Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 68

Temat: 100 prezentów

  1. #31
    Użytkownik Avatar fufcio
    Dołączył
    10-02-2017
    Postów
    138
    fufcio

    Bo ci kiedyś zrobiłem ładną przeróbkę zdjęcia B)

  2. #32
    Użytkownik Avatar Aiwendil
    Dołączył
    28-08-2020
    Postów
    5
    ZwyczajnyGracz
    Chyba bylem grzecznym graczem, dałem kilku nowym jakieś itki za free na start (o ile to słuszne), oddawałem dla nich niz dla mnie przydatniejsze ity z wymian.
    Poza tym randomy takie jak ja bardzo lubia prezenty
    Szczęsliwego nowego roku everyone

  3. #33
    Użytkownik Avatar Vendetta
    Dołączył
    31-03-2020
    Postów
    119
    Sierżant Bagietta!

    Szczęśliwego Nowego roku byku! Niech żółwie będą z Tobą 😄😄😄

  4. #34
    Użytkownik Avatar Kubaz
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    679
    Poproszę, bo ostatnio mam gorsze dni i przydałby się w końcu jakiś miły akcent...

  5. #35
    Gustaw Rapier
    Bo jesteÅ› WIELKI
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  6. #36
    Użytkownik Avatar GromcioGrom
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    4
    Wojrydza

    Troll i essuje żółwie

  7. #37
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Terror

    jesteÅ› ok
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  8. #38
    Użytkownik
    Dołączył
    25-02-2014
    Postów
    176
    Emilowaty
    Mysle, ze powinienem dostac ten prezent z kilku powodow. Po pierwsze bylem w tym roku bardzo grzecznym uzytkownikiem mfo3. Pomagalem wielu nowym graczom, wspieralem ich swoja wiedza, pieniedzmi czy itemami. Ponadto uwazam, ze wiele osob spedzilo ze mna wiele wspanialych chwil, raczej spora czesc z nich nie zaluje zapoznania sie ze mna, setki pomocy czy wymienionych mini, mnostwo godzin spedzonych na pisaniu na czatach. Handel, wzglednie niskie ceny i ogolnie raczej dobra sprawowanie mojej osoby.
    Nawet Azekami mnie polubil, a to oznacza ze cos we mnie musi byc.
    kc. Uzytkownicy mfo3 <3
    ps. czemu jestes anty bistler? Co Ci zrobil Bistler? czemu jestes taki anty przeciw niemu? To bardzo niemile gosciu
    Napisane to samo co gracz Quwax, ale z postaci 80 lvlowej pomagajÄ…cej z Grinchami lepiej brzmi

  9. #39
    Użytkownik Avatar Lisu aka wróciłem
    Dołączył
    20-03-2015
    Postów
    1,295
    Emilowaty
    Mysle, ze powinienem dostac ten prezent z kilku powodow. Po pierwsze bylem w tym roku bardzo grzecznym uzytkownikiem mfo3. Pomagalem wielu nowym graczom, wspieralem ich swoja wiedza, pieniedzmi czy itemami. Ponadto uwazam, ze wiele osob spedzilo ze mna wiele wspanialych chwil, raczej spora czesc z nich nie zaluje zapoznania sie ze mna, setki pomocy czy wymienionych mini, mnostwo godzin spedzonych na pisaniu na czatach. Handel, wzglednie niskie ceny i ogolnie raczej dobra sprawowanie mojej osoby.
    Nawet Azekami mnie polubil, a to oznacza ze cos we mnie musi byc.
    kc. Uzytkownicy mfo3 <3
    ps. czemu jestes anty bistler? Co Ci zrobil Bistler? czemu jestes taki anty przeciw niemu? To bardzo niemile gosciu
    Napisane to samo co gracz Quwax, ale z postaci 80 lvlowej pomagajÄ…cej z Grinchami lepiej brzmi
    30 czerwca, dzień graczy wyklętych, w oborze zamkniętych[*]

  10. #40
    Użytkownik Avatar nerrux
    Dołączył
    29-07-2017
    Postów
    100
    nerrux
    ładne masz dziś włosy, byłeś u fryzjera?

  11. #41
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    terror

    niesamowicie pachniesz
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  12. #42
    Użytkownik
    Dołączył
    25-02-2014
    Postów
    176
    Emilowaty
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    Emilowaty
    Mysle, ze powinienem dostac ten prezent z kilku powodow. Po pierwsze bylem w tym roku bardzo grzecznym uzytkownikiem mfo3. Pomagalem wielu nowym graczom, wspieralem ich swoja wiedza, pieniedzmi czy itemami. Ponadto uwazam, ze wiele osob spedzilo ze mna wiele wspanialych chwil, raczej spora czesc z nich nie zaluje zapoznania sie ze mna, setki pomocy czy wymienionych mini, mnostwo godzin spedzonych na pisaniu na czatach. Handel, wzglednie niskie ceny i ogolnie raczej dobra sprawowanie mojej osoby.
    Nawet Azekami mnie polubil, a to oznacza ze cos we mnie musi byc.
    kc. Uzytkownicy mfo3 <3
    ps. czemu jestes anty bistler? Co Ci zrobil Bistler? czemu jestes taki anty przeciw niemu? To bardzo niemile gosciu
    Napisane to samo co gracz Quwax, ale z postaci 80 lvlowej pomagajÄ…cej z Grinchami lepiej brzmi
    Podbijam po raz drugi

  13. #43
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    Pustka

    Ty ogólnie jesteś fajny ze względu na filmiki itp choć mam nowe konto to cię pamiętam doskonale i wiem, że potrzebujesz również spokoju i szacunku. Masz brawo uznać, że tak celowo pisze dlatego powiem, że również po to iz było by mi bardzo dobrze, bo nie udawajmy się to przyjemne dostać 100 prezentów. Na pewno to mnie uszczęśliwia, a tak to bym pewnie nic do ciebie nie napisał, bo w sumie taka jest prawda jednak nie zmienia faktu tego, że nie jesteś zły i jedynie co mogłnym zrobić to podziękować tylko, bo w sumie tylko tyle jestem wstanie zrobić, a tak to nic

  14. #44
    Użytkownik Avatar Harriours
    Dołączył
    24-10-2017
    Postów
    122
    Harriours, jesteś super i zrobiłeś mega pomocne poradniki

  15. #45
    Użytkownik Avatar Hydrei
    Dołączył
    02-12-2018
    Postów
    210
    Aragon, lubie placki

Uprawnienia

  • Nie możesz zakÅ‚adać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomoÅ›ci
  • Nie możesz dodawać zaÅ‚Ä…czników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •