Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 30

Temat: Gorzkie słowa prawdy wg mnie

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    266

    Gorzkie słowa prawdy wg mnie

    Dzień dobry, nie mam na celu nikogo urazić bym napisał że proszę o nie banowanie ale to różnie może być.
    Postanowiłem się podzielić swoimi przemyśleniami
    1. Żadnego przyśpieszania wbijania 80 lvl`a nie będzie dopóki będą się zdarzali gracze jak Arczan co potrafią wrzucić 6 bieg i nabić 80 lvl od 0 w 2 tygodnie.
    2. Częstym argumentem pojawiającym się w dyskusji o ożywieniu gry jest to że nie żyje fp na FB. Ale jak ma żyć jak dla osób prowadzących go nadal najlepszym żartem jest to że "HEHE PORZUCAMY ŚNIEŻKAMI W DENOLA" (bez obrazy ale serio ostatni raz tak się śmiałem przy krojeniu chleba/Chyba tylko gorsze są te memy Hydreia). Z tym fp na FB to też jest niezłe kongo bo żeby brać udział w konkursach trzeba zakładać fejk konto żeby twoje personalia nie latały po gierce.
    3. Do dzisiaj mnie zastanawia czemu zmiany wywołane przez WeLove nie zostały wycofane. Pisał totalne głupoty na wstępie za co został zjechany, a gdy do niego wyskoczyłem z zakładem żeby udowodnił jeśli to nie są głupoty. To postanowił przejść na emeryturę niszcząc ekonomie gry. W obecnym stanie bardziej opłacalne jest bycie FABULARNIAKIEM a nie grać pvp. Pragnę tylko przypomnieć że gra miała przyciągać właśnie unikalnym systemem walk. Jak mają walczyć nowi gracze jak tego typu aktywność jest nieopłacalna?
    4.Tematy typu jak rozdać statystyki nie pomagają graczom. Jak zareklamowałem w inicjatywach graczy akademie Eresmela to dostałem bana (za spam XD) natomiast posty tego typu nadal na wolności:
    Cytat Napisał Jin Zobacz post
    Niech tomi wezmie kredyt i poleci all in w mfo4 raz sie zyje lecisz tomasz i pamietaj postaw na pvp przede wszystkim.
    Serio discord mfo lepiej żeby nie był zarządzany przez obecną moderacje. Ze swojej strony bym proponował jakiegoś Fabularniaka typu Reiju.
    5. Tak przechodzi do kolejnego wątku zatytułujmy go Kagome. Jak to jest że prowadzisz discord co zrzesza graczy co nie ogarniają gry z banowaniem za wyzywanie od randomów. A sam ciągle trzepiesz hajs na randomach. Czyli co wyzywać nie można ale utrudniać grę słabszym to już jak najbardziej i to normalne zjawisko.Nazwa:  kagome.png
Wyświetleń: 468
Rozmiar:  444.7 KB. Jedno z wielu zdjęć nie chciało mi się dokopywać do aukcji dla graczy z niższego poziomu.
    tak swoją drogą jeszcze dodatkowo
    Cytat Napisał Kagome Zobacz post

    Zatem proszę Cie Kaidan, abyś nie pisał więcej żadnych kłamstw na mój temat lub naszego serwera discorda.
    Czemu atakujesz Kaidana do dzisiaj mi nie odpisałeś za co mam bana, jedynie po kilku bójkach w świątyni mi napisałeś że nie ma dla mnie powrotu XDDDD. Bo jak pragnę przypomnieć wyszedłem sam z tego serwera bez odwalania konga.
    6. Teraz zajmijmy się globalami obecny system jest bez sensu. Tryb dla totalnych dzieciaczków. Proponuje albo wycofać zmiany i wprowadzić tak jak było w 2022 bo obecny system to parodia co pokazuje ss z aukcji kagome. Ewentualnie wprowadzenie zmiany takiej : Ochronka nabita na amie trwa minimalnie krócej niż resp amy po dedzie i podkręcenie procentu z dropu przedmiotów na mapach bójkowych z globalami.
    7. Jeśli zbierze się naprawdę liczba chętnych graczy mogę wspólnie z Eresmelem poprowadzić akademie - Jak walczyć pvp?. Ale to by potrzeba praktyki czyli byśmy oczekiwali dostępu do serwera testowego z poprzedniej edycji gdzie byśmy wytłumaczyli graczom. Jak układać eq pod staty i wiele więcej kwestii dotyczących stricte areny. Oczywiście ja tego za darmo robić nie zamierzam możemy negocjować co do stawki.

  2. #2
    Cytat Napisał bartolome Zobacz post
    7. Jeśli zbierze się naprawdę liczba chętnych graczy mogę wspólnie z Eresmelem poprowadzić akademie - Jak walczyć pvp?. Ale to by potrzeba praktyki czyli byśmy oczekiwali dostępu do serwera testowego z poprzedniej edycji gdzie byśmy wytłumaczyli graczom. Jak układać eq pod staty i wiele więcej kwestii dotyczących stricte areny. Oczywiście ja tego za darmo robić nie zamierzam możemy negocjować co do stawki.
    Nie zapomnijcie jeszcze Diamentowego Księcia wziąć do ekipy

  3. #3
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2016
    Postów
    345
    Bartolome w formie widzę. Tak trzymać!

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    08-09-2011
    Postów
    43
    Panowie z całym szacunkiem z paroma kwestiami macie może rację , ale akademia pvp ? Nagrywajcie filmiki na YT .
    Pomaganie ale jednak nie do końca bo zarobek musi być
    Albo to albo to nie wiem czy eresmel byłby kompetentny w układaniu statystyk , samo osiągnięcia diamentu nie jest argumentem + mała ilość graczy,, wtedy ponad 20 graczy jak nie więcej się odezwie że też tak chcą , bo diament wbić można na gówno skrypcie i na eq +6 które większość ma , lub pożyczając sobie
    Pokażcie że jesteście warci to może się wam uda.
    Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez mareczko ; 14-06-2023 o 09:12

  5. #5
    Użytkownik Avatar Eresmel
    Dołączył
    04-02-2020
    Postów
    119
    Cytat Napisał mareczko Zobacz post
    Panowie z całym szacunkiem z paroma kwestiami macie może rację , ale akademia pvp ? Nagrywajcie filmiki na YT .
    Pomaganie ale jednak nie do końca bo zarobek musi być
    Albo to albo to nie wiem czy eresmel byłby kompetentny w układaniu statystyk , samo osiągnięcia diamentu nie jest argumentem + mała ilość graczy,, wtedy ponad 20 graczy jak nie więcej się odezwie że też tak chcą , bo diament wbić można na gówno skrypcie i na eq +6 które większość ma , lub pożyczając sobie
    Pokażcie że jesteście warci to może się wam uda.
    Pozdrawiam.
    500k i wytrenuję cię w jedne księżyc , a tak serio to ta cała akademia to był żart.
    Co ciekawe zgłosiła się do mnie masa osób do której nie do końca chyba dotarło, że z tej prezentacji aż kipi trollingiem i nawiązaniami do kontrowersyjnego gracza mfo (Terrora) oraz top G.
    Od nikogo nie pobrałem tych 500k ale kilku osobom zdradziłem kilka trików zupełnie za darmo i jak tylko mogłem najlepiej starałem się pomóc.

    Żarty żartami ale coś w stylu nie tyle może akademii a raczej poradnika to powinno powstać, bo jeśli ktoś chce rozpocząć karierę w pvp to praktycznie nie ma żadnych źródeł by dowiedzieć się jak grać, jak rozdawać staty itp. Jedynie co to mozolna nauka na błędach i ewentualnie oglądanie raportów tych najlepszych graczy
    This is a certified hood classic

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    08-09-2011
    Postów
    43
    To prawda , ale nie zapominajmy o eq jak bardzo ważne jest
    Sam się spotykam z osobami co nie mają pojęcia eq , dlatego
    Często na targu są spotkane połówki 15 pkt czyste po kilkaset k , gdzie ich wartość może być ogromna , poradnik powinien być może gra ruszy.

  7. #7
    Użytkownik Avatar musaraj
    Dołączył
    14-04-2021
    Postów
    108
    Częstym argumentem pojawiającym się w dyskusji o ożywieniu gry jest to że nie żyje fp na FB. Ale jak ma żyć jak dla osób prowadzących go nadal najlepszym żartem jest to że "HEHE PORZUCAMY ŚNIEŻKAMI W DENOLA" (bez obrazy ale serio ostatni raz tak się śmiałem przy krojeniu chleba/Chyba tylko gorsze są te memy Hydreia). Z tym fp na FB to też jest niezłe kongo bo żeby brać udział w konkursach trzeba zakładać fejk konto żeby twoje personalia nie latały po gierce.
    Podbijam, zwłaszcza pogrubioną część.

    Tak przechodzi do kolejnego wątku zatytułujmy go Kagome. Jak to jest że prowadzisz discord co zrzesza graczy co nie ogarniają gry z banowaniem za wyzywanie od randomów. A sam ciągle trzepiesz hajs na randomach. Czyli co wyzywać nie można ale utrudniać grę słabszym to już jak najbardziej i to normalne zjawisko.
    Idiotyczny zarzut. Wystawianie Magmowych Wisiorków po 150k nikomu gry nie utrudnia xd Natomiast wyzywanie faktycznie utrudnia czerpanie radości z gry.

    Przeczytałem jeszcze raz i wciąż nie rozumiem czemu cię dupa piecze.

    Teraz zajmijmy się globalami (...) Proponuje albo wycofać zmiany i wprowadzić tak jak było w 2022 bo obecny system to parodia co pokazuje ss z aukcji kagome.
    Ten SS nic nie pokazuje. Że niby co, gracze mogą brać udział w biciu globali i mieć z tego dropy? To jest... dobra rzecz?

    Tematy typu jak rozdać statystyki nie pomagają graczom.
    To im pomagaj ^^
    Jak zareklamowałem w inicjatywach graczy akademie Ere**ela to dostałem bana
    Jeżeli wrzuciłeś post w celach zarobkowych, to postąpiłeś niezgodnie z duchem tamtego działu forum. Jeżeli dodatkowo - jak pisał Ere**el - tamto ogłoszenie było żartem, to czemu się dziwisz że zostałeś ukarany za spam?

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    266
    Cytat Napisał mareczko Zobacz post
    Panowie z całym szacunkiem z paroma kwestiami macie może rację , ale akademia pvp ? Nagrywajcie filmiki na YT .
    Pomaganie ale jednak nie do końca bo zarobek musi być
    Albo to albo to nie wiem czy eresmel byłby kompetentny w układaniu statystyk , samo osiągnięcia diamentu nie jest argumentem + mała ilość graczy,, wtedy ponad 20 graczy jak nie więcej się odezwie że też tak chcą , bo diament wbić można na gówno skrypcie i na eq +6 które większość ma , lub pożyczając sobie
    Pokażcie że jesteście warci to może się wam uda.
    Pozdrawiam.
    Majac na myśli zarobek chodziło o coś w stylu do tego co otrzymują testerzy. Filmiki filmikami ale po 1 sam mam kanał który ma dużo większe zasięgi niż mfo i nie zamierzam niszczyć sobie marki "reklamą" gry gdzie nic nie wiadomo czy będzie aktualizacja czy nie. Drugą kwestią jest to że bardzo ważna jest możliwość wykorzystania wiedzy w praktyce a nie wierzę że osoby które chcą zacząć walczyć mają już eq z przyzwoitym plusem a ja swoich setów nie zamierzam pożyczać

  9. #9
    Użytkownik Avatar Eresmel
    Dołączył
    04-02-2020
    Postów
    119
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    - jak pisał Ere**el - tamto ogłoszenie było żartem, to czemu się dziwisz że zostałeś ukarany za spam?
    Przepraszam bardzo ale dlaczego Ere**el, co ja poszukiwany jestem?
    This is a certified hood classic

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2014
    Postów
    266
    @musaraj zacznijmy od tego że wystawianie eq powyżej średniej utrudnia grę zwłaszcza na początku gdy nie wiesz na czym expic i nawet golda za bardzo na poty nie masz. Wiem to bo sam kiedyś byłem takim graczem. Ofert tego gracza jest więcej na każdy przedział lvl'owy rozumiem że ssy moga się wydawać średnim przykładem ale mają pokazywać trend ogólny.
    2. Co do dropów pokazują sztucznie napompowaną cenę dropów z globali co jest złą rzeczą bo zawsze jak kupi random to traci.
    3. Ja już napisałem w jaki sposób widzę swoją pomoc a post miał na celu bardziej ukazanie problemu już istniejącego
    4. W sumie trochę uzasadnilem w 3. A dodatkowo tylko napisałem że MOGĘ coś takiego przeprowadzić. Ale to tylko luźna propozycja którą może spora część graczy zrealizować oczywiście mam na myśli tylko tych co wiedzą co jest pięć. A co do post spamu chyba jestem za stary bo nie wyczułem że to żart. A ukazywał ważny problem który wyjaśniam w tym poście

    - - - - - - - - - -

    PS. Dziękuję za konstruktywną krytykę i dziękuję za ciepłe odebranie

  11. #11
    Użytkownik Avatar musaraj
    Dołączył
    14-04-2021
    Postów
    108
    wystawianie eq powyżej średniej utrudnia grę
    Wystawianie EQ nikomu nie szkodzi. Po to jest średnia cena na targu, żeby gracz mógł ocenić czy to co się pojawiło na targu jest nieopłacalne czy opłacalne. Jeżeli już to są korzyści - przeglądając oferty na targu może ocenić wartość poszczególnego uzbrojenia i stwierdzić, że warto bić "Wywerne Pasiastą" bo dzięki temu zdobędzie "Pasiasty Hełm" który coś tam jest wart.
    Dodatkowo sam fakt wystawienia EQ sprawia, że nowicjusz może kupić EQ na którym mu bardzo zależy, płacąc trochę więcej, ale za to mając je od razu.

    Jeszcze rozumiałbym - chociaż z powątpiewaniem - gdyby Kagome uczestniczył w jakiejś zmowie żeby na te średnie ceny wpływać, sprzedając rzadkie EQ po jakichś giga cenach żeby sztucznie nabić średnią cenę, ale niczego takiego nie zaprezentowałeś. Ot, aktywny gracz próbujący coś zarobić złota... gdzie tu są wady?????

    Btw. jeżeli tak ci zależy na dobru nowych graczy, to sam wystawiaj EQ poniżej średniej ceny. My Fantasy Online liczy na Ciebie

  12. #12
    Użytkownik Avatar Toshiro
    Dołączył
    22-04-2013
    Postów
    188
    1. Żadnego przyśpieszania wbijania 80 lvl`a nie będzie dopóki będą się zdarzali gracze jak Arczan co potrafią wrzucić 6 bieg i nabić 80 lvl od 0 w 2 tygodnie.

    Ktoś zabroni wydawać złotówki na grę i wbijać levele? Podbijam, że potrzeba koło 2500 MF by wbić z 1 do 80 lvl, można krócej jeśli się ma dobre EQ i przygotowane skrypty na 3* moby silniejsze niż Rozbójnicy.

    2. Częstym argumentem pojawiającym się w dyskusji o ożywieniu gry jest to że nie żyje fp na FB. Ale jak ma żyć jak dla osób prowadzących go nadal najlepszym żartem jest to że "HEHE PORZUCAMY ŚNIEŻKAMI W DENOLA" (bez obrazy ale serio ostatni raz tak się śmiałem przy krojeniu chleba/Chyba tylko gorsze są te memy Hydreia). Z tym fp na FB to też jest niezłe kongo bo żeby brać udział w konkursach trzeba zakładać fejk konto żeby twoje personalia nie latały po gierce.

    To potrafię zrozumieć, sam prowadzę fanpage Pokewars i wrzucam konkursy regularnie co 2 tygodnie gdyż admin nie chce rozdawnictwa puszki Oaka które regenerują cały pasek (powiedzmy, że to premia walutowa). Z drugiej strony rozumiem jeśli osoby prowadzące FP nie mają pomysłów co do konkursów/postów lub zwyczajnie po prostu nie mają chęci na prowadzenie fp LUB nie mają czasu to powinni zrezygnować z jej funkcji i przekazać w ręce nowemu.

    3. Do dzisiaj mnie zastanawia czemu zmiany wywołane przez WeLove nie zostały wycofane. Pisał totalne głupoty na wstępie za co został zjechany, a gdy do niego wyskoczyłem z zakładem żeby udowodnił jeśli to nie są głupoty. To postanowił przejść na emeryturę niszcząc ekonomie gry. W obecnym stanie bardziej opłacalne jest bycie FABULARNIAKIEM a nie grać pvp. Pragnę tylko przypomnieć że gra miała przyciągać właśnie unikalnym systemem walk. Jak mają walczyć nowi gracze jak tego typu aktywność jest nieopłacalna?

    OD 43 lvl trudniej się wbija poziomy, Tomi powinien coś z tym zrobić. Chociażby zwiększenie energii o 200 do limitu dla każdego i dla rejestrującego w tej grze, a jak ktoś ma limit 9999 to dostanie w postaci MF. Sam bym zaproponował, żeby Tomi zrobił system - 1 tydzień weekend to 100% EXPA, 2 tydzień weekend 100% dropu, 3 tydzień weekend 100% golda no i finalnie 4 weekend - może skrócenie energii z 4 minuty do 3 minuty na weekend? Przypominam, że to jest tylko w weekendy, a nie cały tydzień.



    4. Serio discord mfo lepiej żeby nie był zarządzany przez obecną moderacje. Ze swojej strony bym proponował jakiegoś Fabularniaka typu Reiju.
    Tylko, że to nie jest oficjalny discord i nigdy nie będzie.


    5. Tak przechodzi do kolejnego wątku zatytułujmy go Kagome. Jak to jest że prowadzisz discord co zrzesza graczy co nie ogarniają gry z banowaniem za wyzywanie od randomów. A sam ciągle trzepiesz hajs na randomach. Czyli co wyzywać nie można ale utrudniać grę słabszym to już jak najbardziej i to normalne zjawisko. Jedno z wielu zdjęć nie chciało mi się dokopywać do aukcji dla graczy z niższego poziomu.
    tak swoją drogą jeszcze dodatkowo
    Czemu atakujesz Kaidana do dzisiaj mi nie odpisałeś za co mam bana, jedynie po kilku bójkach w świątyni mi napisałeś że nie ma dla mnie powrotu XDDDD. Bo jak pragnę przypomnieć wyszedłem sam z tego serwera bez odwalania konga.

    Dlaczego nie rozwiążecie sobie sprawy na PW? Jeśli chodzi o targ, to niektórzy kupują drożej bo chcą mieć na szybko bez negocjacji.

    6. Teraz zajmijmy się globalami obecny system jest bez sensu. Tryb dla totalnych dzieciaczków. Proponuje albo wycofać zmiany i wprowadzić tak jak było w 2022 bo obecny system to parodia co pokazuje ss z aukcji kagome. Ewentualnie wprowadzenie zmiany takiej : Ochronka nabita na amie trwa minimalnie krócej niż resp amy po dedzie i podkręcenie procentu z dropu przedmiotów na mapach bójkowych z globalami.

    Ekhem, to jest tylko twoja sugestywnia opinia, ale mam wrażenie, że próbujesz tutaj wszystkich obrazić łapiących globalne minibossy. Choć na temat zmian nie wypowiem, mnie nie było wtedy, bo miałem przerwę. I może byś skończył z tematem Kagome? Kagome, Kagome i tu Kagome. j.w dokończcie sprawy na PW

    7. Jeśli zbierze się naprawdę liczba chętnych graczy mogę wspólnie z Eresmelem poprowadzić akademie - Jak walczyć pvp?. Ale to by potrzeba praktyki czyli byśmy oczekiwali dostępu do serwera testowego z poprzedniej edycji gdzie byśmy wytłumaczyli graczom. Jak układać eq pod staty i wiele więcej kwestii dotyczących stricte areny. Oczywiście ja tego za darmo robić nie zamierzam możemy negocjować co do stawki

    Sam napisałeś, że warto grać fabularniakiem. Nie każdy lubi grać na PVP, a takie pojęcia jak te to jest łatwe. Był nawet samouczek w Eternii, i co? Nie wystarczyło. Ale za to pogrubione - tfu. Ktoś inny się znajdzie i nie pobierze opłaty za naukę.
    Ostatnio edytowane przez Toshiro ; 14-06-2023 o 11:58 Powód: Poprawka wizualna

  13. #13
    Użytkownik Avatar Kagome
    Dołączył
    13-02-2019
    Postów
    236
    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post
    5. Tak przechodzi do kolejnego wątku zatytułujmy go Kagome. Jak to jest że prowadzisz discord co zrzesza graczy co nie ogarniają gry z banowaniem za wyzywanie od randomów. A sam ciągle trzepiesz hajs na randomach. Czyli co wyzywać nie można ale utrudniać grę słabszym to już jak najbardziej i to normalne zjawisko. Jedno z wielu zdjęć nie chciało mi się dokopywać do aukcji dla graczy z niższego poziomu.
    Cena średnia przedmiotu jest napisana dosłownie linijkę pod ceną sprzedawcy. Każdy może sobie obie ceny porównać i samemu ocenić, czy chce dany przedmiot kupić czy nie. Jeśli cena komuś nie pasuje, to ta osoba nie musi kupować tego przedmiotu. Chciałbym zauważyć, że na Twoim screenie dwa przedmioty są wystawione za cenę średnią, a cena jednego jest wyższa zaledwie o 30k od ceny średniej.

    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post
    Czemu atakujesz Kaidana do dzisiaj mi nie odpisałeś za co mam bana, jedynie po kilku bójkach w świątyni mi napisałeś że nie ma dla mnie powrotu XDDDD. Bo jak pragnę przypomnieć wyszedłem sam z tego serwera bez odwalania konga.
    Na naszym serwerze nie ma banów za wyzywanie od randomów, ani za bójki. Bany są za niewłaściwe i niezgodne z regulaminem zachowywanie się na serwerze np. trollowanie, wysyłanie zaproszeń na inne serwery bez zgody administracji, toksyczne zachowania czy prowokowanie do kłótni. Mam nadzieję, że te przykłady coś Ci przypominają.


    Cytat Napisał Bartolome Zobacz post
    Teraz zajmijmy się globalami obecny system jest bez sensu. Tryb dla totalnych dzieciaczków. Proponuje albo wycofać zmiany i wprowadzić tak jak było w 2022 bo obecny system to parodia co pokazuje ss z aukcji kagome. Ewentualnie wprowadzenie zmiany takiej : Ochronka nabita na amie trwa minimalnie krócej niż resp amy po dedzie i podkręcenie procentu z dropu przedmiotów na mapach bójkowych z globalami.
    Obecny system jest zły i beznadziejny. Ale patrząc na ostatnie zmiany na Amaterasu, niech zostanie to co jest, bo będzie tylko gorzej. W końcu, limity i ograniczenia na ilość walk, nerf dropu i AP to chyba wystarczające zachęty na bicie Amaterasu, prawda? Prawda?
    No matter the era, whichever the society, people always gaze at the stars when young.
    Then they stretch out their hands and try to catch them.
    And then one day, they realize their arms are not long enough to catch the stars, and that’s when they grow up.

  14. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    933
    Tak jak wspominałem w innych tematach nie ma idealnego serwera dc wszędzie są "trolle", które proszą specjalnie żeby ta osobę wyzywać i prowokują. Moderacja zamiast banować takich troli to banuje tych co ciągle wychodzą z serwera i dają pseudo ankiety czy chcą powrotu takich ludzi (wiadomo że nikt nie chce takich ludzi).
    A co do prowizji kiedyś spytałem kagome o cenę zatrutych rękawic to on specjalnie zawyżył tą cenę o 200% i się nie dziwi, że każdy "płacze o tą cenę" co wystawia na targu. Kagome tak widziałem twojego mema żałosny jesteś.

  15. #15
    Użytkownik Avatar fufcio
    Dołączył
    10-02-2017
    Postów
    139
    Wolny rynek, każdy wystawia co chce i za ile chce

    A i jeszcze taki pro tip: Jak jest za drogo to nie kupuj (polecam)
    Ostatnio edytowane przez fufcio ; 14-06-2023 o 12:57
    https://www.youtube.com/watch?v=V5QukAC-jqE
    Ej wiedzieliście że można dodawać propozycje graczy do gry?? Ja też nie lol

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •