Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 19

Temat: Zadania Eventowe

  1. #1

    Zadania Eventowe

    Wczoraj zalogowałam się do gry, zobaczyłam nową aktualizację koło Dilli. Myślałam że to żart na 1 kwietnia, ale faktycznie było coś nowego. Uratowałam Jacka i Tomiego (to chyba są administratorzy tej gry haha), zaczęłam robić questy dla Łotrów, poczekałam do kolejnego dnia i wykonałam czwarty z zabiciem 100 potworów. W tym momencie okienko z "wykonaj wszystkie zadania żeby dostać nagrodę" zniknęło, a ja nie miałam nagrody.
    Przeszłam się po grocie i okazało się, że nie wykonałam zadań 1, 2 i 3. Popytałam paru graczy i okazało się, że te zadania były dostępne pierwszego dnia.

    I teraz nie rozumiem. "Pierwszy dzień" to było 2,5 godziny od 21:30 do północy? I jeżeli ktoś w tym czasie się nie zalogował (to po 21:30 w grze dla dzieci, więc większość graczy) to musi teraz płacić 30 MF żeby dostać nagrodę?
    Czy ta nagroda jest w ogóle tyle warta? Czy to jakaś metoda do wyciągania pieniędzy od graczy?
    Czy może to ja czegoś nie zrozumiałam i nie chodzi o to, że w czwartkową noc nie grałam tylko robiłam cokolwiek innego?
    Proszę o wyjaśnienie

  2. #2
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    Dokładnie tak to działa
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Aerion
    Dołączył
    12-04-2020
    Postów
    17
    Nagroda warta ze 150k na twoim poziomie (przynajmniej ja dostałem jakieś syf nieunikaty na wszystkich postaciach + żetony i pyły iluzji)

  4. #4
    Użytkownik Avatar Misiak
    Dołączył
    07-07-2020
    Postów
    134
    Cytat Napisał Encyklompendium Zobacz post
    "Pierwszy dzień" to było 2,5 godziny od 21:30 do północy? I jeżeli ktoś w tym czasie się nie zalogował (to po 21:30 w grze dla dzieci, więc większość graczy) to musi teraz płacić 30 MF żeby dostać nagrodę?
    Proszę o wyjaśnienie
    Dokładnie aktualizacja weszła późnym wieczorem, jednak pierwsze zadanie było dostępne dopiero po północy i czas na jego wykonanie wynosiło dokładnie 24 godziny, czyli cały następny dzień.
    Kolejne zadania były dodawane co 8 godzin i na każde było 24 godziny.
    i tak Pan Jezus powiedział.

  5. #5
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Encyklompendium Zobacz post
    I teraz nie rozumiem. "Pierwszy dzień" to było 2,5 godziny od 21:30 do północy? I jeżeli ktoś w tym czasie się nie zalogował (to po 21:30 w grze dla dzieci, więc większość graczy) to musi teraz płacić 30 MF żeby dostać nagrodę?
    Cytat Napisał Squadron Zobacz post
    Dokładnie tak to działa
    Niedokładnie tak
    Event wszedł 30.03 ale zadania się zaczynały dopiero 31.03. Każde zadanie ma 24h na wykonanie, a kolejne zadania aktywują się co 8h.
    Czyli zadanie nr 1 należało skończyć 01.04.2022r. do godz. 00:00, zadanie nr 2 01.04.2022r. do godz. 08:00 itd.

    Aby otrzymać nagrodę musisz zapłacić 30MF.
    ***** ***

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2011
    Postów
    416
    jakie są mniej więcej nagrody?

  7. #7
    Użytkownik Avatar Eresmel
    Dołączył
    04-02-2020
    Postów
    119
    Cytat Napisał oren noor Zobacz post
    jakie są mniej więcej nagrody?
    Głównie żetony oraz miksy specjalne a zadania są dość trywialne i szybkie dlatego osobiście polecam ten event
    This is a certified hood classic

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,333


    80 poziom



    71 poziom
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    04-11-2021
    Postów
    115
    Ja dostałam na 67 gem atrybutowy, 11 mikstur szybkości, pył oczyszczenia i pył iluzji :>
    Nagroda jednym słowem beznadziejna. Gdyby nie nagrody za poszczególne questy nie opłacałoby się nawet tego ruszać na lvl poniżej 75.

    30 mfów to jest zwyczajny scam. Usługa może warta 2 mf'y.

  10. #10
    Użytkownik Avatar Hydrei
    Dołączył
    02-12-2018
    Postów
    213
    Dla śpiochów zapłata idealna

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2011
    Postów
    370
    "Dla śpiochów" mających życie prywatne i nie siedzących bez przerwy w intrenecie.

    Beznadziejny, dyskryminujący event. Już sam fakt rozpoczęcia go w środku tygodnia i zakończenia w sobotę jest śmieszny. Ja dopiero usiadłem do komputera, pierwszy raz od 6 dni. MFO3 to nie jest gra wymagająca codziennego logowania, po to inwestowałem punkty mf żeby grać raz w tygodniu.
    Już sam tak krótki event pozbawił sporą część graczy możliwości udziału, dodatkowo wymaganie codziennego grania ukarało kolejną grupę graczy.

    Nagroda w postaci odznaki za staż w grze przyznawana tylko ułamkowi graczy którzy akurat zalogowali się w konkretnym dniu. Co tam że grasz 10 lat, ważna że nie zalogowałeś się dzisiaj w grze.

  12. #12
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Event ten był rok temu, wprowadzony tego samego dnia na identycznych zasadach.
    ***** ***

  13. #13
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2011
    Postów
    370
    I podobnie jak w tamtym roku znowu kupa graczy (w tym ja) nie była w stanie go wykonać.
    Co z tego że wiadomo kiedy będzie event? Mam porzucić obowiązki, wziąć urlop pracy żeby mieć szansę wziąć udział?
    Inne eventy jakoś mogą trwać po kilka tygodni co jest kluczowe biorąc pod uwagę niską aktywność graczy i limity energii pozwalają się logować raz na miesiąc.

  14. #14
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,528
    Cytat Napisał Bukłak Zobacz post
    I podobnie jak w tamtym roku znowu kupa graczy (w tym ja) nie była w stanie go wykonać.
    Co z tego że wiadomo kiedy będzie event? Mam porzucić obowiązki, wziąć urlop pracy żeby mieć szansę wziąć udział?
    Inne eventy jakoś mogą trwać po kilka tygodni co jest kluczowe biorąc pod uwagę niską aktywność graczy i limity energii pozwalają się logować raz na miesiąc.
    Urodziny są zawsze tego samego dnia, więc to wiadome, że event będzie tego konkretnego dnia. Wykonanie każdego zadania zajmuje mniej niż 10 minut, może poza ostatnim jeśli gra się na telefonie i trzeba od zera przygotować profil na potwory. Gra daje całą dobę na wykonanie każdego z zadań, więc problem nie leży w evencie.

  15. #15
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    602
    To tak nie działa, np. zadanie 3 można było zrobić do 16, więc jeżeli masz co robić i wbiłeś wieczorem to mogłeś nawet nie wiedzieć że coś przegapiłeś i dowiedzieć się na samym końcu (tak było w moim przypadku). Czas na wykonanie tych zadań to śmiech na sali, nawet wchodząc codziennie jest duża szansa że bez płacenia MF nie zrobimy wszystkiego. Czas na wykonanie tych zadań powinien być dłuższy, np. 2 dni

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •