Zobacz wyniki ankiety: Czy potwierdzasz, że błąd istnieje?

Głosujących
4. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, potwierdzam, że błąd istnieje (również się z tym spotkałem)

    2 50.00%
  • Nie, nigdy nie miałem tego błędu, a sprawdzałem warunki jego wystąpienia

    0 0%
  • Nie zwracałem uwagi/Nie jestem w stanie sprawdzić

    0 0%
  • Według mnie to nie jest błąd gry

    2 50.00%
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Noc w Eternii?

  1. #1
    Użytkownik Avatar lain
    Dołączył
    24-12-2021
    Postów
    43

    Noc w Eternii?

    Sam nie wiem czy to dobry dział na ten temat, nie potrafiłem też znalezc takiego korzystajac z opcji szukaj. Pytanie moje jest natomiast takie: Co się właściwie dzieje w Eternii, że tam nigdy noc nie nadciąga? Jakas anomalia geograficzna czy może to Las Vegas tylko w równoległym świecie? To samo pytanie dotyczy mapy: Świat Arkadia i pewnie wszystkich pojedyńczych lokacji po drodze. Czemu decydować się na zabieg nocy skoro dotyczy on tylko kilku pojedyńczych map? Jest to efekt tak ciężki do nałożenia czy nieuwaga twórców? Nie wiem sam czy mi to przeszkadza. Daje na pewno jakieś wybicie z klimatu jak ten efekt jest tylko częściowy. Już chyba lepiej całkowicie się go pozbyć niż implementować w takiej wersji bo nie wiadomo jaki to ma cel tbh.

  2. #2
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    602
    Tak było od zawsze (przynajmniej odkąd ja gram) noc jest tylko w miastach bo bronili się że dużo z tym roboty itp, kiedyś jak w nocy właziłeś na mapke gdzie jest trójgłowy wąz to efekt nocy zostawał po wyjściu z niej i miałeś sobie nocne mapki wszędzie, w sumie przyciemnienie ekranu ułatwiło by gre w nocy ale to juz nie ode mnie zależy

  3. #3
    Użytkownik Avatar lain
    Dołączył
    24-12-2021
    Postów
    43
    No tak. Jak ja zaczynałem grę to samemu pisałem tu na forum propozycje systemu nocy i dnia i jakoś przy update z Urkaden to zostało wprowadzone, jednak lokacji było na tyle mało, że to tak nie przeszkadzało a teraz huh wchodzę do Eliar - noc, wychodzę na mapę świata - dzień. Idę dalej do Eterni - dzień, idę do wioski mikołaja i.. też dzień. No ja bym serio rozważył prosty efekt przyciemnienia ale globalny niż zabiegi takie jak te. Fajne są te pochodnie nocne ale nie wiem czy warte takiego dysonansu.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •