Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Turniej dla znajomych

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    26-05-2021
    Postów
    11

    Pomysł Turniej dla znajomych

    Mam 2 opcje, pierwszą zaraz przedstawię, i druga która jest bardziej skomplikowana.

    Rzeczy przydatne do obu opcji:
    Znajomi: Tam po lewej stronie ekranu podczas odpalonej gry tam gdzie "Arena" czy "Drużyna" będzie zakładka "Znajomi" która po włączeniu dzieliła by się na 3 sekcje: Znajomi, Zaproszenia, Dodaj znajomego
    Pierwsza to osoby, które mamy dodane, drugie to zaproszenia od innych graczy, a trzecie to dodanie znajomego przez nazwę LUB jeśli nazwa jest powtarzalna: specjalny kod gracza.

    1 opcja: Na arenie w każdym mieście była by opcja: "Turniej dla znajomych" który jest dla twórcy i jego znajomych. Najlepiej było by aby były trzy opcje:
    Stwórz (dobrze by było, aby była opcja gry otwartej i zamkniętej: na zaproszenie/twórca to znajomy lub dla każdego)
    Dołącz (Do znajomych, lub na grę otwartą)
    Zrezygnuj (Jeśli jednak nie chcesz)
    I polega to na zwykłej bitwie pomiędzy sobą, lub możnaby było dodać też opcję specjalnych ustawień, na przykład turniej każdy z każdym, czy w sensie eliminacji.

    2 opcja: Najlepiej by było w dilli, choć to nie do końca dobry pomysł (według mnie) ale najlepiej, żeby to było dla każdego. Przechodząc do propozycji w jakimś mieście (najlepiej eternia ale tam ma niby nie być już update tak samo jak w Lange, a Urkaden trochę daleko) byłby specjalny budynek, nie da się do niego normalnie wejść, i tu wklejamy pierwszą opcję, ale bardziej zaawansowanie, np. Dołączenie do bitwy przez kod gry, stworzenie gry z jakimiś zasadami, ale nie trzeba choć tak by było najlepiej.

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Jakby nie paliło potek to spoko opcja to pierwsze.
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    26-05-2021
    Postów
    11
    Cytat Napisał Destroyer Zobacz post
    Jakby nie paliło potek to spoko opcja to pierwsze.
    No chodzi że to "dla znajomych" a jak grałem w inne gry to jak coś było "dla znajomych" to (oczywiście nie zawsze) nic nie tracisz, i raczej nie zyskujesz. Chyba że ktoś by chciał dodać turniej "dla znajomych" z nagrodą
    Moja ulubiona liczba to 2137,a twoja?

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    12-11-2021
    Postów
    26
    Bardzo fajna opcja na nude graczy nie wiem tylko jak by to działało z poziomami to mogłby być taki KG ale bez nagród ani strat tylko coś typu 4fun

    - - - - - - - - - -

    Można to by było robić wszędzie by znajomemu wyświetlało sie zaproszenie na turniej dla znajomych i byśmy poprostu sie teleportowali z 2 innymi znajomymi na jakąś arene i by się walczyło.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •