Zobacz wyniki ankiety: Wycofanie zmian na amaterasu

Głosujących
63. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    24 38.10%
  • Nie

    39 61.90%
Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 87

Temat: Amaterasu

  1. #1
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    603

    Wycofanie zmian na globalach

    Dobry wieczór, proponuje jak najszybsze usunięcie wprowadzonych rakowych zmian limitowych na amaterasu.



    2 UBICIA, nie złapania ubicia na postać CZEGOŚ GLOBALNEGO to jest jakaś porażka, ktoś przyjdzie ubić do questa i nikt mu nie pomoże bo każdy ma limit, dodatkowo amaterasu słuzyła do nabijania gemów, a z taką częstotliwością walk i po tylu nerfach do apu, w ogóle coś takiego jak taki global nie ma prawa istnieć.

    W żadnej tego typu grze nie ma takiego prowadzenia na rączkę na mapce gdzie się walczy o coś opłacalnego, przecież argumentem dla map bójkowych na globalach było to że są dla najsilniejszych graczy (którzy teraz tego sztucznie nie mogą bić XD)

    Ta gra zmierza w bardzo złą stronę od dawna, jak mają być takie zmiany to od razu proponuje usunięcie wszystkiego co globalne w tej grze, bo co to za globalne jak jest na to limit?

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    06-07-2020
    Postów
    73
    Proponuje usunąć amaterasu,ponieważ w takiej formie nie spełnia ona roli jaką miała spełniać

  3. #3
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    603
    Teraz jak przyjdzie jakiś randomek na ame to będzie leciał solo, bo nikt nie będzie ryzykował deda i utraty bicia na jeden dzień

  4. #4
    Użytkownik Avatar Lokithor
    Dołączył
    09-08-2013
    Postów
    212
    jak takie zmiany to proponuje usunąć decy i full auto

  5. #5
    Użytkownik Avatar DawidXD
    Dołączył
    28-12-2012
    Postów
    123
    Fajny anty sabot że nie można na tym gemów nabijać, super jesteście <3

  6. #6
    Użytkownik Avatar DawidXD
    Dołączył
    28-12-2012
    Postów
    123
    Cytat Napisał Infinitum Zobacz post
    Czemu nie możesz nabić?
    Kto ci zabrania?
    A co nabijesz przez 2 walki? Nic. A czekać 15 minut co ubicie to nie mam ochoty, zwłaszcza że jak ktoś ubije to trzeba od nowa ;-;


    A co do monopolu to ame biło bardzo dużo osób, nie było żadnego monopolu, stało po 10. Gdzie tu monopol?

    Sądzę że ta zmiana jest bez sensu bo wtedy ten global traci sens.

  7. #7
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    603
    Słowo monopol wymyśliły osoby które miały słaby profil i nikt z nimi nie chciał bić

    Uspokój się.
    Ostatnio edytowane przez Krycha ; 13-02-2022 o 19:30

  8. #8
    Nie musicie bić Amaterasu jeśli aktualne zasady wam nie odpowiadają, ani też administracja nie ma obowiązku załatwiać wam całodobowych rozrywek. Są ciekawsze rzeczy w życiu niż gierki internetowe, może akurat teraz uda się wam je odkryć
    Kasowanie minibossa nie leży w sumie w niczyim interesie, no chyba że w waszym, bo po złości: ,,Jak ja nie mogę siedzieć to niech nikt inny też nie może!". Dalej możecie tłuc, dalej możecie czerpać korzyści- ale już nie na taką skalę <3. Ona nigdy nie powinna być jedynym słusznym źródłem ap, miała być dodatkiem, pomocą żeby to nie było aż tak bardzo żmudne. Wyszło jak wyszło, wymknęło się spod kontroli, ale jak na moje- teraz będzie już git. Nie będzie nolifienia, sabotowanie jak [CIACH] też ograniczy się do minimum. Coś chociaż straciliście? Nie xD. Ona przecież nie należała do was. To czy będziecie ją tłukli czy nie, czy skasujecie się czy nie- zwisa mnie i powiewa szczerze mówiąc. Nie jesteście pępkiem świata .
    Jak na moje to jakieś niewielkie podbicie litu brzmi nawet sensownie, całkowite usunięcie- absolutnie na nie.
    Aha, uprzedzam plucie, że tester jestem, zmianę wprowadziłem pod siebie (xD), a waszej bandy nienawidzę całym sercem i duszą moją- do zmiany palca nie przyłożyłem, a swoje stanowisko też już jakiś czas temu opuściłem .
    Ostatnio edytowane przez Violetta Valery ; 13-02-2022 o 01:10
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  9. #9
    Użytkownik Avatar Harriours
    Dołączył
    24-10-2017
    Postów
    123
    Zmiany na plus.




    [Tomi odpisz na pv plis]

  10. #10
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    603
    Fajny argument dalej możecie bić tylko czekajcie jak osły 15 minut, ja podziękuję.
    Po co grać w taką gre która rozrywki nie zapewnia i jest tylko wywalanie eny na mini w 5 minut co dwa/trzy dni.
    I fajnie że gadasz o ludziach którzy to bili nawet ich nie znając,
    Fajne to no lifienie wbić jak ktoś zawola i dać auto xD

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    261
    Panowie zakończcie dyskusje, nie ma sensu bardzo mocno się wczuwać, strzelam że decyzja jest ostateczna, tak jak w przypadku nerfów bonusów, później nerfów AP, szkatułek itd. To jest inne mmorpg, jak ktoś napisał - W żadnej grze mmorpg nie widziałem takiego prowadzenia za rączkę graczy, którzy sobie nie radzą z lepszymi na mapie, gdzie powinno się walczyć o potworka xd

    Zmiany zawsze są wyprowadzane w stronę osób, które coś robią - drugi przykład z dzisiaj to Igrzyska Śmierci, nie upłynęło zbyt wiele czasu i co? Wróciły do poprzedniego formatu z różnicą akceptacji pomocy, bo dopóki jakoś ekipy z testerami się przebijały to zmian nie było widać i nikomu to nie przeszkadzało, a odkąd nie mogą się przebić to cyk - zmiana. Zaczęło się od zmian w zdolnościach i ekwipunku, które w większości nie były wymierzane w to z czego korzystają testerzy, kiedy nie pomogło to zastosowano bardziej radykalne środki.

    Podejście się zmieniło i tyle, "starzy" testerzy całkowicie inaczej podchodzili do tematu, odkąd jest "nowa" ekipa to zdobywanie artefaktów, a nawet ekwipunku zmieniło znaczenie. Strzelam, że zaraz to zdanie spotka się z ogromnym hejtem, ale większość osób wie jak np. testerzy mieli nie wchodzić do dungeonu nim artefakty zostaną rozdane.

    Bez odbioru, temat raczej do zamknięcia, trzeba być testerem, kumplem testera, albo płynąć z prądem i to ostatnie raczej wszystkim pozostaje.

  12. #12
    Tester Avatar Denol
    Dołączył
    24-03-2013
    Postów
    4,653
    Zmiany zawsze są wyprowadzane w stronę osób, które coś robią - drugi przykład z dzisiaj to Igrzyska Śmierci, nie upłynęło zbyt wiele czasu i co? Wróciły do poprzedniego formatu z różnicą akceptacji pomocy, bo dopóki jakoś ekipy z testerami się przebijały to zmian nie było widać i nikomu to nie przeszkadzało,
    Chyba autokorekta zmieniła ci słowo "nam" na "nikomu". Pewnie sam rozmawiałeś z innymi graczami i wiesz że było sporo niezadowolonych osób, ale wolisz to ukryć i manipulować faktami.

    a odkąd nie mogą się przebić to cyk - zmiana.
    Ostatnim razem na IS "ekipa testerów" jak to nas nazywacie była 19 grudnia, 12 grudnia wygraliśmy. Dlaczego w takim razie taka zmiana nie weszła już 2 miesiące temu?

    Zaczęło się od zmian w zdolnościach i ekwipunku, które w większości nie były wymierzane w to z czego korzystają testerzy, kiedy nie pomogło to zastosowano bardziej radykalne środki.
    A więc przeglądając zmiany na forum:
    Buff 2 przedmiotów z których korzystamy.
    Buff 7 przedmiotów z których nie korzystamy.
    Nerf 6 przedmiotów z których korzystaliśmy/korzystamy.
    Nerf 1 przedmiotu z którego nie korzystaliśmy.
    Dodatkowo wiecie z czego mniej więcej korzystamy, dlaczego więc kłamiesz i próbujesz wmówić innym o zmianach pod testerów? A może to te wszystkie zmiany na naszą niekorzyść, sprawiły że zaczęliście z nami częściej wygrywać ?

    Strzelam, że zaraz to zdanie spotka się z ogromnym hejtem, ale większość osób wie jak np. testerzy mieli nie wchodzić do dungeonu nim artefakty zostaną rozdane.
    Nigdy nie było żadnego zakazu, dlaczego więc piszesz o swoich wymysłach na forum?

    Bez odbioru, temat raczej do zamknięcia, trzeba być testerem, kumplem testera, albo płynąć z prądem i to ostatnie raczej wszystkim pozostaje.
    A może pora przestać bym samolubem i zacząć patrzeć na innych?


    Słowo monopol wymyśliły osoby które miały gówno profil i nikt z nimi nie chciał bić
    Warto tu zaznaczyć że zaczęto tak mówić w miesiąc po dodaniu Amaterasu .

    Chcieli? Wprowadziliście jakiś syf bo się tengel spłakał że elif miała spinę z senseiem przed amaterasu i to wszystko
    Przecież to nie był pierwszy temat odnośnie Amaterasu, tak samo nie była to pierwsza osoba jaka dostawała od was saboty. Tengel, Elif, Onlinek, Vaiana czy nawet początkowo Suczek z waszej ekipy, takich osób dałoby się wymienić dużo więcej.
    Ostatnio edytowane przez Denol ; 13-02-2022 o 04:50

  13. #13
    Zaczęło się od zmian w zdolnościach i ekwipunku, które w większości nie były wymierzane w to z czego korzystają testerzy, kiedy nie pomogło to zastosowano bardziej radykalne środki.
    Poza nerfem szcześliwego ciosu, nie było nic co by odstawało znacząco od "normy". Nawet może były zbyt mocne strzały takie jak wszechstronna zbroja.

    A więc przeglądając zmiany na forum:Buff 2 przedmiotów z których korzystamy.
    Buff 7 przedmiotów z których nie korzystamy.
    Nerf 6 przedmiotów z których korzystaliśmy/korzystamy.
    Nerf 1 przedmiotu z którego nie korzystaliśmy.
    To raczej potwierdza. W szczególności nerfy leciały na itemki powszechnie używane(uderzające w to czego korzystają testerzy), a bufy na syfiaste itemki.


    A może pora przestać bym samolubem i zacząć patrzeć na innych?
    Rolą gracza nie jest raczej patrzenie na interes innych. Dąży on raczej do maksymalizacji swoich zysków lub innych rzeczy w zależności celu gry.

    Ostatnim razem na IS "ekipa testerów" jak to nas nazywacie była 19 grudnia, 12 grudnia wygraliśmy. Dlaczego w takim razie taka zmiana nie weszła już 2 miesiące temu?
    12 grudnia akurat, bo wyłożyliśmy się na 3vs4
    Sensej raczej bił do Twojego ostatniego pojawienia się na IŚ.

    Zmiana prawdopodobnie wcześniej nie weszła, bo nastroje "antymonopolistyczne" na forum pojawiły się raczej w listopadzie/grudniu. W okolicach tego tematu, ale raczej już przed https://forum.mfo3.pl/showthread.php...l=1#post352987 . Omówienie/Przygotowanie/przetestowanie zmiany było dość ciężkie do momentu wigilii/nowego roku. Kolejne okno na zmiany pojawiło się wraz z eventem walentynkowym i weszło wraz z innymi zmianami, czyli podsumowując było w prawdopodobnie pierwszym możliwym terminie.


    Zmiana w samej idei na plus.
    W szczegółach technicznych (15min / limit wywrotek) trochę może zbyt mocno restrykcyjna. Do tej pory bicie Amaterasu było jakoś opłacalne w opcji bicia długoterminowego. Krótkoterminowo nie osiągnie się dużego zysku, a zmiany głównie uderzają w takie bicie.

  14. #14
    Tester Avatar Denol
    Dołączył
    24-03-2013
    Postów
    4,653
    Rolą gracza nie jest raczej patrzenie na interes innych. Dąży on raczej do maksymalizacji swoich zysków lub innych rzeczy w zależności celu gry.
    A ja do bzdur jakie niektórzy wypisują odnośnie zmian "pod siebie", podczas gdy zmieniana są rzeczy niezależnie od tego kto z nich korzysta.

    Zmiana prawdopodobnie wcześniej nie weszła, bo nastroje "antymonopolistyczne" na forum pojawiły się raczej w listopadzie/grudniu. W okolicach tego tematu, ale raczej już przed https://forum.mfo3.pl/showthread.php...l=1#post352987 . Omówienie/Przygotowanie/przetestowanie zmiany było dość ciężkie do momentu wigilii/nowego roku. Kolejne okno na zmiany pojawiło się wraz z eventem walentynkowym i weszło wraz z innymi zmianami, czyli podsumowując było w prawdopodobnie pierwszym możliwym terminie.
    Oboje wiemy że nawet gdyby było to za pół roku, to nadal byłaby to zmiana "pod testerów". Tu chodzi tylko o to żeby na siłę doczepić się testerów, tylko dlatego że weszła zmiana która danej osobie się nie podobała. A odnośnie terminów to pierwszy możliwy termin pojawił się na Boże Narodzenie, a więc ta zmiana mogła wejść nawet półtora miesiąca temu.
    A bardzo dobrym przykładem będzie cytując " Denol przestał bić Amaterasu i od razu osłabiają drop". Zmiana weszła 02.07, pomijając 4 pojedyncze Amaterasu ostatnim razem siedziałem w świątyni i próbowałem pobić trochę Amaterasu 12/13/14.02-31.03 (poszedłem tam po ślubie na evencie Walentynkowym), wcześniejsze raporty były jeszcze sprzed grudnia. Ta zmiana została również nazwana zmianą pod testerów, dlaczego?



  15. #15
    Użytkownik Avatar RaZoR
    Dołączył
    17-06-2014
    Postów
    276
    A ja chcialem se dalej afczec na Materacu i od czasu do czasu se wbic jak mi dzwiek pingnie :/ Chociaz w sumie niektorym osobom skonczy sie wbijanie na bocie

    edit: Tomi odpisz na pw. Skoro ja dostaje bana za ukarcenie bojek do zdobycia osiagniecia to dlaczego testerzy ktorzy maja ukartowane pojedynki i zdobywaja osiagniecia bez zadnych konsekwencji. Widze ze jedna zasada dla "zwyklego gracza" a inna dla testera. Dzieki i pozdro
    Ostatnio edytowane przez RaZoR ; 13-02-2022 o 11:07

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •