Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 76

Temat: Nieznikanie średnich cen na targu

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    25-02-2014
    Postów
    182

    Nieznikanie średnich cen na targu

    Proponuję wolniejsze znikanie aktualnych średnich cen na targu. Nie wiem po jakim czasie znika i pojawia się nowa średnia, ale to jest zdecydowanie za krótko. Na oko można powiedzieć, że połowa ekwipunku na targu nie ma średnich, choć jeszcze niedawno to eq było sprzedawane

  2. #2
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2016
    Postów
    345
    Cytat Napisał EmiLowaTy Zobacz post
    Proponuję wolniejsze znikanie aktualnych średnich cen na targu. Nie wiem po jakim czasie znika i pojawia się nowa średnia, ale to jest zdecydowanie za krótko. Na oko można powiedzieć, że połowa ekwipunku na targu nie ma średnich, choć jeszcze niedawno to eq było sprzedawane
    Według mnie cena średnia nie powinna nigdy znikać z rynku ponieważ nie ma to najmniejszego sensu.

  3. #3
    Średnia powinna się zmieniać, ale zamiast limitu czasowego powinna brać x ostatnich sprzedanych sztuk.
    Żółwie tańczą jak szalone...

  4. #4
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    360
    Zgadzam się, człowiek chce sprawdzić cenę jakiegoś przedmiotu, a tam brak informacji no i cóż Bez sensu.
    ***** ****

  5. #5
    Użytkownik Avatar RaZoR
    Dołączył
    17-06-2014
    Postów
    276
    Pewnie ze tak nigdy nie powinno znikac. Srednia powinna sie tylko zmieniac jak jest sprzedane wiecej/mniej a nie po jakims czasie znikac. Pozniej chcesz cos wystawic porownac ceny z tu kicha bo nie ma.

  6. #6
    tbh. średnia powinna być całkowita, lub do wyboru przedział czasowy - od 1 dnia do 12 miesięcy a potem już w latach (czyli: 1. dzień, 2. dzień, ... , 6. dzień, 1. tydzień, 2. tydzień, ... , 3. tydzień, 1. miesiąc, 2. miesiąc, ... , 12. miesiąc, [1.] rok, 2 lata, 3 lata etc.)
    Le tits now

  7. #7
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2016
    Postów
    345
    Cytat Napisał Tensa Zangetsu Zobacz post
    tbh. średnia powinna być całkowita, lub do wyboru przedział czasowy - od 1 dnia do 12 miesięcy a potem już w latach (czyli: 1. dzień, 2. dzień, ... , 6. dzień, 1. tydzień, 2. tydzień, ... , 3. tydzień, 1. miesiąc, 2. miesiąc, ... , 12. miesiąc, [1.] rok, 2 lata, 3 lata etc.)
    Tu w 100% popieram.

  8. #8
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    360
    Dobrym pomysłem będzie wprowadzone filtrowanie:
    * średnia od początku gry
    * średnia w ostatnim roku
    * średnia w ostatnim miesiącu
    ***** ****

  9. #9
    Użytkownik Avatar lain
    Dołączył
    24-12-2021
    Postów
    43
    Cytat Napisał GalaxyPL Zobacz post
    Dobrym pomysłem będzie wprowadzone filtrowanie:
    * średnia od początku gry
    * średnia w ostatnim roku
    * średnia w ostatnim miesiącu
    taaak, brakowalo mi takiej funkcji. Ciekawe byloby tez sprawdzanie jak sie na przestrzeni lat zmienialy te ceny
    what's your blood type, what does it taste like?

  10. #10
    Generalnie to pomysł Antka jest świetny, aby średnia zależała od ostatnio sprzedanych sztuk, a tak samolubnie to myślę, że lepiej, by tej średniej w ogóle nie było, bo dosyć często do mnie skaczą z argumentacją, że przedmioty powinny być sprzedawane po średniej.
    ~Pozdrawiam Użytkownik.

  11. #11
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    360
    Cytat Napisał Patryk Szczęście Zobacz post
    Generalnie to pomysł Antka jest świetny, aby średnia zależała od ostatnio sprzedanych sztuk, a tak samolubnie to myślę, że lepiej, by tej średniej w ogóle nie było, bo dosyć często do mnie skaczą z argumentacją, że przedmioty powinny być sprzedawane po średniej.
    Przecież cena średnia do niczego nie zobowiązuje Weź pod uwagę też masę osób, która nie ma pojęcia ile jest wart dany przedmiot. Cena średnia jest takim wyznacznikiem "mniej więcej".
    ***** ****

  12. #12
    Cytat Napisał GalaxyPL Zobacz post
    Przecież cena średnia do niczego nie zobowiązuje Weź pod uwagę też masę osób, która nie ma pojęcia ile jest wart dany przedmiot. Cena średnia jest takim wyznacznikiem "mniej więcej".
    Oczywiście, że cena średnia do niczego nie zobowiązuje, ale bez tego dostawałbym mniej wiadomości od losowych graczy z marudzeniem, że mam zaniżyć cenę sprzedawanych przedmiotów bądź uzbrojenia, bo sobie wystawiłem trzykrotność bądź pięciokrotność.

    Biorąc pod uwagę masę osób, która nie ma pojęcia ile jest warty dany przedmiot, mógłbym zarobić wiele wykorzystując ich niewiedzę, więc zniknięcie tego wyznacznika byłoby dla mnie jak najbardziej korzystne.
    ~Pozdrawiam Użytkownik.

  13. #13
    Użytkownik Avatar Eresmel
    Dołączył
    04-02-2020
    Postów
    119
    Spk i tak nikt nie kupi tych twoich butów z głębin +2 za 3kk
    This is a certified hood classic

  14. #14
    Użytkownik Avatar Infinitum
    Dołączył
    03-03-2019
    Postów
    147
    Cytat Napisał Patryk Szczęście Zobacz post
    Oczywiście, że cena średnia do niczego nie zobowiązuje, ale bez tego dostawałbym mniej wiadomości od losowych graczy z marudzeniem, że mam zaniżyć cenę sprzedawanych przedmiotów bądź uzbrojenia, bo sobie wystawiłem trzykrotność bądź pięciokrotność.

    Biorąc pod uwagę masę osób, która nie ma pojęcia ile jest warty dany przedmiot, mógłbym zarobić wiele wykorzystując ich niewiedzę, więc zniknięcie tego wyznacznika byłoby dla mnie jak najbardziej korzystne.

    Nikt nie pytał

  15. #15
    Użytkownik Avatar Majkel
    Dołączył
    28-05-2016
    Postów
    37
    Cytat Napisał Patryk Szczęście Zobacz post
    Oczywiście, że cena średnia do niczego nie zobowiązuje, ale bez tego dostawałbym mniej wiadomości od losowych graczy z marudzeniem, że mam zaniżyć cenę sprzedawanych przedmiotów bądź uzbrojenia, bo sobie wystawiłem trzykrotność bądź pięciokrotność.

    Biorąc pod uwagę masę osób, która nie ma pojęcia ile jest warty dany przedmiot, mógłbym zarobić wiele wykorzystując ich niewiedzę, więc zniknięcie tego wyznacznika byłoby dla mnie jak najbardziej korzystne.
    Na tym polega ogólnie handel. Rosnący popyt i malejąca podaż = rosnąca cena. Szkoda, że wiele osób tego nie rozumie.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •