Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Ukrycie opcji dialogowej dot. Złotego Pyłu

  1. #1
    Łukasz
    Konto usunięte

    Post Ukrycie opcji dialogowej dot. Złotego Pyłu

    Tak jak w tytule chciałbym zaproponować usunięcie opcji dialogowej dotyczącej aktywacji złotym pyłem podczas interakcji z portalem.
    Oczywiście mowa o sytuacjach kiedy takowego pyłu przy sobie nie posiadamy. Właściwie ta sama sprawa tyczy się srebrnego oraz błękitnego pyłu.
    Podsumowując wyglądałoby to tak, że gdy gracz podchodziłby do nieaktywnego portalu to wyświetlają się opcje aktywacji tylko tym pyłem, którego przy sobie posiada bądź komunikat "Nie posiadam przy sobie żadnego pyłu"
    Cała zmiana raczej nie jest trudna do wprowadzenia a myślę, że będą osoby, które na tym skorzystają.

  2. #2
    To jeszcze bym dodał coś, żeby trudniej było aktywować portal złotym pyłem, bo już 2 razy pijany i raz przez przypadek aktywowałem sobie tak portal.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    super propozycja, aktualnie używanie portali jest bardzo irytujące i można przypadkowo coś aktywować
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  4. #4
    Na tak, mogłaby być jeszcze funkcja (o ile jej nie ma) przypominająca że został nam tylko 1 pył lub skończył się dany typ pyłu (po aktywacji ofc) tak jak ma to miejsce z bonusami

    A co do złotego pyłu z racji jego wagi, to można dodać jakieś potwierdzenie w rodzaju "czy na pewno chcesz aktywować portal ZŁOTYM PYŁEM? i ewentualnie zamiast okna wyboru Tak/Nie zamienić miejscami żeby było Nie/Tak
    Ostatnio edytowane przez Tensa Zangetsu ; 20-11-2021 o 01:26
    Le tits now

  5. #5
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Tensa Zangetsu Zobacz post
    A co do złotego pyłu z racji jego wagi, to można dodać jakieś potwierdzenie w rodzaju "czy na pewno chcesz aktywować portal ZŁOTYM PYŁEM? i ewentualnie zamiast okna wyboru Tak/Nie zamienić miejscami żeby było Nie/Tak
    Jest już takie potwierdzenie, zarówno przy używaniu srebrnego jak i złotego pyłu.
    Zamiana miejscami odpowiedzi (tak, aby domyślnie było na górze "nie") - może być
    Usunięcie opcji dialogowej przy posiadaniu pyłu - na tak.
    ***** ***

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2020
    Postów
    162
    Cytat Napisał Hubiot Zobacz post
    Jest już takie potwierdzenie, zarówno przy używaniu srebrnego jak i złotego pyłu.
    Zamiana miejscami odpowiedzi (tak, aby domyślnie było na górze "nie") - może być
    Usunięcie opcji dialogowej przy posiadaniu pyłu - na tak.
    Ten dialog ze złotym pyłem powinien nie być widoczny również wtedy, gdy ktoś nie ma złotego pyłu, pozdrawiam.

  7. #7
    Użytkownik Avatar musaraj
    Dołączył
    14-04-2021
    Postów
    108
    Nie taka jest idea istnienia Złotego Pyłu.
    Ta usługa istnieje, aby była kupowana przez graczy. Jeżeli chce się tę usługę sprzedać - trzeba ją reklamować, najlepiej tak żeby klient zareagował impulsowo. Czyli - gracz ma mało energii, ma się przeteleportować a portal pyta "czy chcesz aktywować portal Złotym Pyłem [i teleportować się za 1 zamiast 5 punktów energii]". No jasne że chcę. W tym miejscu po kliknięciu okienko powinno poinformować gracza że nie ma Złotego Pyłu i przenieść go do pola "usługi" żeby mógł go sobie kupić - nie wiem czy to robi obecnie i nie mogę sprawdzić, ale powinno.
    Srebrny Pył nie ma takiej argumentacji, ale skoro mamy Błękitny i Złoty, to niech ten tez będzie.

    Realizacja propozycji z tego tematu mogłaby aktywnie doprowadzić do zmniejszenia przychodów gry, jest więc szkodliwa i powinna zostać odrzucona.

  8. #8
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Nie taka jest idea istnienia Złotego Pyłu.
    Ta usługa istnieje, aby była kupowana przez graczy. Jeżeli chce się tę usługę sprzedać - trzeba ją reklamować, najlepiej tak żeby klient zareagował impulsowo. Czyli - gracz ma mało energii, ma się przeteleportować a portal pyta "czy chcesz aktywować portal Złotym Pyłem [i teleportować się za 1 zamiast 5 punktów energii]". No jasne że chcę. W tym miejscu po kliknięciu okienko powinno poinformować gracza że nie ma Złotego Pyłu i przenieść go do pola "usługi" żeby mógł go sobie kupić - nie wiem czy to robi obecnie i nie mogę sprawdzić, ale powinno.
    Srebrny Pył nie ma takiej argumentacji, ale skoro mamy Błękitny i Złoty, to niech ten tez będzie.

    Realizacja propozycji z tego tematu mogłaby aktywnie doprowadzić do zmniejszenia przychodów gry, jest więc szkodliwa i powinna zostać odrzucona.
    Gdyby była taka usługa, to bym się zgodziła. Nie ma jednak takiej usługi, więc nie masz racji.
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •