Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: aplikacja

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    18-07-2019
    Postów
    2

    aplikacja

    Ja bym proponował zrobienie aplikacji mfo3 do pobrania na np.laptop,tablet,telefon niż ciągłe wchodzenie na przeglądarke

  2. #2
    Użytkownik Avatar Golden Fish
    Dołączył
    04-01-2019
    Postów
    111
    Na nie, strony internetowe to przyszłość, nie musisz nic pobierać/aktualizować aby zagrać sobie w gre. Dodatkowo grasz na jakim urządzeniu tylko chcesz (z dostępem do internetu)

  3. #3
    Przecież mfo na przeglądarce w telefonie funkcjonuje całkiem dobrze

  4. #4
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2016
    Postów
    345
    temat był już przerabiany kilka razy. szczerze jestem na tak ale raczej nie przejdzie

  5. #5
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    967
    Cytat Napisał I Miss Extasy Zobacz post
    Przecież mfo na przeglądarce w telefonie funkcjonuje całkiem dobrze
    Nie u mnie. Zawsze się strasznie męczyłem żeby zrobić cokolwiek. Za to MFO2 według mnie jest nawet grywalne na telefonie.

    Nikomu się nie chce robić takiej aplikacji, więc prawdopodobnie nigdy ona nie powstanie. A szkoda, może przyciągnęłoby to nowych graczy, zwłaszcza że coraz więcej osób gra na telefonie, a na przeglądarce coraz mniej.
    ::::​)

  6. #6
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2016
    Postów
    345
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    Nie u mnie. Zawsze się strasznie męczyłem żeby zrobić cokolwiek. Za to MFO2 według mnie jest nawet grywalne na telefonie.

    Nikomu się nie chce robić takiej aplikacji, więc prawdopodobnie nigdy ona nie powstanie. A szkoda, może przyciągnęłoby to nowych graczy, zwłaszcza że coraz więcej osób gra na telefonie, a na przeglądarce coraz mniej.
    Zgadzam się z tą opinią w 100%.

  7. #7
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    Nie u mnie. Zawsze się strasznie męczyłem żeby zrobić cokolwiek. Za to MFO2 według mnie jest nawet grywalne na telefonie.

    Nikomu się nie chce robić takiej aplikacji, więc prawdopodobnie nigdy ona nie powstanie. A szkoda, może przyciągnęłoby to nowych graczy, zwłaszcza że coraz więcej osób gra na telefonie, a na przeglądarce coraz mniej.
    Ja się z nią zgodzę i to zależy czy to grasz na telefonie przez jakiś czas, bo większość to kwestia przyzwyczajenia. Tak jak było powiedziane jeśli chodzi o telefon to można bez problemu na tym grać. Ja się przyzwyczaiłem szybko i myślę, że reszta też by dała radę. Choć tego nie widzicie to 80% mojego potencjału w grze, które robiłem (Przed tym dzisiejszym kasowaniem Stardusta) to granie na telefonie.

    Co to aplikacji są minusy nie ważne co zrobicie to aplikacja była by bardzo słaba, albo taka sama i zajmująca na bez sensownym końcowym wyniku.

    Wracając to telefonu też są pewne wyjątki, które pokazują, że gra nie jest taka fajna na telefonie nie mówiąc o utrudniowym przejściu np Zręczności zielonego smoka lub w zrujnowanym wiosce obok miescie krasnolód uciekanie od kuli śniegu, albo co najmniej ściana w lochach urkaden w komnacie przetrwania, które przechodzenie na telefonie to dosłownie porażka.

  8. #8
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Niestety to jest prawda, że aplikacje komórkowe to przyszłość świata gier, sama jestem rozczarowana tym faktem, ale dzieci obecnie wolą grać na smartfonach, niż na komputerach.
    W sumie mfo też by się na grę komórkową nadawało, bo to taka gra na "wejdź, wypal energię i wyjdź" dla większości, czyli idealnie na wejście na chwilę na telefonie. Minusem jest to, że jak masz mikrotransakcje, to sklepy komórkowe sobie niezłą marżę stawiają, podczas gdy aplikacje spoza sklepu ludzie boją się instalować, z obawy przed wirusami.
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    12-02-2021
    Postów
    42
    no fajnie by bylo. nigdy sie nie stanie.

    temat walkowany wiele razy, zasilacz z czarnej listy.

  10. #10
    Użytkownik Avatar aXe
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    100
    Na tak za mobilną wersją mfo3 w formie aplikacji, gdyż wiele elementów gry nie działa poprawnie w przeglądarkach mobilnych.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •