Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: Chyba mały problem

  1. #1

    Pytanie Chyba mały problem

    Dobry wieczór użytkownicy i administracjo forum,

    Piszę ponieważ mam mały problem. (Mam nadzieję że wybrałam odpowiedni dział na ten post). Otóż zniknął mi ten śmieszny czacik na dole forum . Możliwe że albo coś popsułam, albo zostały mi zabrane "przywileje" z bliżej nieokreślonego powodu (ponieważ ja tam napisałam ledwie parę wiadomości). Jeśli to ja coś popsułam byłabym bardzo wdzięczna za rady jak to naprawić, a jeśli "ucięto mi przywileje" to bardzo bym chciała znać tego powód, co zrobiłam nie tak, by na przyszłość wiedzieć i tego nie robić, ponieważ nie przyszła mi żadna wiadomość, powiadomienie z takową informacją.

    Dziękuję i przepraszam za kłopot, dobrej nocy
    Ostatnio edytowane przez I Miss Extasy ; 21-09-2021 o 22:36

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    926
    Cytat Napisał I Miss Extasy Zobacz post
    Dobry wieczór użytkownicy i administracjo forum,

    Piszę ponieważ mam mały problem. (Mam nadzieję że wybrałam odpowiedni dział na ten post). Otóż zniknął mi ten śmieszny czacik na dole forum . Możliwe że albo coś popsułam, albo zostały mi zabrane "przywieleje" z bliżej nieokreślonego powodu (ponieważ ja tam napisałam ledwie parę wiadomości). Jeśli to ja coś popsułam byłabym bardzo wdzięczna za rady jak to naprawić, a jeśli "ucięto mi przywileje" to bardzo bym chciała znać tego powód, co zrobiłam nie tak, by na przyszłość wiedzieć i tego nie robić, ponieważ nie przyszła mi żadna wiadomość, powiadomienie z takową informacją.

    Dziękuję i przepraszam za kłopot, dobrej nocy
    Dostałaś knebla. za jakiś czas się pojawi

  3. #3
    Cytat Napisał Kamillo Zobacz post
    Dostałaś knebla. za jakiś czas się pojawi
    Co to "knebel" i za co dostałam? I skąd taka informacja?

  4. #4
    Łukasz
    Konto usunięte
    Tak jak kolega wyżej wspomniał to zapewne knebel (Nazwa mówi sama za siebie - zakneblowane usta do udzielania się na shoutboxie) Wszystko powinno wrócić do normalności najprawdopodobniej w ciągu 24 najbliższych godzin. Zaś powód dlaczego w ogóle został on nałożony znany jest raczej tylko moderatorowi, który to uczynił.

  5. #5
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    knebel to taki ban, za co? tego się raczej już nie dowiesz, twoje wiadomości zniknęły, zostały w archiwum co oznacza że dostałaś knebla.
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  6. #6
    Pewnie zasilacz z czarnej listy.
    Powinno polecieć na dział forum

  7. #7
    Cytat Napisał Łukasz Zobacz post
    Tak jak kolega wyżej wspomniał to zapewne knebel. Wszystko powinno wrócić do normalności najprawdopodobniej w ciągu 24 godzin najbliższych. Zaś powód dlaczego w ogóle został on nałożony znany jest raczej tylko moderatorowi, który to uczynił.
    Wybacz, ale taka odpowiedź mnie nie satysfakcjonuje, bo dalej nie wiem co zrobiłam nie tak i w takim razie nie jestem świadoma czego mam nie robić na przyszłość :/

    (Oprócz pisania na forum)

  8. #8
    Zgodnie z tym co gadał kiedys Krycha- najlepiej kierowac takie zapytania w wiadkach prywatnych do moderatorów- mają na nie odpisywać, a nie sa to sprawy na tyle istotne zeby cale forum o nich wiedzialo xd.
    Osobiście polecam pisać do PowerISO.
    Ostatnio edytowane przez Violetta Valery ; 21-09-2021 o 22:48
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  9. #9
    Cytat Napisał Gustaw Rapier Zobacz post
    Zgodnie z tym co gadał kiedys Krycha- najlepiej kierowac takie zapytania w wiadkach prywatnych do moderatorów.
    Osobiście polecam pisać do PowerISO.
    Dziękuję za odpowiedź, tak zrobię

  10. #10
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    Cytat Napisał Gustaw Rapier Zobacz post
    Zgodnie z tym co gadał kiedys Krycha- najlepiej kierowac takie zapytania w wiadkach prywatnych do moderatorów- mają na nie odpisywać, a nie sa to sprawy na tyle ostotne zeby cale forum o nich wiedzialo xd.
    Osobiście polecam pisać do PowerISO.
    dobrze, tylko skąd mają wiedzieć o tym nowi użytkownicy forum? zawsze polecasz pisać do PowerISO?
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  11. #11
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Ban został nałożony na 3 dni z uwagi na spam o evencie halloween.

    Każdy spamer będzie takowe dostawać.
    Bididididid!

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •