Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 18 z 18

Temat: urodziny

  1. #16
    Użytkownik Avatar RaZoR
    Dołączył
    17-06-2014
    Postów
    276
    Temat byl zakladany po to zeby ludzie sie wypowiadali na przywrocenie tematu co do odznak oczywiscie standardowo jak kazdy temat odpada gdzies w ogole w inny kierunek.

    Co do argumentow to mozna powiedziec ze to bardziej estetyka i cos nowego do pokazania w profilu poza tymi starymi rzeczami + karty. Mysle ze taka opcje co Squadron oferowal rok temu byla by najlepsza tylko nie wiem jak to dziala ze strony Tomiego (jak latwo/trudne takie cos zaimplementowac)

    Albo jeszcze innaczej najezdzajac na postac wyskakuje ci nick gracza/ranking/druzyna i pomiedzy to wszystko mozna wlozyc ta odznake. Aczkolwiek mozna tez dodac zaraz po nicku. Jakby sie wypowiedzialo troche wiecej osob co o tym mysli bylo by super, moze ktos wpadnie na lepszy pomysl.

    P.s. zostanmy przy temacie prosze

  2. #17
    Co jeśli ugryźć by to z zupełnie innej strony? W zakładkach w profilu zmieściłaby się jeszcze jedna pozycja "X".
    Pozycja "X" zawierałaby, tak jak w którejś propozycji było:
    - Spis osiągnięć, które zostają podświetalne na takiej samej zasadzie co karty, zdobywasz osiągnięcie- zmienia kolor z szarego na jakiś
    - Nad spisem osiągnięć w pozycji poziomej (zarówno dla estetyki, jak i podkreślenia/uhonorowania) zostają umieszone grafiki tych odznak, które są przypisane do głównej postaci konta/na zasadzie jednorazowego wyboru postaci (aby ci którzy chcą mieli możliwość przerzucenia odznaki na postać kolekcjonerską?), podświetlanie na tej samej zasadzie co karty.

    Tu problemem może być (chyba) brak oficjalnego spisu osiągnięć (przynajmniej ja o takowym nie wiem). Można to rozwiązać (czysto teoretycznie, nie wiem na ile w praktyce jest to trudne do zrealizowania) spojlerem, czyli jest określona liczba okienek, ale nazwa osiągnięcia jest ujawniana dopiero po jego zdobyciu.

    LUB

    Modyfikacja zakładki "Osiągnięcia", aby wyglądało to tak jak wyżej opisałam (myślę że takie miało być jej pierwotne zastosowanie, jednak nie do końca jest ona użyteczna i przejrzysta w obecnej odsłonie), a rzeczy które się w niej obecnie znajdują, a nie są typowymi osiągnięciami możnaby przerzucić równie dobrze do zakładki "Wydarzenia".

    Edit: Dlaczego taka propozycja zamiast umieszczenia odznaki wprost na profilu? Tamto miejsce jest już przypisane dla medali (co teoretycznie nie jest problemem no ale no). Długi staż w grze też jest swego rodzaju osiągnięciem, dlatego zakwalifikowałabym to do tej właśnie zakładki.
    Ostatnio edytowane przez I Miss Extasy ; 28-03-2022 o 17:06

  3. #18
    Użytkownik Avatar RaZoR
    Dołączył
    17-06-2014
    Postów
    276
    W sumie zakladka "wydarzenia" jest niewykorzystana w jakis uzyteczny sposob mozna by ja zmodyfikowac/zamienic. Pokazywanie tam spadku/wbicia jakiejs tam ligi w walkach pvp czy zalogowanie/wylogowanie sie jest chyba zbedne. W tej zakladce powinny byc rzeczy typu ranking pvp 24h czy zakonczenie questa. I wlasnie wtedy zostaje nam zakladka "osiagniecia" na takie cos jak wlasnie I miss Extasy wyjasnila wyzej, pomysl naprawde fajny.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •