Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: kobiece zwłoki

  1. #1
    Użytkownik Avatar lain
    Dołączył
    24-12-2021
    Postów
    43

    kobiece zwłoki

    Witam w moim poście! Tak wiem, że zachęciła was do przeczytania go dość enigmatyczny tytuł. W mojej propozycji chodzi natomiast by dodać osobny widok dla zwłok poległej postaci kobiecej. Dziwne jest to, że po śmierci niezależnie od płci stajemy się wszyscy tym rudym wojownikiem.. Może to jakiś symboliczny przekaz jest ze strony twórców? Sam nie wiem. Co nie zmienia faktu, że powinno zostać coś takiego dodane by nie wybijało nas z klimatu gry. Obecnie na minibossach częściej oglądam swoją postać martwą i zauważyłem jak głupie jest w sumie to, że nie dodane to zostało od razu. Nie znalazłem podobnego tematu na forum i liczę, że ktoś u góry przychyli się do mojej propozycji bo znalezienie takiej grafiki i jej implementacja zajmie chwilę a dużo według mnie wniesie. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

  2. #2
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    602
    Ciekawa propozycja, zasmucę Cię przyjacielu raczej nie wejdzie, jest co robić w tej grze niż poprawiać jakieś tam zwłoki, w sumie najlepiej jakby każdy skin miał osobne ale mniejsza

  3. #3
    Użytkownik Avatar Harriours
    Dołączył
    24-10-2017
    Postów
    122
    No niby jest co poprawiać w gierce, ale istnieje temat '' czy testuje z nami jakaś kobieta'' (czy jakoś tak), w którym poprawiają dialogi. Skoro już zmieniają dymki żeby postać damska miała poprawne formy w zdaniach, to czemu by nie zrobić innego 'skina' zwłok kobiety

  4. #4
    To już może lepiej zamienić to na jakiś grób, krzyż albo ducha?
    Chociaż dla mnie, dużej różnicy to nie robi co by tam było i co jest teraz, te zwłoki są umowne
    Le tits now

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    15-05-2021
    Postów
    29
    jestem za
    brakuje mi widoku kobiecych zwłok

  6. #6
    Łukasz
    Konto usunięte
    Propozycja jak najbardziej na tak. Teoretycznie baza Mfo posiada dość sporą "kolekcję zwłok" więc wprowadzenie tego raczej nie stanowiłoby większego wyzwania.

  7. #7
    Szczerze to obecna postać trupa jest względnie neutralna pod względem płci, jakby mi ktoś powiedział że to dziewczyna z krótkimi rudymi włosami to bym uwierzyła (może spodnie by to zdradziły, bo w świecie fantasy spodnie = facet, a dziewczyny oczywiście gołe uda żeby chłopcy sobie patrzyli..).

    Dużo lepiej niż wygląd zwłok zależny od płci byłoby zrobić dowolny wybór tego skina - kolega wyżej wrzucił "kolekcję zwłok" i ja bym chciała mieć leżącą z godnością elfkę z prawej w drugim rzędzie, ale może ktoś chciałby jakieś rycerza, kociarę czy coś innego. Najlepiej opcja dostępna dla każdego kto kupił jakiegoś skina za MF

    Jak już jesteśmy w temacie rzeczy widocznych w walce, to bym zniosła zwłoki w dowolnej postaci (obecna jest naprawdę spoko), ale coraz słabiej znoszę informacje, że Encyklompendium zyskał 200 HP lub że zyskałem 1 sztuk Żółwiej Skoróby ( ). Zgłaszałam to tutaj, może ktoś by się temu przyjrzał?

  8. #8
    Wybór wyglądu zwłok proponowałem jakieś 2 skasowania temu. Temat nie wiedzieć czemu zniknął https://forum.mfo3.pl/showthread.php...82oki-Nagrobki
    Żółwie tańczą jak szalone...

  9. #9
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    347
    Cytat Napisał lain Zobacz post
    Może to jakiś symboliczny przekaz jest ze strony twórców?
    To zdanie zabrzmiało jak żal lewicowej aktywistki.

    Martwa postać to przecież najmniejszy problem. Czy to facet, kobieta, czy helikopter szturmowy, SĄ ważniejsze rzeczy do zrobienia w grze.
    ***** ****

  10. #10
    Użytkownik Avatar lain
    Dołączył
    24-12-2021
    Postów
    43
    Cytat Napisał GalaxyPL Zobacz post
    To zdanie zabrzmiało jak żal lewicowej aktywistki.

    Martwa postać to przecież najmniejszy problem. Czy to facet, kobieta, czy helikopter szturmowy, SĄ ważniejsze rzeczy do zrobienia w grze.
    pomyliłeś forum z wykopem :3.
    Noo można dodać też jakiś nagrobek albo coś mniej zależnego od płci. Obecne rozwiązanie jest średnie, zwłaszcza przy tylu opcjach zakupu skinu za mf.

  11. #11
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,728
    Nie ma problemu z dodaniem kobiecej wersji "zwłok".
    Może być też oczywiście uniwersalny nagrobek czy coś w tym stylu.


    Póki co ustawiłem na:
    Nazwa:  189-Down01.png
Wyświetleń: 355
Rozmiar:  1.4 KB

    i wejdzie przy okazji.

  12. #12
    Użytkownik Avatar lain
    Dołączył
    24-12-2021
    Postów
    43
    wspaniały wybór, dziękuję

  13. #13
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Nie ma problemu z dodaniem kobiecej wersji "zwłok".
    Może być też oczywiście uniwersalny nagrobek czy coś w tym stylu.


    Póki co ustawiłem na:
    Nazwa:  189-Down01.png
Wyświetleń: 355
Rozmiar:  1.4 KB

    i wejdzie przy okazji.
    Imo trzeba obrócić tą postać w poziomie
    Screen poglądowy
    ***** ***

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •