Zobacz wyniki ankiety: Uśpienie Bestii

Głosujących
54. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    42 77.78%
  • Nie

    12 22.22%
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 46

Temat: Wendigo

  1. #31
    Cytat Napisał Lokithor Zobacz post
    ale jak to możliwe podobno Teamem zabił ich ponad 60 czyżby kłamał
    raporty znikają po jakimś czasie

  2. #32
    Użytkownik Avatar RaZoR
    Dołączył
    17-06-2014
    Postów
    277
    Cytat Napisał PoczciwyKrzychu Zobacz post
    raporty znikają po jakimś czasie
    Walki mini bossow znikaja rowno po roku czasu to mowi ze taki ekspert a od roku nie ubil ani 1 wendigo.

  3. #33
    Cytat Napisał RaZoR Zobacz post
    Walki mini bossow znikaja rowno po roku czasu to mowi ze taki ekspert a od roku nie ubil ani 1 wendigo.
    moze ubil 0 moze ubil 1000 nie wiesz, a to ze nie bil tego gowna od roku nic nie znaczy

  4. #34
    Użytkownik Avatar Lokithor
    Dołączył
    09-08-2013
    Postów
    212
    Cytat Napisał PoczciwyKrzychu Zobacz post
    raporty znikają po jakimś czasie
    a były tam smoki ziejące ogniem ?

  5. #35
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Cytat Napisał PoczciwyKrzychu Zobacz post
    moze ubil 0 moze ubil 1000 nie wiesz, a to ze nie bil tego gowna od roku nic nie znaczy
    Po pierwsze może nie offtopujmy, po drugie ja ubiłem 300+ i mam z tego raporty to on nie mógł ubić 1000 w takim czasie, żeby raporty znikły

    - - - - - - - - - -

    Skupmy się na tym żeby jakoś spopularyzować tego globala, a nie na przepychankach z rzekomym ekspertem, bo to zaraz sprowadzi się do przepychanki między Denolem i Senseiem że ten coś zrobił kiedyś i wtedy było dogadajcie się a teraz limity

  6. #36
    Użytkownik Avatar JeGGeRr
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    76
    Beeeeczka xd ogólnie widzę że i tak nie dojdziemy do porozumienia bo się nie podoba i tyle eskpertom XD. Jakiekolwiek zmiany rozumiem że wchodzą z konsultacją graczy jak to ktoś napisał "tak głosował lud" to ja się pytam jaki lud skoro jakieś 80% ludzi jest na nie a garstka która to testuje uznała to za super hiper pomysł XD.
    Rozumiem że nie zawsze się musicie zgadać z nami "szarymi graczami" ale raz na rok wypadało by nie robić czegokolwiek co Wam pasuje i tak jest lepiej a dać coś graczom bądź no nie wiem wprowadzić ich jakikolwiek pomysł

  7. #37
    Użytkownik Avatar RaZoR
    Dołączył
    17-06-2014
    Postów
    277
    Tak naprawde dlaczego bije malpe tylko garstka ludzi? Bo licza na karte albo wbijaja pozeracza. Te dropy co z tego sa to masakryczna sprawa.

    Ja wrocilem do bicia malpy po wbiciu artefaktu druga postka tylko by wydropic kolejna karte i sobie ja sprzedac. Na drop nawet nie patrze bo to naprawde syfiaste rzeczy leca.

  8. #38
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    604
    Ja ubiłem 300+ małp i z tego co pamiętam +- dropły mi 3/4 unikaty i 5/6 zwyklaków, ZNIEWALAJĄCY DROP, moze przydało by się coś z tym zrobić, bo jak wiadomo przez parytet opłacalność bicia tego dla gloda jest znikoma, bardzo ciężko wyjść w miarę na zero a co dopiero na tym sensownie zarobić

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał RaZoR Zobacz post
    Tak naprawde dlaczego bije malpe tylko garstka ludzi? Bo licza na karte albo wbijaja pozeracza. Te dropy co z tego sa to masakryczna sprawa.

    Ja wrocilem do bicia malpy po wbiciu artefaktu druga postka tylko by wydropic kolejna karte i sobie ja sprzedac. Na drop nawet nie patrze bo to naprawde syfiaste rzeczy leca.
    o tym właśnie mówię, niby +50% na uni a tego raczej nie widać, jakieś syfy nikomu nie potrzebne na 73 wypadają, z najtrudniejszego globala​ w obecnej wersji gry, to jest śmiech na sali.
    O ile necron zabije klątwą necrona, ama z decymy to postawisz, a jak wendig uśpi i skamieni to albo zdejmujesz rogiem albo bijesz do końca walki we 3, a walki gdzie zostają 2 osoby są po prostu już do poddania. Nie wspominam o sytuacji gdy zostaje skamieniona jedyna osoba która posiadał róg, wtedy no wiadomo
    Ostatnio edytowane przez damianxp ; 18-02-2022 o 20:49

  9. #39
    Użytkownik Avatar Infinitum
    Dołączył
    03-03-2019
    Postów
    147
    Cytat Napisał RaZoR Zobacz post
    Wszystko zostalo olane przez zwyklych graczy juz od dawna. Tyle dobrych propozycji/zmian a tu dodaja tylko to co podoba sie testerem i ich znajomym. Infinitum sie wypowiadasz na temat malpy gdzie ubiles niby 60 szt, twoja cala ZBANOWANA EKIPA XD lacznie tyle ubila a ty moze pomogles z 1-2 i ludzisz sie teraz ze jestes eskpertem od bicia.

    P.s. Taki ktos jak infinitum dostaje testera? Podanie napisala mama albo tata bo po zachowaniu i pisowni w gierce to typens ma moze z 12 lat tak jak Ci inni Kyuubiowicze.
    wow tylko sie tak nie poć. Kto z mojej ekipy ma bana? nie, nie maja bana ale za to posiadaja zycie prywatne którego tobie ewidentnie brak.
    Co do znajomych testeró heheh kocham to. Gdy składałem podanie znałem 1 testera i nie nie był to denol.
    co do kolegów testeró, to tobie testerzy pomagali z wbiciem artefaktu, a potem wywmyslili grafike i opis XDD

  10. #40
    Użytkownik Avatar RaZoR
    Dołączył
    17-06-2014
    Postów
    277
    Cytat Napisał Infinitum Zobacz post
    wow tylko sie tak nie poć. Kto z mojej ekipy ma bana? nie, nie maja bana ale za to posiadaja zycie prywatne którego tobie ewidentnie brak.
    Co do znajomych testeró heheh kocham to. Gdy składałem podanie znałem 1 testera i nie nie był to denol.
    co do kolegów testeró, to tobie testerzy pomagali z wbiciem artefaktu, a potem wywmyslili grafike i opis XDD
    Smiesza cie rzeczy ktore powinny tylko rozbawic 12 latka czyli jednak mialem racje. Co? Denol i Irena pomogli mi ubic kilkanascie malp i tak wiecej bilo bite bez nich tak wiec nie wiem czym Ty sie tutaj jarasz.

    Podanie na testera powinno miec minimalny wiek i w miare dobre iq. Taki test przed napisaniem w ogole podania bylby dobrym pomyslem. Co z tego ze znales jednego testera przed napisaniem podania. To nie zmienia faktu ze juz nie bylo kogo wybierac i zapewne dostales z litosci.
    Ostatnio edytowane przez RaZoR ; 18-02-2022 o 21:02

  11. #41
    Użytkownik Avatar Infinitum
    Dołączył
    03-03-2019
    Postów
    147
    Cytat Napisał RaZoR Zobacz post
    Smiesza cie rzeczy ktore powinny tylko rozbawic 12 latka czyli jednak mialem racje. Co? Denol i Irena pomogli mi ubic kilkanascie malp i tak wiecej bilo bite bez nich tak wiec nie wiem czym Ty sie tutaj jarasz.

    Podanie na testera powinno miec minimalny wiek i w miare dobre iq. Taki test przed napisaniem w ogole podania bylby dobrym pomyslem. Co z tego ze znales jednego testera przed napisaniem podania. To nie zmienia faktu ze juz nie bylo kogo wybierac i zapewne dostales z litosci.
    spoko nazwe i opis atrefaktu tez sam wymysliłeś XDE

    co do wieku to wole miećswój niż jak ty miec 25 lat jak nie wiecej i tryhardować w gierke przeglądarkowa, co do iq to mam go co najmniej 3x wiecej od ciebie, ale skoro bierzcie moje kazde posty na serio to XD współczuje

    co do testera, to najwidocznej pasowałem tam bardziej niż ty ale jak bardzo chcesz to moge ci go oddac skoro tak ci zal ze to ja go dostałęm
    Ostatnio edytowane przez Infinitum ; 18-02-2022 o 21:21

  12. #42
    Użytkownik Avatar Lokithor
    Dołączył
    09-08-2013
    Postów
    212
    Cytat Napisał Infinitum Zobacz post
    spoko nazwe i opis atrefaktu tez sam wymysliłeś XDE

    co do wieku to wole miećswój niż jak ty miec 25 lat jak nie wiecej i tryhardować w gierke przeglądarkowa, co do iq to mam go co najmniej 3x wiecej od ciebie, ale skoro bierzcie moje kazde posty na serio to XD współczuje

    co do testera, to najwidocznej pasowałem tam bardziej niż ty ale jak bardzo chcesz to moge ci go oddac skoro tak ci zal ze to ja go dostałęm
    a skoro ty bierzesz nasze to też xD i też współczuje i pozdrawiam

  13. #43
    Użytkownik Avatar DawidXD
    Dołączył
    28-12-2012
    Postów
    123
    Szkoda że zamiast skupić się na temacie jak zwykle off topic meh :/ aż się na tym forum nie chce udzielać, co jakaś nowa propozycja dotycząca globali to od razu off top.

  14. #44
    Użytkownik Avatar Stara Gwardia
    Dołączył
    16-02-2020
    Postów
    579
    Cytat Napisał DawidXD Zobacz post
    Szkoda że zamiast skupić się na temacie jak zwykle off topic meh :/ aż się na tym forum nie chce udzielać, co jakaś nowa propozycja dotycząca globali to od razu off top.
    Temat przecież został przejechany na starcie https://forum.mfo3.pl/showthread.php...l=1#post355148, a wy zamiast podawać jakieś relatywnie wartościowe argumenty postanowiliście się kłócić z infinitumem, kto ma mniej IQ xD

    O tak na marginesie - Infinitum nie odpowiada w imieniu testeracji, nie jest żadnym koordynatorem ani nikim bardziej znaczącym, więc nie wiem dlaczego traktujecie jego zdanie co najmniej jakby to pisał Denol/Tomi.
    Ostatnio edytowane przez Stara Gwardia ; 18-02-2022 o 23:11

  15. #45
    Reasumując:
    - testeracja rozważy zmiany, kiedy temat wypełni się rozsądnymi propozycjami i w którym nie będzie żadnych dziwnych personalnych kłótni, docinek, żali i płaczów (widzę, że ostatnio ciężko wam to idzie)
    - przypominamy, że ankiety mogą jedynie naprowadzić i zasugerować testerom kierunek zmiany, która wam odpowiada. To, że większość graczy popiera propozycję nie znaczy, że zostanie ona wprowadzona.
    Fakt, że nie została rozważona pozytywnie (uwaga teraz was zaskoczę) nie daje wam przywileju wieszania na nas psów - mamy też swoje życie osobiste i inne prace na testowym. Niektóre z propozycji może i są ciekawe, ale jednocześnie dokładają sporą ilość zachodu dla niewielkiego efektu (chyba, że faktycznie chcecie Scythe za 5 lat).
    - zmiany w wendigo nie są wykluczone, tak jak wspomniałam czekamy na propozycje w których pojawią się propozycje, a nie jakieś śmieszne i niepotrzebne zapasy w kisielu w postach.
    Z tych które się pojawiły, MOIM zdaniem:
    - dodanie do dropu gemów v2 odpada - już ich drop w takiej ilości na materacu jest niezdrowy i spowodował ich spowszechnienie. Wendigo jest w końcu też innym globalem, zrobi się mało ciekawie jak każdy będzie dropił to samo (a i tak ostatecznie każdy pójdzie na ame, bo nie trzeba jej szukać i jest łatwiejsza do bicia).
    - dodanie nowego eq/zdolek do dropu - ok, ale jakich? Bez sensu, żeby global dropił eq z całego upka, czy to nie spowoduje lekkiego upadku popularności innych mini/uni respionych, bo wszystko znajdzie się w jednym miejscu, na które dodatkowo nie musisz poświęcać energii?
    Naturalnie jeśli pojawią się konkretne propozycje to je rozważymy, ale ogólny pomysł średnio mi się podoba.
    - imo jedyną sensową opcją jest podbicie % szans istniejącego już dropu (jest w nim coś, czego szczególnie więcej byście widzieli? Szkatułki? Nie ukrywam, że nie biłam wendigo już trochę czasu i nie wiem, jakie są wasze oczekiwania co do dropu - co z tego wszystkiego najbardziej was cieszy? ). Opcją alternatywną jest też zmniejszenie siły wendigo, lub ograniczenie tych nagłych wywrotek bo wchodzi uśpienie (na to mamy pewien pomysł - ogranicza to, ale nie wyklucza mechaniki całkowicie, bo w końcu jest ona cechą charakterystyczną globala).

    Zapraszam do kulturalnej dyskusji, czekam(y - ja czekam, nie wiem jak reszta) na wasze sensowne propozycje. Jeśli mogę i panowie policjanci (bo jednak nie jestem jakiś turbo testerem )mi na to pozwolą, biorę na klatę ludzkie poprowadzenie tego tematu i ewentualne wymęcznie u władz zmian. Jednocześnie zastrzegam sobie prawo do niewybrania żadnej i zapomnienia o temacie, jeżeli w postach pod moim znowu zaczniecie zachowywać się jak zwierzęta Pogadajmy jak ludzie, a nie

    PS. Skoro testerzy to lamy do lania, to kiedy te wyprawy krzyżowe na nas, jak to ładnie ujęliście? Czekamy!
    Ostatnio edytowane przez Ino ; 19-02-2022 o 14:08

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •