Zobacz wyniki ankiety: Jesteś za ?

Głosujących
41. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

    34 82.93%
  • NIE

    7 17.07%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 20

Temat: Możliwość odkupienia sprzedanych itemów u sprzedawcy mikstur w miastach

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    15-05-2021
    Postów
    29

    Możliwość odkupienia sprzedanych itemów u sprzedawcy mikstur w miastach

    Dzień dobry jak widać moja porpozycja jest taka żeby można bylo odkupic itemek sprzedany u sprzedawcy mikstur w miastach (tzw.pociary).
    Zepewne wiele osób kiedyś omyłkowo przez przypadek lub chwilowy brak gotowki sprzedalo jakis przedmiot u pociary i pózniej tego żałowało mi samemu sie kiedyś sie zdażyla podobna sytuacja.

    Działanie mogłoby wygladac tak że np. mamy item warty 25,000G i możemy go odzyskać za np 200% wartosci otrzymanego golda za dany itemek
    Czas odkupienia itemku byłby oczywiscie ogarniczony czasowo np.24h
    Myśle że wiele graczy, graczek ucieszyło sie z takiej możliwości.
    Pozdrawiam wszystkich serdecznie
    Ostatnio edytowane przez SAskekun ; 05-01-2022 o 11:47

  2. #2
    Dobry pomysł. Na pewno by się takie coś przydało.

  3. #3
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2016
    Postów
    345
    Ankiete dodaj. Uważam że ma to sens.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    958
    Czemu 200%? Nie ma sensu karać za zwykły missclick. Niech będzie 100% ceny, przecież nikt tego nie będzie abusował bo nawet nie ma jak.
    ::::​)

  5. #5
    Użytkownik Avatar Rupimek
    Dołączył
    02-10-2021
    Postów
    20
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    Czemu 200%? Nie ma sensu karać za zwykły missclick. Niech będzie 100% ceny, przecież nikt tego nie będzie abusował bo nawet nie ma jak.
    Z drugiej strony ludzie mogliby traktować to jak zwykły lombard, czyli potrzebujesz kasy na teraz, więc sprzedajesz go w takim miejscu, potem natomiast odkupujesz go, bo w trakcie tych 24h możesz pozbierać hajs z innych źródeł(np. sprzedasz coś komuś lub z mobów hajsu nadropisz), tak więc te 200% nie jest tak całkiem bez sensu, zwłaszcza, że jak w banku bierzesz kredyt to też masz prowizję przy spłacaniu i tutaj funkcjonowałoby identycznie.

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    15-05-2021
    Postów
    29
    chodzi mi w tym o to żeby ta mozliwosc nie byla zbyt naduzywana tak jak rupimek powiedzial gracze by traktowali tąopcje jak pozyczke do splacenia albo nie

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    260
    Jak dla mnie to jeśli chcecie wyeliminować missclickowe sprzedaże to odkupienie maksymalnie w ciągu 5 minut od zatwierdzenia transakcji z NPC, bo 24h to będzie praktycznie działać jak lombard.

  8. #8
    Ja jestem na nie.
    Trzeba uważać co się robi.

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    15-05-2021
    Postów
    29
    Uważam, że na nawet 5min mogłoby wystarczyć i bedzie pewnie zbawienne dla wielu osób całkowicie popieram

  10. #10
    Moderator Avatar EneDueRabe
    Dołączył
    27-12-2016
    Postów
    688
    Ogólnie jak coś sprzeda się u pociary to przedmiot znika z gry więc raczej wątpie aby takie coś weszło, tymbardziej że chyba nie da się już odzyskać utraconego przedmiotu.

  11. #11
    Użytkownik Avatar Harriours
    Dołączył
    24-10-2017
    Postów
    122
    Kiedy nerf kłujaka????
    A co do tematu, według mnie niepotrzebne. Tak jak pisała Violetta, trzeba uważać co się sprzedaje.
    Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez Harriours ; 05-01-2022 o 14:54

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    260
    Cytat Napisał EneDueRabe Zobacz post
    Ogólnie jak coś sprzeda się u pociary to przedmiot znika z gry więc raczej wątpie aby takie coś weszło, tymbardziej że chyba nie da się już odzyskać utraconego przedmiotu.
    Z tego co wiem da się go odzyskać, bo chyba były sytuacje gdzie Tomi przywracał itemy, przedmiot znika dopiero po jakimś tam czasie. Strzelam że nie przejdzie, ale bardziej przez aspekt techniczny, bo teraz sprzedajesz coś i nie wywołuje to dodatkowych zdarzeń. Nagle musiałaby się pokazać lista u NPC - odkup i po jakimś czasie przedmioty znikają, taki depozyt u pociary.

  13. #13
    Użytkownik Avatar lain
    Dołączył
    24-12-2021
    Postów
    43
    eee bez sensu troche. Ciężko być biednym w tej grze, nawet omylkowe sprzedanie srebrnego pyłu nie zaboli na dłużej niż 2-3dni, w ciągu których jestesmy w stanie się dorobić tych 120k na zakup od innych graczy

  14. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    15-05-2021
    Postów
    29
    chodziło tu o troche bardziej wartosciowe itemki typu karty,rzadkie kolekcjonerki czy uzbrojenie z wysoki plusem takie itemki czysto 30 krotnie przewyzszaja cene srebrnego pyłu

  15. #15
    Użytkownik Avatar lain
    Dołączył
    24-12-2021
    Postów
    43
    Cytat Napisał SAskekun Zobacz post
    chodziło tu o troche bardziej wartosciowe itemki typu karty,rzadkie kolekcjonerki czy uzbrojenie z wysoki plusem takie itemki czysto 30 krotnie przewyzszaja cene srebrnego pyłu
    hmm racja w sumie, ale czy takie trzymanie za rączkę jest konieczne? Jak się zrobi coś głupiego to się przynajmniej człowiek nauczy na błędzie i tyle. Cześć mmo to jest.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •