Zobacz wyniki ankiety: Czy potwierdzasz, że błąd istnieje?

Głosujących
22. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, potwierdzam, że błąd istnieje (również się z tym spotkałem)

    14 63.64%
  • Nie, nigdy nie miałem tego błędu, a sprawdzałem warunki jego wystąpienia

    2 9.09%
  • Nie zwracałem uwagi/Nie jestem w stanie sprawdzić

    1 4.55%
  • Według mnie to nie jest błąd gry

    5 22.73%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 21

Temat: [P2] Wynik 199 w grze Matematyczne wyzwania

  1. #1
    Użytkownik Avatar Oma Ghostrick
    Dołączył
    21-09-2017
    Postów
    195

    [P2] Wynik 199 w grze Matematyczne wyzwania

    Witam wszystkich bardzo serdecznie, mam do zgłoszenia błąd z grą matematyczną.

    Jak widać na załączonym obrazku, w rankingu najlepszych matematyków są wartości 199. Rozwiązanie takiej ilości zadać w 3 minuty (180 sekund) jest fizycznie niemożliwe. Po każdym wyniku mamy około pół sekundy przerwy. Matematyk nam mówi wtedy czy dobrze rozwiązaliśmy. Następnie dostajemy kolejne zadanie. Wynik 199 oznacza obliczenie wyniku i jego wpisanie w ułamek sekundy. Niektóre wyniki są 3 cyfrowe, nie da się ich tak szybko policzyć i wpisać. Mamy do czynienia z błędem, albo oszustwem.
    Nazwa:  Przechwytywanie.PNG
Wyświetleń: 360
Rozmiar:  26.6 KB

    Przeglądarka/OS: Windows 10, Firefox

  2. #2
    Użytkownik Avatar Hydrei
    Dołączył
    02-12-2018
    Postów
    210
    zgadzam się z kolegą, takie Matrixy to nie w Polsce

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2016
    Postów
    298
    dokładnie, proponuję usunąć limit bo tracę dużo punktów na tym


    EDIT: wznoszę o zbanowanie gustawa rapiera, ponieważ bez mojej zgody rozprowadza skrypt bota na serwerach discord (wspomnę, że jest on testerem)Nazwa:  fasfas.png
Wyświetleń: 356
Rozmiar:  63.7 KBNazwa:  gagasgs.png
Wyświetleń: 356
Rozmiar:  22.9 KB


    ps. na tej wersji skryptu nie da sie zdobyc 199
    Ostatnio edytowane przez Dziedzicuwka ; 01-01-2022 o 17:31

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2011
    Postów
    370
    Jest jakaś nagroda za pierwsze miejsca w rankingu czy coś?
    Bo nie ogarniam dlaczego ludziom chce się oszukiwać, 60 pkt wymagane do zdobycia wszystkich nagród jest do zrobienia na lajcie za pierwszym podejściem. Więc po co kombinować?

  5. #5
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    602
    Podpinam się pod pytanie

  6. #6
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Nazwa:  unknown.png
Wyświetleń: 349
Rozmiar:  117.1 KB

    Ogólnie to ten: to się dzieje, gdy się chce rozwiązać 200 działanie (wpisywałem cały czas 1 i od razu klikałem enter).
    Zostało mi 17 sekund, powiedzmy trochę straciłem spowalniając pod koniec, żeby się upewnić kiedy będzie 200 dla ssa + wyskakujące powiadomienie, gdy za szybko kliknąłem enter. Uznajmy, że wpisując na instancie rozwiązania, zostałoby mi 30 sekund. 200 zadań - 150 sekund, więc w 180 sekund powiedzmy 240 zadań dałoby się rozwiązać.

    Podsumowując, nie da się po ludzku zrobić takiego wyniku, bo to wymagałoby wpisywania poprawnej odpowiedzi przed przeczytaniem rozwiązania, szczególnie gdy niektóre wymagają wpisania 2 czy 3 znaków (i skakania po klawiaturze). Pewnie jakiś mega giga świr ze sprawnymi palcami i mózgiem, który szybko liczy działania pokroju 146-68 byłby w stanie zrobić obstawiam ~120 punktów max.
    Idę robić sobie cash, money - nie kaszę mannę
    Moi ludzie to klasyk
    Do zobaczenia mordziaty tymczasem

  7. #7
    Skoro już piszemy o wysokich wynikach w różnych grach, to mi się rzucił w oczy Buggy (dawniej Silene). 301/301 udanych pakowań (100% skuteczności) budzi respekt.

    Ja starając się jak mogę mam tylko 91% skuteczności, widocznie nie jestem taką dobrą pakowaczką

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    06-07-2020
    Postów
    73
    Cytat Napisał Encyklompendium Zobacz post
    Skoro już piszemy o wysokich wynikach w różnych grach, to mi się rzucił w oczy Buggy (dawniej Silene). 301/301 udanych pakowań (100% skuteczności) budzi respekt.

    Ja starając się jak mogę mam tylko 91% skuteczności, widocznie nie jestem taką dobrą pakowaczką
    Jak się potrafi wyczuć moment w pakowaniu to można mieć bez problemu 100%

  9. #9
    Cytat Napisał Suczek Zobacz post
    Jak się potrafi wyczuć moment w pakowaniu to można mieć bez problemu 100%
    Skoro to takie łatwe, to czemu jest jedyną osobą z takim wynikiem?

  10. #10
    Użytkownik Avatar Harriours
    Dołączył
    24-10-2017
    Postów
    122
    Cytat Napisał Suczek Zobacz post
    Jak się potrafi wyczuć moment w pakowaniu to można mieć bez problemu 100%
    Zapakowanie 301 prezentów ze skutecznością 100% jest awykonalne. Prezenty raz przyspieszają a raz zwalniają. Nie da rady za każdym razem trafić w odpowiednim momencie. Poza tym temat tego użytkownika był powielany kilka razy i coś musi być na rzeczy.
    Pozdrawiam

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2011
    Postów
    370
    To trochę inna sprawa, uzyskanie 199 bez bota jest z pewnością niemożliwe.
    Uzyskanie 100% skuteczności pakowania ogranicza się do wciskania jednego klawisza w odpowiednim momencie, w teorii jest to możliwe, nie wymaga nawet jakiś niezwykłych zdolności. Po prostu potrzeba wielkiej cierpliwości i skupienia. Może jeszcze trochę szczęścia i dobrego internetu
    Wynik wygląda nierealnie bo wiemy że nikomu nie chciałoby się aż tak przykładać do tej gierki, jednak skoro jest to w teorii możliwe to nie możemy udowodnić oszustwa.

  12. #12
    Cytat Napisał Bukłak Zobacz post
    To trochę inna sprawa, uzyskanie 199 bez bota jest z pewnością niemożliwe.
    Uzyskanie 100% skuteczności pakowania ogranicza się do wciskania jednego klawisza w odpowiednim momencie, w teorii jest to możliwe, nie wymaga nawet jakiś niezwykłych zdolności. Po prostu potrzeba wielkiej cierpliwości i skupienia. Może jeszcze trochę szczęścia i dobrego internetu
    Wynik wygląda nierealnie bo wiemy że nikomu nie chciałoby się aż tak przykładać do tej gierki, jednak skoro jest to w teorii możliwe to nie możemy udowodnić oszustwa.

    Bez przesady, już procentowo 99% skuteczności jest wiarygodniejsze niż 100% bo zawsze jest jakieś ryzyko nietrafienia. Jedyne co mi przychodzi na myśl żeby taki wynik uzyskać to wkładanie małej ilości prezentów do pakowania (mniej niż 10) i robienie przed i po każdym pakowanie w trybie testowym.

    Co do tematu no to skoro wyżej ktoś się przyznał że ma skrypt to i na pewno osoby z 199 również go mają; just Tomi, do what you need to do.
    Le tits now

  13. #13
    Użytkownik Avatar lain
    Dołączył
    24-12-2021
    Postów
    43
    imagine mieć taką wczutę by tworzyć skrypty do jakiejś gierki matematycznej. Średnie zachowanie wobec ludzi co poświecili czas na szlifowanie tej gierki by swoimi umiejętnościami osiągnąć wysoki wynik.

  14. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    260
    Cytat Napisał lain Zobacz post
    imagine mieć taką wczutę by tworzyć skrypty do jakiejś gierki matematycznej. Średnie zachowanie wobec ludzi co poświecili czas na szlifowanie tej gierki by swoimi umiejętnościami osiągnąć wysoki wynik.
    Ale ten maraton ze skryptami do konkursu matematycznego jest kompletnie bez sensu, bardzo dużą, a wręcz ogromną rolę odgrywa Internet i ping + to co napisał Bukłak 60 pkt = wszystkie nagrody. W momencie osiągnięcia 60pkt zagadki powinny się kończyć i nie byłoby takich sytuacji.

    Samo pakowanie to jest sposób na wysoką skuteczność w pakowaniu (nie powiem jak, żeby Buggy nie użył tego jago argumentu tutaj, a Tomi na 100% zobaczy różnicę w logach) i jeśli Buggy nie pakuje tym samym sposobem co ja to nie ma możliwości na osiągnięcie 100% (chociaż sam mam 99%), losowość maszyny jest okropna - jeśli pudło poruszałoby się jednakowym tempem cały czas od początku do końca 1 pakowania to ok, a ono potrafi przyśpieszyć i zwolnić w ciągu sekundy.
    Ostatnio edytowane przez Sensei Sonquar ; 02-01-2022 o 22:22

  15. #15
    Buggy
    Konto usunięte
    Polecam światłowód, MacBook'a Pro i trochę cierpliwości.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •