Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: [Bossy] NIE UMIEM POKONAĆ BANITÓW

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2021
    Postów
    10

    [Bossy] NIE UMIEM POKONAĆ BANITÓW

    Mam problem z: BANICI
    Poziom postaci: 22
    Statystyki:
    STATYKI SĄ BARDZO DOBRE


    Opis problemu:
    NIE UMIEM POKONAĆ BANITÓW A DOPIERO DZIŚ POKONAŁAM DRAPIEŻNĄ WAŻKE ZACZEŁAM I BANICI MNIE ZAKATOWALI JAK MAM POKONAĆ BANITÓW

  2. #2
    Użytkownik Avatar Kagome
    Dołączył
    13-02-2019
    Postów
    233
    Najlepiej wbij przynajmniej 25 poziom, ubierz uzbrojenie na ten poziom i spróbuj wtedy walki z Banitami
    No matter the era, whichever the society, people always gaze at the stars when young.
    Then they stretch out their hands and try to catch them.
    And then one day, they realize their arms are not long enough to catch the stars, and that’s when they grow up.

  3. #3
    Mogę ci pomóc

  4. #4
    Wbij najpierw 25 poziom i dojdzie ci pocisk magiczny2 lub czysty cios i zdolność leczenie2 poczekaj do 25 jeśli nie umiesz pokonać na obecnym

  5. #5
    oto przykładowa walka
    https://mfo3.pl/r/baf39a73a

  6. #6
    Użytkownik Avatar Kagome
    Dołączył
    13-02-2019
    Postów
    233
    Na 25 poziomie powinnaś pokonać ich bez większych problemów (dochodzi nowe eq). Jeśli chcesz wcześniej, to wbicie wyższego poziomu zawsze pomoże. Jako mag, powinnaś się skupić najpierw na Banicie A, ponieważ ma on mniejszą obronę magiczną, niż drugi Banita. Pamiętaj o używaniu Drenażu gdy Banici mają wysoki % swojego HP, pamietaj o używaniu Mikstur Regeneracji i Osłon. Dobierz eq pod obronę fizyczną i szybkość.
    No matter the era, whichever the society, people always gaze at the stars when young.
    Then they stretch out their hands and try to catch them.
    And then one day, they realize their arms are not long enough to catch the stars, and that’s when they grow up.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •