Zobacz wyniki ankiety: Jakie jest Twoje stanowisko w kwestii propozycji?

Głosujących
23. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK!

    15 65.22%
  • NIE! (w komentarzu uzasadniam wybór)

    8 34.78%
Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: Kolejność zdolności

  1. #1
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    347

    Strzałka Kolejność zdolności

    Witam Państwa.

    Nie rozpisując się zbędnie proponuję, aby było możliwe zmienianie kolejności zdolności w podobny sposób co kolejność w skryptach.
    Obecnie gdy chcemy mieć zdolności na liście w pasującej nam kolejności, trzeba bawić się w usuwanie i dodawanie ich na nowo ze ściągniętych.
    Nowa opcja sprawiłaby, że można by przesuwać dowolnie w górę i w dół poszczególne zdolności. Umożliwiłoby to zmienianie ich kolejności w dużo szybszy sposób.
    Dziwię się ogólnie, że mając tak rozbudowaną opcję skryptów i możliwość zmiany ich kolejności, nie zrobiono tego samego z listą zdolności.

    Osoby które są na NIE prosiłbym o merytoryczne poparcie swojego stanowiska.

    Poniżej obrazek z przykładem co mam na myśli:
    Nazwa:  mefeo3.png
Wyświetleń: 284
Rozmiar:  28.5 KB
    Ostatnio edytowane przez GalaxyPL ; 17-01-2022 o 01:50
    ***** ****

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    926
    Zbędne według mnie.

  3. #3
    Użytkownik Avatar lain
    Dołączył
    24-12-2021
    Postów
    43
    Kwestia przyzwyczajenia trochę, nie zmieniam tych zdolności na tyle często by odczuć utratę tych kilku sekund raz na jakiś czas zmieniając zdolności. Jednak jakby nie patrzeć takie przesuwanie byłoby wygodniejszą formą i można by było to wprowadzić wszędzie np do zmieniania kolejności mikstur, eq, przedmiotów itp itd. bo mi np brak całkowitej możliwości do zmieniania kolejności przedmiotów w ekwipunku bardziej przeszkadza.

  4. #4
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    347
    Cytat Napisał Kamillo Zobacz post
    Zbędne według mnie.
    Jeśli o dodaniu kobiecej wersji zwłok dyskutowano tyle czasu, a w takiej kwestii pada stwierdzenie "zbędne", to chyba czegoś nie rozumiem...
    Ostatnio edytowane przez GalaxyPL ; 17-01-2022 o 02:41
    ***** ****

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    260
    Cytat Napisał GalaxyPL Zobacz post
    Jeśli o dodaniu kobiecej wersji zwłok dyskutowano tyle czasu, a w takiej kwestii pada stwierdzenie "zbędne", to chyba czegoś nie rozumiem...
    Na dobrą sprawę wystarczy usunąć wszystkie zdolności jakie są założone, pojawiają się na końcu listy i zmieniasz kolejność.

    Jeśli o zdolnościach mowa to bardziej potrzebną rzeczą byłaby możliwość "ukrywania" zdolności - zrzucania ich do innej zakładki. Jak było "blokowanie paladynów" Tomi pisał że być może coś takiego zostanie wprowadzone więc wydaje mi się że podział zdolności na częściej i rzadziej używane rozwiązałoby po części powyższy problem.

  6. #6
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    347
    Cytat Napisał Sensei Sonquar Zobacz post
    Na dobrą sprawę wystarczy usunąć wszystkie zdolności jakie są założone, pojawiają się na końcu listy i zmieniasz kolejność.
    Oczywiście, że tak, ale wielokrotnie potem człowiek gubi zdolności i zapomina o którejś. Przypomina sobie dopiero o tym w walce... ;d
    ***** ****

  7. #7
    Cytat Napisał GalaxyPL Zobacz post
    Oczywiście, że tak, ale wielokrotnie potem człowiek gubi zdolności i zapomina o którejś. Przypomina sobie dopiero o tym w walce... ;d
    Mi się to raczej nie zdarza, a jak innym się zdarza, to lepiej dla mnie. Ciekawe, ile walk już wygrałem bo przeciwnik zapomniał zdolności.
    ~Pozdrawiam Użytkownik.

  8. #8
    Moderator Avatar EneDueRabe
    Dołączył
    27-12-2016
    Postów
    686
    Cytat Napisał GalaxyPL Zobacz post
    Witam Państwa.

    Nie rozpisując się zbędnie proponuję, aby było możliwe zmienianie kolejności zdolności w podobny sposób co kolejność w skryptach.
    Obecnie gdy chcemy mieć zdolności na liście w pasującej nam kolejności, trzeba bawić się w usuwanie i dodawanie ich na nowo ze ściągniętych.
    Nowa opcja sprawiłaby, że można by przesuwać dowolnie w górę i w dół poszczególne zdolności. Umożliwiłoby to zmienianie ich kolejności w dużo szybszy sposób.
    Dziwię się ogólnie, że mając tak rozbudowaną opcję skryptów i możliwość zmiany ich kolejności, nie zrobiono tego samego z listą zdolności.

    Osoby które są na NIE prosiłbym o merytoryczne poparcie swojego stanowiska.

    Poniżej obrazek z przykładem co mam na myśli:
    Nazwa:  mefeo3.png
Wyświetleń: 284
Rozmiar:  28.5 KB
    Co to za problem posegregować sobie zdolności? Można sobie je poustawiać dowolnie (przed walkami), a to że ty masz taki bałagan to już twój interes.

  9. #9
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    347
    No tak bo wielkim problemem jest dodać nowość, która usprawniłaby grę.
    Żyjcie dalej takim podejściem, że każda propozycja to wcielone zło, długo taka gra przyciągać graczy nie będzie.
    ***** ****

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    260
    Cytat Napisał GalaxyPL Zobacz post
    No tak bo wielkim problemem jest dodać nowość, która usprawniłaby grę.
    Żyjcie dalej takim podejściem, że każda propozycja to wcielone zło, długo taka gra przyciągać graczy nie będzie.
    Ale nikt nie twierdzi że propozycja to zło, każda propozycja to czas na jej wprowadzenie, a lepszym rozwiązaniem byłoby raczej wrzucanie zdolności do innej zakładki, bo np. w razie zmiany profesji robi się spory bałagan.

  11. #11
    No jak da rade to walnąć jak dla zaklęć/itemków ustawianie w walce i essa
    Le tits now

  12. #12
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    347
    Czy administrator wypowie się na ten temat? Wynik ankiety pokazuje jasno, że pomysł przyjęty byłby raczej pozytywnie.
    15:7 - z czego z głosujących na nie mało kto wypowiedział się w komentarzach, a niektóre głosy są od osób, które w ogóle nie grają...
    Skoro dyskutujemy o takich pierdołach jak wygląd kobiecych zwłok czy inne, to wprowadzenie rzeczy KOSMETYCZNEJ i jak najbardziej logicznej powinno być oczywiste.
    ***** ****

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •