Zobacz wyniki ankiety: Jesteś za?

Głosujących
16. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    10 62.50%
  • Nie

    6 37.50%
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Lepsze nagrody za osiągnięcia.

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2020
    Postów
    162

    Lepsze nagrody za osiągnięcia.

    Witam, tak jak w temacie, chciałbym zaproponować zmiany w nagradzaniu osiągnięć, to znaczy, że np. za zagranie 10 000 gier na jednorękim bandycie, gdzie robiąc to po załóżmy najniższej stawce 1 kredyt, od zera trwa to 50 dni, a dostajemy za to jakieś marne 10-30 żetonów jest to naprawdę nie opłacalne, czasochłonne i wymaga cierpliwości. Reasumując, uważam, że do takiego osiągnięcia powinno dostawać się jeszcze poza żetonami przykładowo 50-100k złota. Podobnie jest z osiągnięciem za kobalt, trzeba zebrać tam z tego co wiem 2000 kobaltu, lub więcej, gdzie odnawia nam się 10 dziennie + jest rozbity na wielu mapkach + na tych mapach są gęsto rozsiane arimany, w które łatwo się wchodzi, biorąc również pod uwagę fakt, że wykopanie 1 kobaltu to nie jest koszt 1 energii tylko często 4-7 energii na 1 kobalt idzie, 10 żetonów to naprawdę żałosna nagroda i tak jak napisałem wyżej, sądzę, że powinno zostać to zmienione.

  2. #2
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2016
    Postów
    345
    Cytat Napisał Varvinex Zobacz post
    za zagranie 10 000 gier na jednorękim bandycie, gdzie robiąc to po załóżmy najniższej stawce 1 kredyt, od zera trwa to 50 dni, a dostajemy za to jakieś marne 10-30 żetonów jest to naprawdę nie opłacalne, czasochłonne i wymaga cierpliwości.
    To jest raczej brane jako dodatkowa nagroda przy okazji a nie jakieś wybitne osiągnięcie ale jestem na tak

  3. #3
    Bardziej by satysfakcjonował jakiś ranking osiągnięć.
    Żółwie tańczą jak szalone...

  4. #4
    Użytkownik Avatar RaZoR
    Dołączył
    17-06-2014
    Postów
    258
    Ranking by sie tego przydal, ja w tej chwili mam wbite wszystkie pozeracze potworow x1/x2/x3, mini bossy i unikaty i nic poza 10 zetonami za to nie ma.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •