Zobacz wyniki ankiety: Która z opcji miałaby większy sens?

Głosujących
4. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Opcja 1

    3 75.00%
  • Opcja 2

    1 25.00%
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Mimic

  1. #1
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    359

    Mimic

    Opcja 1. Pierwsza skrzynia zawsze jest dostępna docelowo. Niestety, w razie wpadki nową trzeba sobie "respić". Pierwsza opcja dotyczy tego, aby do celów questa ta "pierwsza" skrzynia zawsze była dostępna do momentu pierwszego jej zbicia.

    Opcja 2. Gdyby tak bardzo przeszkadzałaby niektórym opcja 1 apeluję, aby po zrespieniu 3 skrzyń i wybraniu właściwej skrzyni (33% szansy), skrzynia nas jeszcze nie atakowała (tym samym mamy szansę na przygotowanie się do walki, jak i wezwanie ewentualnej ekipy do pomocy).
    Obecnie wygląda to tak, że ciężko wołać kogoś na pomoc, jeśli nawet nie wiemy czy ta walka się rozpocznie...

    Idźmy z duchem gry i nie róbmy pod górkę na siłę. Dawno nie widziałem tak dennego gada do zbicia.
    ***** ****

  2. #2
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Zdecydowanie na nie, żadna opcja.
    Sam fakt, że 1st skrzynia jest już dostępna bez respienia jest dość dużym ułatwieniem - inne unikaty trzeba respić samodzielnie.
    To z wzywaniem pomocy jest równie bez sensu - ten unikat i tak ma ułatwione respienie względem innych (nie złapiesz skrzyni podczas bicia mobów - tylko otwarcie skrzyni rozpoczyna walkę), więc możesz tych skrzyń nie otwierać dopóki nie masz pewności, że ktoś do Ciebie przyjdzie.
    ***** ***

  3. #3
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    359
    Cytat Napisał Hubiot Zobacz post
    Zdecydowanie na nie, żadna opcja.
    Sam fakt, że 1st skrzynia jest już dostępna bez respienia jest dość dużym ułatwieniem - inne unikaty trzeba respić samodzielnie.
    To z wzywaniem pomocy jest równie bez sensu - ten unikat i tak ma ułatwione respienie względem innych (nie złapiesz skrzyni podczas bicia mobów - tylko otwarcie skrzyni rozpoczyna walkę), więc możesz tych skrzyń nie otwierać dopóki nie masz pewności, że ktoś do Ciebie przyjdzie.
    Przeczysz sam sobie. Respię 3 skrzynie, pojawia się pomocnik, a zamiast Mimica dostaję mikstury odnowienia i ktoś przychodzi na darmo
    ***** ****

  4. #4
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał GalaxyPL Zobacz post
    Przeczysz sam sobie. Respię 3 skrzynie, pojawia się pomocnik, a zamiast Mimica dostaję mikstury odnowienia i ktoś przychodzi na darmo
    Pomocnik nie teleportuje się do jaskini przed złapaniem mimica - umawiasz się, że ktoś Ci przyjdzie pomóc jeżeli trafisz unikata, dopiero wtedy gdy masz pewność, że przyjdzie otwierasz skrzynię.
    ***** ***

  5. #5
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    359
    Cytat Napisał Hubiot Zobacz post
    Pomocnik nie teleportuje się do jaskini przed złapaniem mimica - umawiasz się, że ktoś Ci przyjdzie pomóc jeżeli trafisz unikata, dopiero wtedy gdy masz pewność, że przyjdzie otwierasz skrzynię.
    Jeśli uważasz, że tak łatwo zorganizować pomoc to zapraszam przy najbliższej okazji do pomocy

    Cytat Napisał Lokithor Zobacz post
    Tak od razu dajmy Tonberrego i Pomiota zeby łatwo był
    tego bezsensownego komentarza nawet nie skomentuję
    ***** ****

  6. #6
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał GalaxyPL Zobacz post
    Jeśli uważasz, że tak łatwo zorganizować pomoc to zapraszam przy najbliższej okazji do pomocy
    To nie jest mój problem. Respienie tego unikata jest zdecydowanie łatwiejsze niż w innych przypadkach (na tonberrym/pomiocie musisz mieć pomocnika przed rozpoczęciem expienia).
    Poziom wypowiedzi na forum w ostatnim czasie mnie przeraża i zasmuca jednocześnie.
    ***** ***

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    261
    Tak jak napisał Hubiot, nie ma sensu modyfikować na siłę Mimica, on jest mega prosty do zabicia, wystarczy zastosować się do wskazówek z forum. Taka wskazówka, jak złapiesz skrzynkę i przelogujesz na inną postać to auto walka po zalogowaniu zrobi tylko jeden ruch, więc możesz z drugiej postaci wołać ludzi do pomocy.

    Temat raczej do zamknięcia.

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    12-11-2021
    Postów
    26
    Według mnie nie ma to sensu nie wiem co to jest Mimic ale z tego co wnioskuje to unikat łatwiejszy do respienia niż inne jest wyjątkowy i nie potrzebnie go zmieniać

  9. #9
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    359
    Cytat Napisał TanKer Zobacz post
    Według mnie nie ma to sensu nie wiem co to jest Mimic ale z tego co wnioskuje to unikat łatwiejszy do respienia niż inne jest wyjątkowy i nie potrzebnie go zmieniać
    Jeśli nigdy nie biłeś Mimica, nie powinieneś się wypowiadać na ten temat.
    ***** ****

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •