Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: [Inne] Brak możliwości zalogowania na stare konto

  1. #1
    wdewf
    Konto usunięte

    [Inne] Brak możliwości zalogowania na stare konto

    Mam problem z: Zalogowanie na stare konto

    Opis problemu:
    Witam. Pisze z nowego konta, żeby mieć możliwość napisania na forum. Czy przestarzałe konta były usuwane? Miałem dziś ochotę wrócić do korzeni i zalogować się na stare konto, miałem tam 50 poziom oraz całkiem dobre wyposażenie, ale po każdej możliwej kombinacji nadal nie mogę się zalogować. Czy jest mi ktoś w stanie odpowiedzieć, czy stare konta zostały po prostu usunięte? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdro

  2. #2
    Jaki miałeś nick, kiedy ostatni raz tam wbijałeś?
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    zależy jak stare konto, konta są automatycznie usuwane po czasie równym 60 dni + (najwyższy lvl)*7 dni bodajże.
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  4. #4
    wdewf
    Konto usunięte
    Prawdopodobnie mogły to być: Lorelei, Vermilion, PraCzlowiek.

    - - - - - - - - - -

    Tylko że całkiem niedawno(tak mi się wydaje) logowałem się na to konto przejrzeć przedmioty więc chyba aż tyle czasu nie minęło, żeby z automatu je usunąć

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2020
    Postów
    38
    Przydałby się chyba jakiś administrator

  6. #6
    Łukasz
    Konto usunięte
    Cytat Napisał wdewf Zobacz post
    Prawdopodobnie mogły to być: Lorelei, Vermilion, PraCzlowiek.
    Żaden z podanych nicków nie figuruje w spisie użytkowników. Przykro mi to oznajmić ale najwidoczniej zostały one skasowane.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •