Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Przedmioty na poziom 1-5

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    10-08-2016
    Postów
    14

    Przedmioty na poziom 1-5

    Nazwa:  Bronie w mfo.png
Wyświetleń: 237
Rozmiar:  16.4 KB
    Zacznę od tego że jestem świadomy błahości tematu, ale jednak uważam bronie na poziom 1 i na poziom 5 powinny zostać zamienione miejscami, to wręcz absurdalne że na poziomie 1 mamy do dyspozycji prawdziwe bronie we wszystkich przypadkach, a potem na poziomie 5 cofamy się w rozwoju i dostajemy jakieś żenujące drewniane bronie treningowe xD to poziomy które można przejść w 5 minut od zaczęcia gry więc pewnie mało kto zwraca na to uwagę, ale jak już się zwróci to wygląda to co najmniej komicznie

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    12-02-2021
    Postów
    42
    +1. Sam też nigdy nie zwróciłem na to uwagi, ale powinno być tak jak op powiedział

  3. #3
    A co jeżeli itemki na poziom pierwszy są wykonane z plastiku/z jakiegoś odzysku/celowo tępione whatever xD?
    A na poważnie- w mojej opinii totalnie szkoda fatygi bo to absolutnie nic nie zmienia.
    Ostatnio edytowane przez Violetta Valery ; 21-09-2021 o 20:12
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  4. #4
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    347
    Dodać przedrostek "Plastikow*" do broni na 1 poziom i będzie git.
    ***** ****

  5. #5
    +1, ale bardziej bym był za tym, żeby zrobić na tym 1. poziomie bronie zardzewiałe albo liche; w tym drugim przypadku wystarczy dopisać Liche i tyle, w pierwszym wypadałoby dorobić rdzę ;-;
    Le tits now

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    10-08-2016
    Postów
    14
    Ciężko mi nazwać fatygą zamienienie miejscami kilku spritów, zerowy wysiłek a zdecydowanie lepiej by to wyglądało

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •