Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Częstsze KG

  1. #1
    Użytkownik Avatar Asteronitum
    Dołączył
    11-03-2021
    Postów
    170

    Częstsze KG

    Jako iż przez nastepne 4 lata dopóki nie wyjdzię Scythe i Oazis jedynym ciekawym zajęciem będzie KG, proponuje powiększenie ilości eventu w tygodniu do 3/4 razy.
    Ostatnio edytowane przez Asteronitum ; 06-12-2021 o 16:39
    Z Bogiem.

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Pisze się częstsze, nie częstrze. Scythe wyjdzie za rok. Ludzie mają życie poza grą (wiadomo, są wyjątki), przy KG 3/4 razy w tygodniu cykl wygrywałyby osoby poświęcające miłe wieczorki z rodzinką na zdobywanie góry w grze przez ~połowę dni w tygodniu- not good, 2 poświęcone miłe wieczorki z rodzinką wystarczą.
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    Raz w tygodniu to i tak za dużo. Powinno być raz w miesiącu z lepszymi nagrodami. Dajcie ludziom żyć.
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Stara Gwardia
    Dołączył
    16-02-2020
    Postów
    579
    Cytat Napisał Destroyer Zobacz post
    Pisze się częstsze, nie częstrze. Scythe wyjdzie za rok. Ludzie mają życie poza grą (wiadomo, są wyjątki), przy KG 3/4 razy w tygodniu cykl wygrywałyby osoby poświęcające miłe wieczorki z rodzinką na zdobywanie góry w grze przez ~połowę dni w tygodniu- not good, 2 poświęcone miłe wieczorki z rodzinką wystarczą.
    Przecież na kg punkty do cyklu wpisują się tygodniowo, więc nieważne czy jest raz, dwa... siedem razy w tygodniu wystarczy iść raz i można wygrać cykl

    Cytat Napisał Squadron Zobacz post
    Raz w tygodniu to i tak za dużo. Powinno być raz w miesiącu z lepszymi nagrodami. Dajcie ludziom żyć.
    *2 razy jak już (bo wydaje mi się, że odnosisz się do stanu obecnego)
    Ostatnio edytowane przez Stara Gwardia ; 06-12-2021 o 16:32

  5. #5
    Użytkownik Avatar Asteronitum
    Dołączył
    11-03-2021
    Postów
    170
    Cytat Napisał Squadron Zobacz post
    Raz w tygodniu to i tak za dużo. Powinno być raz w miesiącu z lepszymi nagrodami. Dajcie ludziom żyć.
    Ale czemu wypowiadasz się na temat KG skoro nawet na to nie chodzisz????
    Z Bogiem.

  6. #6
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    Cytat Napisał Stara Gwardia Zobacz post


    *2 razy jak już (bo wydaje mi się, że odnosisz się do staniu obecnego)
    napisałem że raz w tygodniu to za dużo. mam nadzieję że zrozumiałeś. nie wiem ile razy jest obecnie bo mnie to nie interesuje, kolega prosi o 3,4 co oznacza że jest mniej niż 3,4
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  7. #7
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    347
    Bardzo podobają mi się te ortograficzne zagadki. Powinny być wymogiem logowania do gry, aby tego typu błędów jak w nazwie tematu nie popełniano.

    Do tematu - jestem na tak. Im więcej rozrywki, tym lepiej.
    ***** ****

  8. #8
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    576
    Na nie, kg juz jest martwe a częstsze eventy tylko to spotęgują.
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2012
    Postów
    212
    Cytat Napisał Squadron Zobacz post
    Raz w tygodniu to i tak za dużo. Powinno być raz w miesiącu z lepszymi nagrodami. Dajcie ludziom żyć.
    Popieram, nie każdy ma wolny wieczór codziennie, poza tym i tak jest dużo różnych aktywności, jak ktoś nie ma co z wolnym czasem robić

  10. #10
    Użytkownik Avatar Harriours
    Dołączył
    24-10-2017
    Postów
    122
    Przecież dwa eventy tygodniowo w zupełności wystarczają, na nie.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •