Zobacz wyniki ankiety: Czy powinno się zmienić ilość postaci w drużynie

Głosujących
36. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Jestem za

    33 91.67%
  • Jestem przeciw

    3 8.33%
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Zdejmijcie limit osób w drużynie

  1. #1
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681

    Zdejmijcie limit osób w drużynie

    Jak wszyscy wiemy, reforma gildii to mit/odległa rzecz.
    Do czasu ów reformy, proponuję wyłączenie/zwiększenie limitu osób mogących być w drużynie (10 osób brzmi ok).
    Mała rzecz, a cieszy - pozwoli na przeprowadzanie większej ilości rozmów na czacie w grze zamiast zewnętrznych stron (czyli głównie discord, nie osuzkujmy się).

  2. #2
    Użytkownik Avatar lain
    Dołączył
    24-12-2021
    Postów
    43
    ojjjjj cudowna propozycja. Obecna doktryna sugeruje się limitem osób w walce, jednak rzadko kiedy uda się znaleźć w drużynie każdą aktywną osobę. Nawet jeśli tak by się zdarzyło to można podzielić się na dwie drużyny i wspólnie zrobić raidy. Coś musi odróżniać drużynę od grupy i zwiększenie limitu byłoby cudowną sprawą. Jednak 10 to imo max by nie wprowadzać za dużego monopolu.

  3. #3
    Użytkownik Avatar lain
    Dołączył
    24-12-2021
    Postów
    43
    drużynowe maile, to coś co też wymaga imo implementacji

  4. #4
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    361
    Jak najbardziej na tak. W każdej gierce są gildie/brygady/klany zrzeszające po kilkanaście/dziesiąt osób. Te 4 osoby na drużynę to słabe. Może w MFO2 miało uzasadnienie, ale w MFO3 to bezużyteczna sprawa.
    ***** ****

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    12-11-2021
    Postów
    26
    Jezu tak musi być jak najbardziej jestem na tak powody są podane powyżej więc nie będe owijał w bawełne

  6. #6
    Użytkownik Avatar musaraj
    Dołączył
    14-04-2021
    Postów
    108
    Na nie. Czat drużynowy nie jest w stanie zastąpić Discorda (czat głosowy, udostępnianie zdjęć, archiwum z wyszukiwarką, reakcje itd). Zwiększenie limitu osób w drużynie z planem "będzie więcej rozmów na czacie" jest zmianą, która może skończyć się tylko rozczarowaniem.

    Nie wprowadza się zmian tylko po to, żeby być rozczarowanym.
    Załączony obraz Załączony obraz  
    Ostatnio edytowane przez musaraj ; 13-01-2022 o 12:49

  7. #7
    Użytkownik Avatar lain
    Dołączył
    24-12-2021
    Postów
    43
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Na nie. Czat drużynowy nie jest w stanie zastąpić Discorda (czat głosowy, udostępnianie zdjęć, archiwum z wyszukiwarką, reakcje itd). Zwiększenie limitu osób w drużynie z planem "będzie więcej rozmów na czacie" jest zmianą, która może skończyć się tylko rozczarowaniem.

    Nie wprowadza się zmian tylko po to, żeby być rozczarowanym.
    Dla mnie czat drużynowy to tylko dodatek do całości. Potrzebna jest przebudowa drużyn drastyczna i zacząłbym ja od zwiększenia limitu postaci. Pamietajmy ze czesc gra pod pvp, czesc pod fabule. Ttv jest martwe według mnie bo drużyny są za małe. Często bierzemy kogoś do drużyny czysto z sympatii, nie patrząc na korzyści. Większy limit pozwoli nam lepiej dobrać drużynę składająca się z graczy pvp, którzy byliby wystawiani w walkach jak również dobrać graczy czysto fabularnych pod wymiany mini. Obecnie drużyny są dla mnie wręcz zbędne, bo można po prostu się zgrupować No a tak nie powinno być. Marzy mi się tu system rodem z gry „kosmiczni wojownicy”, grze drużyna ma swoje struktury, dające korzyści w grze np można byloby w niej ulepszyć dajmy na to kwatery co dawałoby przykładowo bonus +20 maksymalnego limitu energii lub skarbiec co dawałoby jakis bonus do zdobywanego złota itp.Coś co zachęcałoby nas do rozwijania naszej drużyny i pozostania w niej. No potrzebna jest tutaj zmiana naprawdę.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •