Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: Event urodzinowy około 30/31/1 kwietnia w zależności czy będzie globalny drop.

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    926

    Event urodzinowy około 30/31/1 kwietnia w zależności czy będzie globalny drop.

    Witam tworzę ten temat specjalnie w celu poszukania osób na spalenie dość dużej ilości energii na mini.
    Chodzi mi głównie o 2 mini bossy, czyli fenrisa (dla mnie najlepiej by pasował chciałbym podekspic postać Antherion) lub giganta (80 lv postac). A jak ktoś by był bardziej wściekły to moge arktosa (ale z góry moge napisac ze tu mogą być częste dedy bo nie mam full eq defowego na maga).
    Najlepiej by mi pasował fenris lub gigant (giganta oczywiście 80 lv bym lał.
    I tutaj główny punkt wypowiedzi czy ktoś jest chętny na wybicie mniej więcej 4,5,6,7,8k eny na tych minibossach chętnych prosiłbym o napisaniu w tym temacie. Mini ze względu ze nie zabardzo mógłbym lac w godzinach do 17/18 (oczywiście pomijając kg). Najlepiej by było wymienic mini gdzieś od 18 do godzin wieczornych (bo w dzień nie zabardzo mi pasuje wymieniać dlugo na telefonie i to jest strasznie męczące)
    Pozdrawiam.

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    29-10-2020
    Postów
    10
    Ja

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Mogę wymienić ~25 fenrisów/gigantów i 10 monkensteinów postacią z 69 poziomem oraz to:

    Ostatnio edytowane przez Apollyon ; 28-03-2022 o 23:37
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  4. #4
    Użytkownik Avatar RaZoR
    Dołączył
    17-06-2014
    Postów
    259
    Wymienie z 10 monkow, 5 fenrisow i 5 arktosow w urodziny jezeli wejdzie 100% drop.

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    01-02-2021
    Postów
    54
    wymienię:
    - 6 arktosów
    - 2 feneisy
    - 4 giganty
    - lavosa
    - 3 monki

    + zależy ile będę miał ent to coś respionego

  6. #6
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2016
    Postów
    345
    Wymienię łącznie około 20 arktosów/gigantów oraz maszynę oraz chętnie pomogę z unikatami nosząc 200% dropa.
    Przy okazji przestrzegam przed graczem Shreku gdyż rok temu na evencie oszukał na 6 arktosów squad którym wymienialiśmy.

  7. #7
    Użytkownik Avatar Hydrei
    Dołączył
    02-12-2018
    Postów
    210
    Cytat Napisał Cumliak Zobacz post
    Wymienię łącznie około 20 arktosów/gigantów oraz maszynę oraz chętnie pomogę z unikatami nosząc 200% dropa.
    Przy okazji przestrzegam przed graczem Shreku gdyż rok temu na evencie oszukał na 6 arktosów squad którym wymienialiśmy.
    Potwierdzam nieuczciwość gracza Shreku, wielu graczy mi doniosło że oszukuje

  8. #8
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    576
    Mogę wymienić do 13 mini z energii + kilka z przyzwań(gigant, fenris arktos)

    Również potwierdzam nieuczciwość Shreku. Rok temu mnie i kilka osób oscamował na fenrisy.
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

  9. #9
    Użytkownik Avatar Fresher
    Dołączył
    22-11-2014
    Postów
    183
    Mogę wymienić 5 Fenrisów/Gigantów i szukam jeszcze 2 osób do wymiany co najmniej 10 monków.
    Reputy tutaj

  10. #10
    Cytat Napisał Fresher Zobacz post
    Mogę wymienić 5 Fenrisów/Gigantów i szukam jeszcze 2 osób do wymiany co najmniej 10 monków.
    Jeżeli aktualnie nadal to ja chętnie wymienię 10 monków oraz będę wymieniał jakieś 10 fenrisów.
    By skłonić człowieka do okrucieństw, każ mu wierzyć w absurdy.

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2021
    Postów
    16
    Mogę wymienić 30 Arktosów/Gigantów/ 10 Monkenstine/ Maszynę oraz dzienne mini na dodatek Potrzebna osoba na pingwiny z dropem +200 Pv

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    01-02-2021
    Postów
    54
    Cytat Napisał Xandir Zobacz post
    Mogę wymienić 30 Arktosów/Gigantów/ 10 Monkenstine/ Maszynę oraz dzienne mini na dodatek Potrzebna osoba na pingwiny z dropem +200 Pv
    ten gracz również lubi oszukać, a potem wymyślać wymówki z kosmosu
    nie polecam.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •