Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 53

Temat: Halloween 2021

  1. #31
    Użytkownik Avatar JarseQ
    Dołączył
    11-04-2020
    Postów
    242
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    postać 54 poziom:
    - szczęśliwy cios
    - pajęcza włócznia
    - zamrożenie
    - kolcza zbroja
    - odbicie
    - pierścieniowy hełm
    - muszelkowy kaptur
    Postać 80 poziom
    -buty z jeziora
    -płaszcz z jeziora
    -jaszczurza szata
    say gex

  2. #32
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    933
    2 x postacie 80 lv:
    -naznaczenie
    - 2x itemki z setu zielonego smoka
    - plomeinny diadem
    - peleryna arktosa
    - no i jakies tam nieuniaktowe rzeczy XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

  3. #33
    Ja dostałam Bandyckie Buty +3, Amulet Pomyślności i Kaptur Przebiegłości +2 Nie będę narzekać

  4. #34
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Za nami połowa czasu eventu, stan wykonania na stronie: http://mfo3.tk/halloween/

    Niestety wszystkie 3 zadania minimalnie na minusie... Czas zająć się eventem, nagrody bardzo blisko, ale event się sam nie wykona!!

    Jak się to nie zacznie poprawiać w najbliższych dniach to można sobie nagrody wybić z głowy.
    Ostatnio edytowane przez Antybristler ; 06-11-2021 o 20:01

  5. #35
    Użytkownik Avatar Nevermore
    Dołączył
    10-11-2014
    Postów
    5
    Loteria zdecydowanie najlepsza, 35MF za kryształowy topór wart ~60k. Scam.

  6. #36
    Użytkownik
    Dołączył
    21-07-2020
    Postów
    14
    Ta loteria to żart xd, sam rok temu kupilem los bardziej z myślą że dostane jakiś fajny itemek +6/7 na 65lvl niz wygram te mfy(bylem nowym graczem), po czym dostałem ostrze udręki xd.

  7. #37
    Użytkownik Avatar shayne
    Dołączył
    22-01-2014
    Postów
    197
    To wy w ogóle się zamartwiacie tą loterią? Z kilkunastu-kilkudziesięciu losów które w życiu zrobiłem zawsze dostawałem jakieś mikstury skupienia albo odnowienia, może kilka uni zerówek XD

  8. #38
    Im chodzi o loterię za MF, a nie żetonową.
    Żółwie tańczą jak szalone...

  9. #39
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    587
    Ja w tym roku na loterie nie narzekam. Bo za 10mf wypadł czysty itemek +3
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

  10. #40
    Jako gracz który nie gra postaciami poniżej maksymalnego poziomu, nie widzę sensu zbierać kości.

    - Kościotrupy i szkieletory są bardziej skomplikowane w walce niż ich dyniowe odpowiedniki.
    - Nagrody z trumny pozostawiają wiele do życzenia.
    - Wyzwanie nagradza najmniej pożądaną statystyką - doświadczeniem, na najmniejszą ilość potworów, będąc względnie na minusie wobec graczy którzy lepiej wykorzystaliby doping na exp.
    - Żadnej wieczystej nagrody w postaci kolekcjonerki za odpowiedni próg punktowy.
    - Totalny filler który można wyciąć z eventu.

    Kości nie mają nic pożytecznego, co by nie miały dynie - to właśnie na dynie lepiej wykorzystać energię.
    ~Pozdrawiam Użytkownik.

  11. #41
    Cytat Napisał Patryk Szczęście Zobacz post
    Jako gracz który nie gra postaciami poniżej maksymalnego poziomu, nie widzę sensu zbierać kości.

    - Kościotrupy i szkieletory są bardziej skomplikowane w walce niż ich dyniowe odpowiedniki.
    - Nagrody z trumny pozostawiają wiele do życzenia.
    - Wyzwanie nagradza najmniej pożądaną statystyką - doświadczeniem, na najmniejszą ilość potworów, będąc względnie na minusie wobec graczy którzy lepiej wykorzystaliby doping na exp.
    - Żadnej wieczystej nagrody w postaci kolekcjonerki za odpowiedni próg punktowy.
    - Totalny filler który można wyciąć z eventu.

    Kości nie mają nic pożytecznego, co by nie miały dynie - to właśnie na dynie lepiej wykorzystać energię.
    Dla gracza który wbija lvl i ma background finansowy szkielety > dyniarze. Dla kogoś komu nie chce się uganiać za tym paskudztwem w sumie też spoko, szybciej się zbija energy. Nie mniej nad nagrodą za próg można chyba pomyśleć.
    30 czerwca, dzień graczy wyklętych, w oborze zamkniętych[*]

  12. #42
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Cytat Napisał Patryk Szczęście Zobacz post
    Jako gracz który nie gra postaciami poniżej maksymalnego poziomu, nie widzę sensu zbierać kości.

    - Kościotrupy i szkieletory są bardziej skomplikowane w walce niż ich dyniowe odpowiedniki.
    - Nagrody z trumny pozostawiają wiele do życzenia.
    - Wyzwanie nagradza najmniej pożądaną statystyką - doświadczeniem, na najmniejszą ilość potworów, będąc względnie na minusie wobec graczy którzy lepiej wykorzystaliby doping na exp.
    - Żadnej wieczystej nagrody w postaci kolekcjonerki za odpowiedni próg punktowy.
    - Totalny filler który można wyciąć z eventu.

    Kości nie mają nic pożytecznego, co by nie miały dynie - to właśnie na dynie lepiej wykorzystać energię.
    Otóż mają znaczenie takie, że są wymagane do wykonania eventu globalnego.

    Jest coraz bliżej końca eventu, a trzeba jeszcze trochę działania, by wykonać event, niech każdy da z siebie 100% i będzie wykonany!!
    Żadnych straconych dyń i pestek! Do boju, następny taki event dopiero za rok !

  13. #43
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Otóż mają znaczenie takie, że są wymagane do wykonania eventu globalnego.

    Jest coraz bliżej końca eventu, a trzeba jeszcze trochę działania, by wykonać event, niech każdy da z siebie 100% i będzie wykonany!!
    Żadnych straconych dyń i pestek! Do boju, następny taki event dopiero za rok !
    Właśnie to miałem na myśli mówiąc o wyzwaniach. Po co mam się przyczyniać do tego, by wszyscy dostali bonus do expa, jeśli mogę przyczynić się do tego, by nie dostał żaden? Chętnie przyjmę bonus do AP i złota, ale exp jest dla mnie bezużyteczny.
    Ostatnio edytowane przez Patryk Szczęście ; 10-11-2021 o 22:23
    ~Pozdrawiam Użytkownik.

  14. #44
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    587
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    Dla gracza który wbija lvl i ma background finansowy szkielety > dyniarze. Dla kogoś komu nie chce się uganiać za tym paskudztwem w sumie też spoko, szybciej się zbija energy. Nie mniej nad nagrodą za próg można chyba pomyśleć.
    Dla gracza, który wbija lv nie opłaca się iść w ogóle na event. Expa z potworów eventowych na postaci z 65lv dostawałem o 100 mniej niż na expowiskach, na których normalnie siedzę. Zaznacze, ze golda wcale więcej nie zarabiam
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

  15. #45
    Empiryk
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Cannibal Zobacz post
    Dla gracza, który wbija lv nie opłaca się iść w ogóle na event. Expa z potworów eventowych na postaci z 65lv dostawałem o 100 mniej niż na expowiskach, na których normalnie siedzę. Zaznacze, ze golda wcale więcej nie zarabiam
    Mniejszy exp kosztem ogromu mikstur specjalnych, mobów bez skomplikowanych mechanik i dodatkowych profitów w postaci eq? Biorę w ciemno

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •