Zobacz wyniki ankiety: Depozytowe chowańce?

Głosujących
19. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    18 94.74%
  • Nie

    1 5.26%
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Chowańce- Typ "depozytowy"

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,333

    Chowańce- Typ "depozytowy"

    Nazwa:  unknown.png
Wyświetleń: 397
Rozmiar:  15.7 KB

    Proponuję aby chowańce były depozytowe. Można ich używać na zmianę ale to nie to samo. Ewentualnie niech będzie możliwość sprzedaży ich za 50% ceny u elfa co je sprzedaje. W przypadku depozytowych chowańców możemy maksymalnie nacieszyć się chowańcami widząc je na której tylko postaci chcemy, niezależnie od tego na której wymieniamy prezenty.

    EDIT: Nazwa:  unknown.png
Wyświetleń: 381
Rozmiar:  149.9 KB

    I co ja mam zrobić z 2 takimi samymi chowańcami? xD
    Ostatnio edytowane przez Apollyon ; 27-12-2021 o 07:43
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  2. #2
    Użytkownik Avatar Hydrei
    Dołączył
    02-12-2018
    Postów
    213
    podpisuję się pod tym rękami i nogami. Chowańce już od dawna powinny być depozytowe

  3. #3
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2016
    Postów
    345
    Popieram. Chowańce powinno się móc chociażby sprzedać oddać lub zrobić z nimi cokolwiek ponieważ nie ma sensu nawet ich trzymać w depozycie jak się ma ich duplikat a nic z tym nie można zrobić i po jakimś czasie znikają.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Kagome
    Dołączył
    13-02-2019
    Postów
    235
    Chowańce mogły by być też przedmiotem handlowym jak np. Pyły Iluzji.
    No matter the era, whichever the society, people always gaze at the stars when young.
    Then they stretch out their hands and try to catch them.
    And then one day, they realize their arms are not long enough to catch the stars, and that’s when they grow up.

  5. #5
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    587
    Cytat Napisał Kagome Zobacz post
    Chowańce mogły by być też przedmiotem handlowym jak np. Pyły Iluzji.
    nie mogły by być, w chowańcach właśnie o to chodzi, że mają być unikalne i nie dla wszystkich, serwery MFO nie wiadomo czy by wytrzymały 80 graczy i 80 chowańców jednocześnie.

    A co do depozytowych chowańców jestem jak najbardziej na tak
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

  6. #6
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2016
    Postów
    345
    Nazwa:  unknown.png
Wyświetleń: 272
Rozmiar:  74.3 KB
    Proponował bym możliwość chociażby wymiany chowańców na przedmioty/złoto/mf ponieważ nie widze sensu trzymania więcej niż 1x chowańca w ekwipunku. Według mnie powinien być limit do 1 chowańca danego rodzaju np. Kucyk 4 żeby nie było potem czegoś takiego że ma się 10 chowańców i nie ma się praktycznie co z tym zrobić a można by było z prezentów wydropić coś bardziej użytecznego.

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    933
    Ja jestem za całkowitym usunięciem ich bo są zbędne :P

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    261
    Strzelam że trochę technicznie może nie działać to poprawnie, bo w momencie uruchomienia chowańca musiałoby sprawdzać, czy chowaniec jest aktywny, jeśli nie to depozytowy, jeśli tak to niehandlowy.

    Pomysł spoko, chociaż może bardziej iść w stronę, max 1 chowaniec na postać i podczas otwierania prezentu jak już się jakiegoś ma to nie ma możliwości wylosowania kolejnego?

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,333


    Odświeżam, pewnie nie tylko ja chcę chowańca na inną postać

    Ostatnio edytowane przez Apollyon ; 12-11-2022 o 21:44
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,333
    Podbijam, skoro inne zmiany wchodzą pod koniec eventu to ta również może.
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •