Zobacz wyniki ankiety: Jestem na:

Głosujących
7. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, zgadzam się ze wszystkim

    6 85.71%
  • Tak, ale nie wszystko mi pasuję

    0 0%
  • Nie, opcja nie ma sensu

    0 0%
  • Inna odpowiedź/Napiszę

    1 14.29%
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Nowa opcja "Walka Drużynowa"

  1. #1
    Postać Mroku
    Konto usunięte

    Nowa opcja "Walka Drużynowa"

    Proponuję dodanie opcji, "Walka Drużynowa" co by umożliwiało TvT na każdej mapie...

    Tak jak powyżej, proponuję dodanie opcji, "Walka Drużynowa" co by umożliwiało TvT (walk drużynowych) na każdej mapie, gdybyśmy dodali taką opcję, moglibyśmy walczyć drużynowo na każdej mapie.

    Jak by to wyglądało? Byłaby to opcja, którą by się odpalało jak np. Handel, Pojedynek, trzeba byłoby zaakceptować taką opcję, żeby przejść dalej. Używało by się tej opcji, do walk TvT, dzięki czemu można byłoby walczyć drużynowo na każdej mapie. Tylko ta opcja była by bardziej podobna do opcji "Pojedynek" niż bójka.

    Ja to widzę tak (jak by się używało tą opcję): Klikasz prawym klawiszem myszy na gracza i proponujesz mu "Walkę Drużynową". Uwaga! Żeby użyć tej opcji musisz być w grupie! Gracz albo akceptuje albo odrzuca propozycję, jeśli zaakceptuje propozycję wyświetla się bardzo podobne okno jak w przypadku opcji "Pojedynek". Wszystko wygląda tak samo, z tym wyjątkiem, że wyświetlało by się więcej niż 1 postać do walki. Myślałem też o tym czy były by do tego opcję, "walka o złoto" czy "walka o przedmioty" (oczywiście opcji "walka o ranking" by nie było, nie ma sensu) ale myślę, że to by trochę mogło zepsuć takie walki. Wystarczy jedna osoba, która się nie zgadza na którąś z tych opcji i cała walka na nic, dlatego myślę iż można to usunąć. Z racji iż wiem, że dużo osób lubi walki TvT (nie lubisz? napisz!), a jest ich mało, wpadłem właśnie na ten pomysł.
    Byłaby to normalna bójka TvT, z tym wyjątkiem, że byłaby możliwa na każdej mapie (oprócz tych, na których są walki zabronione), nie traciło się po tej walce niczego po za tym, co było używane w walce.
    Patrząc inaczej: Byłby to normalny pojedynek z większą ilością osób
    Co ty na to?

  2. #2
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Pojedynki drużynowe już istnieją, z tą różnicą, że wszyscy gracze muszą być w drużynach (np. dwójka w jednej drużynie, a dwójka w drugiej) a nie w grupach.
    Nie wiem czy jest łatwe do zaimplementowania dodanie walk grupowych.
    Sens jakiś tam będzie - gracze chcą powalczyć TvT bez bawienia się w zmienianie drużyn.
    ***** ***

  3. #3
    Sens jakiś tam będzie - gracze chcą powalczyć TvT bez bawienia się w zmienianie drużyn.
    Ogólnie rozpoczęcie walki TvT bójką 1vs1 jest skrajnie niemiarodajne względem rozpoczęcia walki w pełnym 4vs4(układ i odległość między turami) jakie jest na igrzyskach.

    Przykład:
    Drużyna A - 300 speeda
    Druzyna B - 400 speeda + autostatus przysp

    Na IŚ układ Tur startowych.
    1. B
    2. A
    3. A
    4. A
    5. A

    Skutkowałby późniejszym(8 krotną turą jednej drużyny)
    6-13. B

    Tak swoją drogą ten scenariusz może wystąpić nawet jeżeli A - 300 speeda oraz B - 250 + przysp, minimalną wartością, by ZAWSZE wystąpił jest chyba B - 330. Dlatego autostatus przyspieszenia jest tak istotny w TvT na IŚ.

    Powyższe warunki są nie do odtworzenia w wypadku bójek i tylko możliwe do odtworzenia poza IŚ w wypadku 4vs4 całych drużyn
    Ostatnio edytowane przez MasterOfPuppets ; 22-12-2021 o 14:51

  4. #4
    Postać Mroku
    Konto usunięte
    Nazwa równie dobrze mogła by być "Walka Grupowa" z racji iż nie wiedziałem, że istnieje coś takiego jak walka drużynowa wymyśliłem taką nazwę
    Ostatnio edytowane przez Postać Mroku ; 24-12-2021 o 23:17 Powód: błąd

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •