Zobacz wyniki ankiety: Czy potwierdzasz, że błąd istnieje?

Głosujących
16. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, potwierdzam, że błąd istnieje (również się z tym spotkałem)

    8 50.00%
  • Nie, nigdy nie miałem tego błędu, a sprawdzałem warunki jego wystąpienia

    2 12.50%
  • Nie zwracałem uwagi/Nie jestem w stanie sprawdzić

    3 18.75%
  • Według mnie to nie jest błąd gry

    3 18.75%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 26 z 26

Temat: [P4] Nie widać okna walki

  1. #16
    Użytkownik Avatar Oma Ghostrick
    Dołączył
    21-09-2017
    Postów
    195
    Naprawcie to, proszę.

  2. #17
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    260
    Wydaje mi się (nie jestem pewny, bo teraz to mało co się dzieje na arenie) jak złapie Cie ktoś na TOP 15 i odświeżysz stronę po rozpoczęciu walki / zapiszesz się na arenie na 1 walkę i wypiszesz w trakcie trwania walki to raczej nie złapie Cie kolejna walka.

  3. #18
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    602
    Ten błąd jest związany z tym że od razu po walce nie ma jakiejś przerwy np. jak jesteś zapisany na stałe i można Cię od razu zaatakować że nawet nie zamkniesz wyników.
    Ten błąd nie występuje często ponieważ ciężko tak szybko kogoś złapać po walce zanim system zdąży nas wypisać dlatego polecam wypisywać się w trakcie trwania walki a nie po

  4. #19
    Użytkownik Avatar Oma Ghostrick
    Dołączył
    21-09-2017
    Postów
    195
    Cytat Napisał damianxp Zobacz post
    (...) dlatego polecam wypisywać się w trakcie trwania walki a nie po
    Jak mam się wypisać z obrony top 15?

  5. #20
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    602
    wylogować się/przelogować na inną postać i nie wchodzić na postać w TOP 15

  6. #21
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2020
    Postów
    162

    [P3] Arena

    https://imgur.com/a/Rux3oiO

    W czasie mojej nieobecności zaatakowano mnie na arenie manualnej, jak to możliwe?

    Przeglądarka/OS: W10 Google Chrome

  7. #22
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Wylogowałeś się za pomocą przycisku w prawym górnym rogu gry czy wyłączyłeś kartę/przeglądarkę?
    Jeżeli to drugie to nie zostałeś od razu wylogowany z gry, tylko użycie przycisków nawigacyjnych to umożliwia.
    Dodatkowo, walka rozpoczęła się o 20:19:30, sprawdź w swoim profilu (profil -> wydarzenia) kiedy system zarejestrował twoje wylogowanie się z gry.
    ***** ***

  8. #23
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2020
    Postów
    162
    Cytat Napisał Hubiot Zobacz post
    Wylogowałeś się za pomocą przycisku w prawym górnym rogu gry czy wyłączyłeś kartę/przeglądarkę?
    Jeżeli to drugie to nie zostałeś od razu wylogowany z gry, tylko użycie przycisków nawigacyjnych to umożliwia.
    Dodatkowo, walka rozpoczęła się o 20:19:30, sprawdź w swoim profilu (profil -> wydarzenia) kiedy system zarejestrował twoje wylogowanie się z gry.
    Raczej przeglądarkę całą zamknąłem. Wylogowanie zapisane jest o 19:30, sekund niestety nie podano, ale musiało to być przed walką, skoro okno walki zamyka się po minucie z tego co wiem i rozpoczyna się walka + kolejne 120 sekund na dwie tury, aby przeszło w tryb automatyczny.

  9. #24
    Użytkownik Avatar Majkel
    Dołączył
    28-05-2016
    Postów
    37
    U mnie również błąd kilkukrotnie wystąpił. Najczęściej działo się to podczas eventów, kiedy byłem wpisany na arenę i spalałem enę na potworkach eventowych. Normalnie biegałem, nie pojawiało się żadne okno walki, a po chwili komunikat o przegranej walce automatycznej.

  10. #25
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    260
    To jest typowe działanie sesji w przeglądarce (raczej nie da się tego skrócić przy wyłączaniu przeglądarki).

    Żeby zminimalizować ryzyko takich sytuacji musicie się normalnie wylogować (panel gracza / wyloguj, przy tym też pokazuje się ostrzeżenie że np. rozpoczęła się walka).

    Nie jestem pewny ale szybkość wylogowania z gry w zależności od sposobu to kolejno:
    1. Panel gracza (tutaj chyba najszybciej sesja jest zabijana)
    2. Wyloguj
    3. Wstecz
    4. Wyłączenie przeglądarki
    Chyba do 40 sekund po zamknięciu przeglądarki sesja jeszcze trwa.
    Ostatnio edytowane przez Sensei Sonquar ; 19-01-2022 o 12:22

  11. #26
    Użytkownik Avatar Oma Ghostrick
    Dołączył
    21-09-2017
    Postów
    195
    Błąd dalej występuje. Zapisałem się na 1 walkę auto. Po jej odbyciu zostałem od razu złapany 2-gi raz. I to w ramach tego samego zapisania się na arenę (tylko na 1 walkę).


    EDIT:
    Dziwne, bo minęła ponad 1 minuta między walkami. Specjalnie czekałem do końca czasu (pełne 60 sekund).
    Nazwa:  Przechwytywanie.PNG
Wyświetleń: 90
Rozmiar:  12.0 KB
    Ostatnio edytowane przez Oma Ghostrick ; 01-02-2023 o 22:40

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •