Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 19 z 19

Temat: Przeprosiny

  1. #16
    Użytkownik Avatar Kagome
    Dołączył
    13-02-2019
    Postów
    233
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Niestety admin musi stanowczo zwalczać patologie wśród graczy, bo inaczej My Fantasy Online może zamienić się na My Pathology Online. Trzeba myśleć zanim się coś zrobi, jak ktoś tego nie wie.
    Mocne słowa jak na osobę, która przywłaszczyła sobie czyjś nick
    No matter the era, whichever the society, people always gaze at the stars when young.
    Then they stretch out their hands and try to catch them.
    And then one day, they realize their arms are not long enough to catch the stars, and that’s when they grow up.

  2. #17
    Użytkownik
    Dołączył
    12-02-2021
    Postów
    42
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    jeśli ktoś wysyła milion podań to musi to być świadome, bezwzględne, z premedytacją, zorganizowane jak grupa przestępcza. Czy ktoś chciałby dostać milion e-maili lub smsów?
    Zastanawiam się czy są jakieś okoliczności łagodzące, nie potrafię ich odszukać.... Może niepoczytalność w chwili popełniania czynu?
    śmiechłem nawet z tego xD

    Nie porównujmy zorganizowanej grupy przestępczej do wygłupiania się w gierce w internecie xD, prawdziwego życia (i Kodeksu Karnego, kiedy nie została wyrządzona nikomu żadna krzywda) do MMO. Nie ma co być odklejonym.

    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Pirrat (chyba) był wcześniej karany, więc recydywa, w MFO3 jest już chyba od bardzo dawna - to są okoliczności obciążające...
    Nie siedzę zbytnio w community MFO, nie znam tu prawie nikogo, tak więc nie jestem stronniczy. Nie znam również Pirrata, ale dla mnie fakt, że w MFO3 jest od bardzo dawna to okoliczność łagodząca. Jest pewność, że nie mamy do czynienia z randomem (który chciałby tutaj tylko rozrabiać), tylko wieloletnim graczem.


    Reszty (to z Rzecznikiem Praw Obywatelskim) nie będę komentować, bo to chyba bait. Mam nadzieję xD
    Nikt by nie napisał czegoś takiego na serio
    Ostatnio edytowane przez Sigfried ; 20-09-2021 o 23:05

  3. #18
    Łukasz
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Jedyne co mogę jeszcze ewentualnie doradzić to możesz napisać do Rzecznika Praw Obywatelskich https://bip.brpo.gov.pl
    Gdybym ja za to miał banować dałbym 2 miesiące bana, wg mnie nie kwalifikuje się to na całkowitą blokadę, chyba że są fakty o których wie tylko admin i są dla ciebie nieprzychylne...
    O ile w pierwszych swoich postach w temacie jeszcze faktycznie pisałeś z sensem to tutaj już totalnie odleciałeś wysnuwając takie porównanie. Nie chcę nic sugerować ale myślę, że jeżeli skończysz tą zabawę w prawnika to skorzystają na tym zarówno użytkownicy forum to czytający jak i ty i twój wizerunek.
    Miłego.

  4. #19
    Kto chciał to się wypowiedział.
    Tomi da znać o ewentualnym UB.

    Tobie Antybristler radziłbym na przyszłość trochę większego dystansu, mniejsze powoływanie się na admina i prawa człowieka. Pamiętaj, że to tylko gra przeglądarkowa. Swoimi wypowiedziami jedynie podjudzasz innych.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •