Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: [Bossy] PROBLEM Z LOWCA DUSZ

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    12-11-2021
    Postów
    26

    [Bossy] PROBLEM Z LOWCA DUSZ

    Mam problem z: Łowca Dusz
    Poziom postaci: 27
    Statystyki:
    60HP 20MP 60 ATAK 40 OBRONA MAGICZNA 40 OBRONA 40 SZCZESCIE 60 SZYBKOSC
    Moje obecne uzbrojenie to Tasak+2 Pierścieniowy hełm +1 Błyszcząca zbroja Wełniane kapcie Błyszczący Pierścień Chciałbym wiedzieć czego potrzebuje aby go pokonać np. czy potrzebuje lepszego ekwipunku lub powinienem ogarnąć jakąś zdolność coś poprawić itd.

    Opis problemu:
    Mam problem z pokonaniem bossa łowcy dusz a nie chciałbym pokonywać go na 30 poziomie
    Ostatnio edytowane przez TanKer ; 12-11-2021 o 20:11

  2. #2
    Użytkownik Avatar Kagome
    Dołączył
    13-02-2019
    Postów
    233
    Na początku walki, gdy masz poniżej ~80% HP, a Łowca ma prawie pełne HP używaj Drenaży zamiast leczeń.
    Dobrze będzie jak wymienisz Pierścieniowy Hełm na Banicki Kapelusz, być może też swój Błyszczący Pierścień na Pierścień Witalności.
    Nie miej dwóch statusów naraz, bo Łowca użyje Normalizacji, na zmianę używaj Regeneracji i Osłony Magicznej
    No matter the era, whichever the society, people always gaze at the stars when young.
    Then they stretch out their hands and try to catch them.
    And then one day, they realize their arms are not long enough to catch the stars, and that’s when they grow up.

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    12-11-2021
    Postów
    26
    A co jeśli nie mam drenaży

    - - - - - - - - - -

    Ok posiadam pierścień witalności tylko nie mam banickiego kapelusza

    - - - - - - - - - -

    Dziękuję za te podpowiedzi Kagome skorzystam z nich i napisze ci o wyniku walki z bossem

  4. #4
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    576
    Jak nie dajesz rady na tym poziomie wbij 30lv, tam pokonasz na spokojnie, bo wchodzą nowe mikstury.
    Drenaż powinnieneś zdobyć, bo to zdolka, która przyda Ci się tez przy późniejszych bossach.
    Ogólnie na łowce możesz ubrać eq w mdef (płomienne(na 30lv odpowiednikiem jest skrzydlate))
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    12-11-2021
    Postów
    26
    Cały czas próbuje z tym drenażem chce go dropnąć ze smoka mroku

    - - - - - - - - - -

    Ok poprostu myślałem że na 27 poziomie jest to możliwe i chciałem go pokonać szybciej z powodu lepszego expowiska czyli lwy i mini bossa gryfa

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •