Zobacz wyniki ankiety: Zmiany w Eternijskiej muzyce

Głosujących
14. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Świąteczny Soundtrack na czas eventu- na tak

    14 100.00%
  • Świąteczny Soundtrack na czas eventu- na nie

    1 7.14%
  • Zmiana muzyki w Eterni- na tak

    6 42.86%
  • Zmiana muzyki w Eterni- na nie

    4 28.57%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Świąteczny soundtrack/ Zmiana soundtracku w Eterni

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,336

    Świąteczny soundtrack/ Zmiana soundtracku w Eterni

    Witam. Spędzając czas w Eterni możemy usłyszeć spokojny, świąteczny soundtrack, super sprawa. Niestety, wchodząc do jednego z Eternijskich domów soundtrack zmienia się na zwykły jaki możemy usłyszeć w Eterni poza eventami. Nie jest on przyjemny dla ucha (dla porównania soundtrack Urkaden i Eliar) i na pewno nie pasuje ze spokojnym, świątecznym soundtrackiem jaki mamy okazję usłyszeć na terenie miasta podczas eventu. Wnoszę o ujednolicenie muzyki wymieniając soundtrack na wszystkich mapkach na świąteczny na czas eventu. Thx

    Inna sprawa jest taka, że soundtrack w Eterni jest brzydki, uszy bolą. Na moje muzyka z Doliny Szumiących traw mogłaby zostać użyta na terenie całej Eterni, jest to jeden z najładniejszych soundtracków w grze. Oczywiście to tylko propozycja, może być jakiś inny.
    Ostatnio edytowane przez Apollyon ; 06-12-2021 o 12:55

  2. #2
    Oj tak, podobnie można za rok "wprowadzić event" do części mieszkalnej eternii

    Co do samego soundratcku w eternii, to też odnoszę wrażenie, że w ogóle nie pasuje tutaj, ale nie pod względem klimatycznym, a pod stylistycznym; ileż to razy sie przenosiłem z innego miasta czy lokacji do eterni i musiałem zmniejszać głośność muzyki ;-; proponowałbym ogólne przyciszenie do poziomu innych miast, albo chociaż przerobienie z wejściem (fade-in) np. 5-9 sekundowym lub ścięciem wysokich lub średnio-wysokich tonów, w tym czasie narastający dźwięk powinien przyzwyczaić uszy do zmiany muzyki (po prostu ta ścieżka dźwiękowa zbyt ostro się zaczyna, a już w szczególności w porównaniu z resztą miast)
    Le tits now

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,336
    Cytat Napisał Tensa Zangetsu Zobacz post
    Oj tak, podobnie można za rok "wprowadzić event" do części mieszkalnej eternii

    Co do samego soundratcku w eternii, to też odnoszę wrażenie, że w ogóle nie pasuje tutaj, ale nie pod względem klimatycznym, a pod stylistycznym; ileż to razy sie przenosiłem z innego miasta czy lokacji do eterni i musiałem zmniejszać głośność muzyki ;-; proponowałbym ogólne przyciszenie do poziomu innych miast, albo chociaż przerobienie z wejściem (fade-in) np. 5-9 sekundowym lub ścięciem wysokich lub średnio-wysokich tonów, w tym czasie narastający dźwięk powinien przyzwyczaić uszy do zmiany muzyki (po prostu ta ścieżka dźwiękowa zbyt ostro się zaczyna, a już w szczególności w porównaniu z resztą miast)
    Fade to mega dobry pomysł, zgodzę się również co do ostrych dzwięków w soundtracku eterni- przyciszyć i nie będzie tak źle.
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •