Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 22 z 22

Temat: Kłujący pocisk

  1. #16
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2012
    Postów
    212
    Cytat Napisał Sensei Sonquar Zobacz post
    Nie chce nic mówić, ale nie wiem czy Tobie Oma przystoi teraz takie podsumowanie "Widzisz profesja mag, to ubierasz obronę magiczną. A przeciwnik nagle zadaje fizyczne obrażenia.".

    Odnośnie samego kłującego, wystarczy mieć odpowiednią ilość defa w bazie i po problemie. Dopiero była akcja z EQ eskimosa - wzmocnijmy kłujący pocisk, teraz zmiana w drugą stronę, zróbcie ankietę, niech każdy (WALCZĄCY) zaznaczy swoje zdanie i po problemie.
    Co to znaczy odpowiednia ilość deffa w bazie? Kłujący powinien być kontrą na kogoś bez deffów w bazie i na eq eskimosa, a obecnie jest uciążliwy nawet jak sporo deffa się założy

  2. #17
    Moderator Avatar EneDueRabe
    Dołączył
    27-12-2016
    Postów
    688
    Cytat Napisał Dakard Zobacz post
    Co to znaczy odpowiednia ilość deffa w bazie? Kłujący powinien być kontrą na kogoś bez deffów w bazie i na eq eskimosa, a obecnie jest uciążliwy nawet jak sporo deffa się założy
    Totalna bzdura, jeśli się posiada chociaż 100 deffa w bazie to leczenia potką 4 wystarczą. Nadal jestem zdania że każdy ogarnięty gracz wie co się czai w walkach manualnych jeśli chodzi o kłujaka. Według mnie problem kroi sie auto bo jest za mało poleceń a to czy przeciwnik weźmie kłujaka czy inną zdolkę zostaje do myślenia.

  3. #18
    Użytkownik Avatar Infinitum
    Dołączył
    03-03-2019
    Postów
    147
    Cytat Napisał EneDueRabe Zobacz post
    Totalna bzdura, jeśli się posiada chociaż 100 deffa w bazie to leczenia potką 4 wystarczą. Nadal jestem zdania że każdy ogarnięty gracz wie co się czai w walkach manualnych jeśli chodzi o kłujaka. Według mnie problem kroi sie auto bo jest za mało poleceń a to czy przeciwnik weźmie kłujaka czy inną zdolkę zostaje do myślenia.
    co do auto, woj moze wziąć albo miecz nienawisci, by kontrować to, lub tak jak esq dodac bryze/bariere fizyczna gdy przeciwnik ma skupe, jedynym problemem tutaj moze byc ilosc polecen w skrypcie

  4. #19
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Cytat Napisał Infinitum Zobacz post
    co do auto, woj moze wziąć albo miecz nienawisci, by kontrować to, lub tak jak esq dodac bryze/bariere fizyczna gdy przeciwnik ma skupe, jedynym problemem tutaj moze byc ilosc polecen w skrypcie
    Wtedy mag nie bierze kłującego a wojownik daje osłony fizyczne w skrypcie, w tym cały problem- nigdy nie wiesz czym będzie bił mag.
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  5. #20
    Użytkownik Avatar Oma Ghostrick
    Dołączył
    21-09-2017
    Postów
    195
    Cytat Napisał Sensei Sonquar Zobacz post
    Nie chce nic mówić, ale nie wiem czy Tobie Oma przystoi teraz takie podsumowanie "Widzisz profesja mag, to ubierasz obronę magiczną. A przeciwnik nagle zadaje fizyczne obrażenia.
    Właśnie mi przystoi najbardziej, te słowa miały by inny wydźwięk gdyby napisał je ktoś inny. To było nawiązanie do dyskusji o skasowaniu hybryd. Tam ludzie właśnie takie argumenty mieli za ich skasowaniem. Trochę dziwne, że nie załapałeś aluzji. Sam się wtedy udzielałeś na forum.

    Bo wiesz, obrażenia z klującego zależą od ataku magicznego przeciwnika. Więc cześć magów może go wykorzystać, a reszta ma za mało ataku żeby to efektywnie zrobić. Teraz jak spotykasz maga to on może być "hybrydą" i używać kłujaka. Albo możne być normalnym magiem. I jak walczysz z magiem "hybrydą" to on może kłujaka po prostu nie ubrać. Nie wiadomo jak się ubrać. SZOK! Ogólnie to cała ta dyskusja już była toczona przy okazji hybryd. Dokładnie te same argumenty są. Ciekami mnie jak się to skończy.

  6. #21
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    668
    Up, będzie coś z tym robione?

  7. #22
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Atronis Zobacz post
    Up, będzie coś z tym robione?
    Weszło
    Zamykam bididididi
    ***** ***

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •