Zobacz wyniki ankiety: Co myślisz o wprowadzeniu akceptacji SOS do pierwszych trzech ubić globali?

Głosujących
30. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Myślę, że jest to przydatna opcja i chciałbym/chciałabym, aby pojawiła się w grze.

    18 60.00%
  • Myślę, że jest to niepotrzebna opcja.

    6 20.00%
  • Jest mi to obojętne.

    6 20.00%
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Akceptacja SOS

  1. #1

    Ważne Akceptacja SOS

    No hej!
    Proponuję żeby Necron i Amaterasu przy pierwszych podejściach działały jak Wendigo. Chodzi konkretnie o akceptację pomocy do pierwszych trzech ubić, tak aby gracze na spokojnie mogli zebrać sobie ekipę, żeby ubić sobie swojego globala i zrobić questy (nie pamiętam jakie, ale coś było ze srebrnym pyłem na Amaterasu i że dostawało się coś z eq na 65 na Necronie). Zachęcam również do dyskusji na ten temat i do kulturalnego wyrażania swojej opinii odnośnie mojej propozycji.


    Miłego dzionka!

    PS: Nie potrafię dodać ankiety
    PPS: Ankieta dodana, dzięki @Stara Gwardia za pomoc!
    Ostatnio edytowane przez I Miss Extasy ; 16-01-2022 o 13:29

  2. #2
    Dlaczego ma być do trzech ubić, skoro wystarczy tylko jedno by dostać nagrody od NPC?
    ~Pozdrawiam Użytkownik.

  3. #3
    Cytat Napisał Patryk Szczęście Zobacz post
    Dlaczego ma być do trzech ubić, skoro wystarczy tylko jedno by dostać nagrody od NPC?
    Sugerowałam się tym, jak jest na Wendigo po prostu :>

  4. #4
    Porównując Wendigo do globali z Devos można podkreślić, że do tych wcześniejszych nie ma questów powiązanych i ich pokonanie nie wiąże się ze wsparciem finansowym gry, jakie daje możliwość kupna Złotego Pyłu za MFy.
    ~Pozdrawiam Użytkownik.

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    260
    Cytat Napisał Patryk Szczęście Zobacz post
    Porównując Wendigo do globali z Devos można podkreślić, że do tych wcześniejszych nie ma questów powiązanych i ich pokonanie nie wiąże się ze wsparciem finansowym gry, jakie daje możliwość kupna Złotego Pyłu za MFy.
    Są te mini questy poza dziennikowe (EQ na 65 za Necrona i Srebrny pył za Amaterasu), więc dla kogoś na 65 to zawsze coś.

  6. #6
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    602
    Z drugiej strony czy to jest potrzebne? Jakoś nie widziałem żeby były osoby co nie dają ubić do questa, wystarczy napisać i się spytać czy osoby mają czas się pomęczyć i pomóc klikać i po problemie.

  7. #7
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    nie widzę potrzeby, na wendigo zostało to dodane ze względu na wyścig o artefakt, artefakty rozdane więc problemu już nie ma
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •