Zobacz wyniki ankiety: Wycofanie zmian na amaterasu

Głosujących
63. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    24 38.10%
  • Nie

    39 61.90%
Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 87

Temat: Amaterasu

  1. #16
    A ja do bzdur jakie niektórzy wypisują odnośnie zmian "pod siebie", podczas gdy zmieniana są rzeczy niezależnie od tego kto z nich korzysta.
    Trochę kontekst tej odpowiedzi uciekł, no ale rozumiem. Nie unikniesz takiej narracji przy stosunkowo niskiej liczebności graczy. Nawet jak sobie znerfisz 3 itemki, a komuś w tym samym czasie 1 itemek zostanie osłabiony to i tak pewnie, możesz oberwać argumentem, że zmiana "pod siebie"

    Oboje wiemy że nawet gdyby było to za pół roku, to nadal byłaby to zmiana "pod testerów". Tu chodzi tylko o to żeby na siłę doczepić się testerów, tylko dlatego że weszła zmiana która danej osobie się nie podobała. A odnośnie terminów to pierwszy możliwy termin pojawił się na Boże Narodzenie, a więc ta zmiana mogła wejść nawet półtora miesiąca temu.
    A bardzo dobrym przykładem będzie cytując " Denol przestał bić Amaterasu i od razu osłabiają drop". Zmiana weszła 02.07, pomijając 4 pojedyncze Amaterasu ostatnim razem siedziałem w świątyni i próbowałem pobić trochę Amaterasu 12/13/14.02-31.03 (poszedłem tam po ślubie na evencie Walentynkowym), wcześniejsze raporty były jeszcze sprzed grudnia. Ta zmiana została również nazwana zmianą pod testerów, dlaczego?
    Jak wyżej, praktycznie zawsze coś zmieniając pojawi się to "pod siebie", bo zmiana zawsze wiąże się z naruszeniem czyichś interesów.
    Ogółem bicie Amaterasu nawet przez miesiąc jest stosunkowo kroplą vs osoby które biją to regularnie od paru lat.

    Odnośnie narracji - dziwi mnie, że tu pojawiło się "pod siebie". O wiele bardziej trafne jest "przeciw komu". W wypadku dwóch zmian systemowych(IŚ oraz Ama), które pojawiły się w ostatniej aktualizacji obie uderzają bezpośrednio w Senseja/jego grupy.
    > IŚ, wygrał ponad 50% edycji od pojawienia się ich w Nordii
    > Zmiany amy dotykają głównie jego i grupę, ktorą wokół niej stworzył

    Nawet jeżeli założymy, że podjęte zmiany są w 100% słuszne, to raczej niczym dziwnym jest głos niezadowolenia osób, które na tym najbardziej tracą.

    A ja chcialem se dalej afczec na Materacu i od czasu do czasu se wbic jak mi dzwiek pingnie :/ Chociaz w sumie niektorym osobom skonczy sie wbijanie na bocie
    Zmiany wyjątkowo dużo nie zmienią, może poza tym, że będzie trzeba bardziej uważać na dedy na amie, na to by osoby dostępne do pomocy w ogóle mogły dołączyć do walki, no i interwały w jakich amaterasu będzie ubijana zwiększą się o te +/- 15min.
    Ostatnio edytowane przez MasterOfPuppets ; 13-02-2022 o 12:45

  2. #17
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Właśnie że zmiana wyjątkowo duża jest, mi na przykład szkoda czasu stać 15 min i w każdej chwili może przyjść ktoś kto Ci tą ame zabierze i czekasz od nowa 15 minut. Mnie rozwala jak są zmiany wymierzone przeciwko konkretnym grupom graczy (którzy potrafili się między sobą dogadać i wołać), to już aż śmieszne nie jest tylko żałosne, co to za gra w której nie ma o co walczyć bo na wszystko globalne są limity.
    Dodatkowe zmiany na igrzyskach (wiadomo przeciw komu)

  3. #18
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    933
    Zmiany na plus wkoncu nie będzie pazerstwa na materacu.

  4. #19
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Ciekawe że za zmianami są osoby które wcale tego nie biją Co za januszostwo w tej grze, ja nie bije to jestem za zmianą, żeby tego nikt nie bił.

    - - - - - - - - - -

    Jeszcze jakby Tobie ktoś zabraniał XD

  5. #20
    Użytkownik Avatar DawidXD
    Dołączył
    28-12-2012
    Postów
    123
    Ta zmiana jest trochę nieprzemyślana, o ile kara za "sabotaż" jak najbardziej na plus ale karanie ludzi za to że zrobili dobrą postać pod ame i ograniczenie im użytkowania tej postaci o dwóch walk to jest bardzo nieprzemyślana zmiana. Przemyślcie tą zmianę jeszcze.

  6. #21
    Ja nie biję, bo miałem dość wbijania pewnych zawistników tylko po to, żeby mi zepsuć humor xD. Co ciekawe- z losowymi typkami pokroju haklebery fin, Dewastator leon full czy innymi takimi miałem lepsze wyniki niż z waszą POTĘŻNĄ ekipą.
    Teraz mooże będzie wam szkoda zapełniać limit walk na moją żałosną osobę to pewnie kilka razy sobie zajdę
    Przeciwko komu są te zmiany na iś? Aż jestem ciekawy xD

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał DawidXD Zobacz post
    Ta zmiana jest trochę nieprzemyślana, o ile kara za "sabotaż" jak najbardziej na plus ale karanie ludzi za to że zrobili dobrą postać pod ame i ograniczenie im użytkowania tej postaci o dwóch walk to jest bardzo nieprzemyślana zmiana. Przemyślcie tą zmianę jeszcze.
    Nie traktujcie tej zmiany jako kary. To określenie jest sprzeczne z definicją wyrazu
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  7. #22
    Użytkownik Avatar DawidXD
    Dołączył
    28-12-2012
    Postów
    123
    Cytat Napisał Violetta Valery Zobacz post
    Nie traktujcie tej zmiany jako kary. To określenie jest sprzeczne z definicją wyrazu
    Ale ta zmiana to de facto kara za pomyślenie i zrobienie dobrej postaci i maksymalizacje zysków, no bo czemu oprócz 6 na konto jest dodatkowo 2 na postać?
    Ostatnio edytowane przez DawidXD ; 13-02-2022 o 15:54

  8. #23
    Miałem pewną myśl podczas poprzedniego tematu o Amaterasu ale szybko to zamknęli.

    Podobał mi się pomysł by zaostrzyć reguły bójek w Wyklętej Świątyni, by nie było tak że bójka szybkie poddanie, 60 minut ochrony i można łapać Amaterasu totalnie safe. Wtedy moglibyście spróbować ubić dręczącą Was "ekipę", bo teoretycznie nie powinni być tak świetni w PvP, jak na globala - atrów i bazówek nie mogą zmieniać więc łatwo wam zrobić na nich kontrę. I wtedy global Wasz.

    A zamiast faworyzować graczy z większymi umiejętnościami, to na forum faworyzowani są użytkownicy z większy gębami, dzięki którym jest ustawione tysięczne ograniczenie na MFO3 i tym razem padło na Amaterasu.
    Ostatnio edytowane przez Patryk Szczęście ; 13-02-2022 o 18:05
    ~Pozdrawiam Użytkownik.

  9. #24
    Użytkownik
    Dołączył
    06-07-2020
    Postów
    73
    Cytat Napisał Patryk Szczęście Zobacz post
    Miałem pewną myśl podczas poprzedniego tematu o Amaterasu ale szybko to zamknęli.

    Podobał mi się pomysł by zaostrzyć reguły bójek w Wyklętej Świątyni, by nie było tak że bójka szybkie poddanie, 60 minut ochrony i można łapać Amaterasu totalnie safe. Wtedy moglibyście spróbować ubić dręczącą Was "ekipę", bo teoretycznie nie powinni być tak świetni w PvP, jak na globala - atrów i bazówek nie mogą zmieniać więc łatwo wam zrobić na nich kontrę. I wtedy global Wasz.

    A zamiast faworyzować graczy z większymi umiejętnościami, to na forum faworyzowani są użytkownicy z większy gębami, dzięki którym jest ustawiona tysięczne ograniczenie na MFO3 i tym razem padło na Amaterasu.
    Już w poprzednim temacie były takie propozycje,lecz wybrali inną według mnie gorszą opcję. Gdyby nie było żadnych ochron to jestem pewny że ludzie przychodzili by z ekipami i która lepsza ta bije

  10. #25
    Użytkownik Avatar Stara Gwardia
    Dołączył
    16-02-2020
    Postów
    579
    Podobał mi się pomysł by zaostrzyć reguły bójek w Wyklętej Świątyni, by nie było tak że bójka szybkie poddanie, 60 minut ochrony i można łapać Amaterasu totalnie safe. Wtedy moglibyście spróbować ubić dręczącą Was "ekipę", bo teoretycznie nie powinni być tak świetni w PvP, jak na globala - atrów i bazówek nie mogą zmieniać więc łatwo wam zrobić na nich kontrę. I wtedy global Wasz.
    Jakie zaostrzenia masz na myśli?

  11. #26
    Użytkownik
    Dołączył
    06-07-2020
    Postów
    73
    Cytat Napisał Stara Gwardia Zobacz post
    Jakie zaostrzenia masz na myśli?
    żeby prot nie działał w świątyni

  12. #27
    Cytat Napisał Suczek Zobacz post
    żeby prot nie działał w świątyni
    Albo takie rozwiązanie, że można wejść tam raz dziennie i po przegranej bójce, albo walce trzeba sobie poczekać, aż świątynia znowu wpuści.

    Ogólnie podziwiam, że komuś chce się to bić xD
    Żółwie tańczą jak szalone...

  13. #28
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2020
    Postów
    166
    Moim zdaniem to skończcie płakać, bo rozchodzi się o to, że nie można bić amy po 10 razy dziennie i przy tym tępić poprzez saboty tych, których nie lubicie.

  14. #29
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Saboty to była kontra na ludzi co sobie nabijają ochronę i się wpychają, moja propozyja była żeby nie było ochrony na amie to nie przeszło, dziwnym trafem jakoś Ci co bili umieli się dogadać tylko Ci nowi, pyskaci mieli problem

    Jak ja byłem nowy to mnie jakoś nikt nie sabotował, ciekawe dlaczego :3

  15. #30
    Użytkownik
    Dołączył
    14-02-2022
    Postów
    1
    Słuchajcie ja uważam że to zmiana na plus, jest tam jakaś jedna grupka z jakimś sensjem co ma się za Boga i nie dopuszczają innych do bicia, a jak już ktoś złapie to nagle wielce obrażeni i sabotują, no kurde to nie jest tylko dla nich, bardzo dobra zmiana

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •