Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 19 z 19

Temat: Zadania Eventowe

  1. #16
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał damianxp Zobacz post
    To tak nie działa, np. zadanie 3 można było zrobić do 16, więc jeżeli masz co robić i wbiłeś wieczorem to mogłeś nawet nie wiedzieć że coś przegapiłeś i dowiedzieć się na samym końcu (tak było w moim przypadku). Czas na wykonanie tych zadań to śmiech na sali, nawet wchodząc codziennie jest duża szansa że bez płacenia MF nie zrobimy wszystkiego. Czas na wykonanie tych zadań powinien być dłuższy, np. 2 dni
    Mówisz poważnie, że 24h na zrobienie zadania to zbyt mało?
    Zadania 1-3 wykonuje się w maksymalnie 5 minut (zwłaszcza, że jest możliwość wykonywania paru zadań jednocześnie - nie ma wymogu zakończenia poprzedniego zadania aby rozpocząć kolejne).
    Zadania 4-6 to jest wyłącznie rozmowa z NPC na tej samej mapie - maksymalnie 1 minuta.
    Jedynie ostatnie zadanie jest w jakimkolwiek stopniu wymagające (jeżeli poświęcenie 10 minut to jest coś wymagającego).
    Przypomnę - zadanie, które startuje i kończy się zawsze o określonej godzinie. Śmiech na sali.

    Cytat Napisał damianxp Zobacz post
    [...] nawet wchodząc codziennie jest duża szansa że bez płacenia MF nie zrobimy wszystkiego.
    Wchodząc codziennie jest praktycznie znikoma szansa na niewykonanie zadania.
    ***** ***

  2. #17
    Ups, zapomniałam że marzec ma 31 dni.
    Nie ma sensu więc narzekać że było za mało czasu, bo jeden dzień na 3 zadania to jest dużo czasu.
    Z drugiej strony szkoda mi, że nie miałam jakiejś czytelnej informacji, że niektóre zadania mnie ominęły, bo nie zawracałabym sobie głowy zabijaniem 100 potworów dla tego marynarza z jaskinii.

  3. #18
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    602
    Cytat Napisał Hubiot Zobacz post
    Mówisz poważnie, że 24h na zrobienie zadania to zbyt mało?
    Zadania 1-3 wykonuje się w maksymalnie 5 minut (zwłaszcza, że jest możliwość wykonywania paru zadań jednocześnie - nie ma wymogu zakończenia poprzedniego zadania aby rozpocząć kolejne).
    Zadania 4-6 to jest wyłącznie rozmowa z NPC na tej samej mapie - maksymalnie 1 minuta.
    Jedynie ostatnie zadanie jest w jakimkolwiek stopniu wymagające (jeżeli poświęcenie 10 minut to jest coś wymagającego).
    Przypomnę - zadanie, które startuje i kończy się zawsze o określonej godzinie. Śmiech na sali.


    Wchodząc codziennie jest praktycznie znikoma szansa na niewykonanie zadania.
    Wyraźnie napisałem że zadanie 3 było do 16 a nie do północy, co za tym idzie nie miałem nawet możliwości jego zrobienia

  4. #19
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Cytat Napisał damianxp Zobacz post
    Wyraźnie napisałem że zadanie 3 było do 16 a nie do północy, co za tym idzie nie miałem nawet możliwości jego zrobienia
    Było do 16;00 1 kwietnia, miałeś jeszcze czas wieczorem 31 marca
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •