Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 19 z 19

Temat: Zwiększenie otrzymywanego expa za pvp

  1. #16
    Użytkownik
    Dołączył
    04-11-2021
    Postów
    115
    Cytat Napisał Violetta Valery Zobacz post
    Proroku, a jak będzie wyglądała na Salamandrii?

    W sumie to zgadzam się, że expanie od 50-60 lvl (+/- przedział między Kalvadorem a Rapsem, Aniołami itd) totalnie nie obfituje w rozrywki (olbrzym i jaszczur nie są rozrywką), jest nudny i żmudny.
    Ale imo tutaj problemem nie jest niewielki exp, a sam fakt braku zajęć fabularnych. Chociaż nawet jeśli już, to warto mieć na uwadze, że po tych 2 tygodniach kiedy nic nie ma się do roboty dostajemy kilkanaście bossów, globale i długo by wymieniać.
    Jak dla mnie jakieś zmiany byłyby mile widziane, mam akurat na tych poziomach postacie ale powiedzmy sobie szczerze- tyle osób już to przeszło, że serio są poważniejsze problemy xD
    Z którymi i tak nic się nie robi :P To może chociaż to? ^^

    A co do kilkunastu bossów, globali i multum fabuły to dyskutowałabym. W momencie gdy ubijasz rapsa 2 po wbiciu 60 to faktycznie masz wysyp questów i zajęć... Co z tego, że nawet jeśli lecisz co się da z marszu to wbijasz 63 i znowu koniec fabuły/bossów. Ten "wysyp" starcza na 2 lvl-3lvl wyśmienitej gry, a i to jedynie jeśli bijesz bossy na poziomie top 10. Podoba mi się zwłaszcza fakt, że na lvl 60-63 zrobiłam w sumie 23 questy oznakowane na 65-75 lvl i przyszło z tego 1,5 lvl expa. Serio?

    Zrobienie takiej serii od rapsa 2 na 60 powinno gracza dowieźć do 65, gdzie może wskoczyć za Serafina i Braciszka. Nie robi tego, a jest to najbogatszy w questy przedział w grze xd
    Ostatnio edytowane przez Lauriel ; 14-03-2022 o 01:51

  2. #17
    Użytkownik Avatar musaraj
    Dołączył
    14-04-2021
    Postów
    108
    Na 80 poziomie, nawet biorąc pod uwagę ograniczenie exp wynikające z lv, 2% brakującego expa to i tak równowartość ok. 250 energii na expieniu... bądźmy może poważni

    Inna sprawa, że expienie w tej grze jest zdecydowanie za wolne. Zdobycie 80 lv w tej grze to jakieś 8 miesięcy optymalnego expienia. To nie jest normalna wartość na dzisiejszym rynku gier online. Dodatkowo realia graczy poniżej max lv są takie, że albo się jakiś 80 lv zlituje i pomoże z minibossem, albo nie. Nie mam żadnych danych dotyczących graczy porzucających grę wg lv (podejrzewam że Tomi czasem takie przegląda), ale intuicja mówi mi, że gdzieś po drodze odpada ich za dużo.

    Zwiększenie expa za PvP i ustalenie go jako sztywny % do kolejnego poziomu nie rozwiązuje tego problemu, bo i tak daje największe benefity graczom którzy już na tym max. poziomie są.
    Prędzej widziałbym jakiś bonus +100% do doświadczenia rozdawany za wbicie co 10 poziomu (zaczynając od 30-40)/dotarcie do nowego miasta/coś.

  3. #18
    Użytkownik
    Dołączył
    04-11-2021
    Postów
    115
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Na 80 poziomie, nawet biorąc pod uwagę ograniczenie exp wynikające z lv, 2% brakującego expa to i tak równowartość ok. 250 energii na expieniu... bądźmy może poważni

    Inna sprawa, że expienie w tej grze jest zdecydowanie za wolne. Zdobycie 80 lv w tej grze to jakieś 8 miesięcy optymalnego expienia. To nie jest normalna wartość na dzisiejszym rynku gier online. Dodatkowo realia graczy poniżej max lv są takie, że albo się jakiś 80 lv zlituje i pomoże z minibossem, albo nie. Nie mam żadnych danych dotyczących graczy porzucających grę wg lv (podejrzewam że Tomi czasem takie przegląda), ale intuicja mówi mi, że gdzieś po drodze odpada ich za dużo.

    Zwiększenie expa za PvP i ustalenie go jako sztywny % do kolejnego poziomu nie rozwiązuje tego problemu, bo i tak daje największe benefity graczom którzy już na tym max. poziomie są.
    Prędzej widziałbym jakiś bonus +100% do doświadczenia rozdawany za wbicie co 10 poziomu (zaczynając od 30-40)/dotarcie do nowego miasta/coś.
    80 wbija max 2% ;p Jestem święcie o tym przekonana. Innymi słowy horrendalnie mało.

  4. #19
    Użytkownik Avatar Aerion
    Dołączył
    12-04-2020
    Postów
    17
    Według mnie należałoby zwiększyć ilość otrzymywanego doświadczenia za walki PvP dla graczy, którzy na żadnej postaci NIE osiągneli jeszcze 80 poziomu. Najlepiej aby pojawiły się jeszcze jakieś bonusy/korzysci z walk PvP dla nowych graczy, może jakieś kupony do kowala albo paczka mikstur specjalnych za aktywność (oprócz żetonów). Mówiąc prosciej zróbcie coś żeby na pvp nowi graczy mogli się po prostu wybić, wzbogacic na kilku płaszczyznach i rozwinąć skrzydła.
    1. Nowi gracze ciągle sromotnie przegrywają, bo nie mają równych sobie przeciwników ze względu na brak chętnych co im również odbiera chęci.
    2.Walki na przedziałach, gdzie gra się monotonnie, żmudnie i nudno ciągle expiąc i szukając ludzi na minibossy których nie da się znalezc bo nikt nie chce wymieniac z 50 levelami, a więc 50 i 65, są obecnie "martwe".
    Na moim przykładzie: Będąc zapisanym manu oraz auto do wypisania na 65 i manu na 50 od bardzo długiego czasu zwykle nie staczam żadnej walki dziennie, bo nie ma z kim.
    Walki PvP są chyba najciekawszą rzeczą w tej grze, nadają cele i rozwijają umiejętności, zwięszkają też chęć gry i rywalizacji, a więc chęci do regularnej gry.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •