Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 19

Temat: Przeprosiny

  1. #1
    Pirrat
    Konto usunięte

    Przeprosiny

    Z uwagi na bezterminowe zablokowanie mojego konta wynikającego z wykorzystanie luki w systemie drużyn i utrudnienie gry poniższym osobom w szczególności moderatorom i Belnel, wyrażasz szczerą skruchę, że nie podejmę więcej działać mogących utrudniać grę innym osobom, działać poza przyjętymi zasadami gry, a także ograniczę krytykę, która może mieć znamiona bezpodstawnej.

    Temat dedykowany poniższym osobom:
    - Belnel
    - esq
    - MasterOfPuppets
    - Proof
    - SystemOfADown
    - Sensei Sonquar
    - YourShadow

    Jak chcecie się podzielić swoimi odczuciami związanymi z usuwaniem wiadomości to śmiało .

  2. #2
    Przecież to trafiło w jakąś syfiastą zakładke i w niczym nie przeszkadzało

  3. #3
    Przecież kasacja dowolnej liczby wiadomości od jednego usera to jakieś 3-4 kliknięcia xD.
    Ostatnio edytowane przez Violetta Valery ; 19-09-2021 o 21:49
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Ktoś jest w stanie wytłumaczyć o co chodzi dokładnie w tym błędzie z wiadomościami? Może być na PW, jeśli jest to tajne.

  5. #5
    Wysłał milion podań do drużyny wymienionym wyżej osobom i dostał za to perma, krótka piła.
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    260
    Nie wiem czy wysłanie podań do drużyn można nazwać utrudnianiem komuś gry, lub działaniem na szkodę gry, bo większość (poza osobą, która Cie zgłosiła) zapewne nie przeszkadzało (zapewne śmiechli że Ci się chciało).

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    12-02-2021
    Postów
    42
    przez konfidentuw dobre chlopaki patrzom na swiat zza krat ://

    A tak serio to trochę absurdalna sytuacja, IMO nie zasługuje, by nagrodzić permem.

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Ja nie chce wchodzić w buty admina i osądzać bez szczegółów, faktów, dowodów, ale jeśli ktoś wysyła milion podań to musi to być świadome, bezwzględne, z premedytacją, zorganizowane jak grupa przestępcza. Czy ktoś chciałby dostać milion e-maili lub smsów?

    Zastanawiam się czy są jakieś okoliczności łagodzące, nie potrafię ich odszukać.... Może niepoczytalność w chwili popełniania czynu? Generalnie zasada jest taka, by kara była taka że po wyjściu na wolność (jeśli do tego dojdzie) taki gracz nawet przez 5 sekund nie pomyślał o ponownym zrobieniu tego czegoś, moja ocena to 2-3 miesiące bana. Pirrat (chyba) był wcześniej karany, więc recydywa, w MFO3 jest już chyba od bardzo dawna - to są okoliczności obciążające...

    W mfo3 można kierować się ogólnymi zasadami z kodeksu karnego w Polsce: https://pl.wikipedia.org/wiki/Zasady...sady_kodeksowe

    Być może admin powinien do kodeksu MFO3 dopisać kwestie którymi kieruje się przy wymiarze kary, nawet w ogólny sposób.

    Istnieje też kilka metod (mało legalnych), na ewentualna zmianę kary, admin niech nie czyta spoilera.

    Informacje nieprzeznaczone dla Admina

  9. #9
    Do jakiej kasty xd?
    Przecież nawet jeden z kordynatorów dostał w ostatnim czasie bana.
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  10. #10
    Użytkownik Avatar Oma Ghostrick
    Dołączył
    21-09-2017
    Postów
    195
    Mi też ktoś spamował zgłoszeniami do drużyny to po prostu wyłączyłem rekrutację i problem rozwiązany xD
    Niby trochę denerwujące, bo akurat pvp miałem, ale po jakiś 5 sekundach już o tym zapomniałem. I dopiero ten post mi przypomniał.

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Niestety admin musi stanowczo zwalczać patologie wśród graczy, bo inaczej My Fantasy Online może zamienić się na My Pathology Online. Trzeba myśleć zanim się coś zrobi, jak ktoś tego nie wie.

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    926
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Niestety admin musi stanowczo zwalczać patologie wśród graczy, bo inaczej My Fantasy Online może zamienić się na My Pathology Online. Trzeba myśleć zanim się coś zrobi, jak ktoś tego nie wie.
    Niestety już takie jest co piszesz teraz.

  13. #13
    Pirrat
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Ja nie chce wchodzić w buty admina i osądzać bez szczegółów, faktów, dowodów, ale jeśli ktoś wysyła milion podań to musi to być świadome, bezwzględne, z premedytacją, zorganizowane jak grupa przestępcza. Czy ktoś chciałby dostać milion e-maili lub smsów?

    Zastanawiam się czy są jakieś okoliczności łagodzące, nie potrafię ich odszukać.... Może niepoczytalność w chwili popełniania czynu? Generalnie zasada jest taka, by kara była taka że po wyjściu na wolność (jeśli do tego dojdzie) taki gracz nawet przez 5 sekund nie pomyślał o ponownym zrobieniu tego czegoś, moja ocena to 2-3 miesiące bana. Pirrat (chyba) był wcześniej karany, więc recydywa, w MFO3 jest już chyba od bardzo dawna - to są okoliczności obciążające...

    W mfo3 można kierować się ogólnymi zasadami z kodeksu karnego w Polsce: https://pl.wikipedia.org/wiki/Zasady...sady_kodeksowe

    Być może admin powinien do kodeksu MFO3 dopisać kwestie którymi kieruje się przy wymiarze kary, nawet w ogólny sposób.

    Istnieje też kilka metod (mało legalnych), na ewentualna zmianę kary, admin niech nie czyta spoilera.

    Informacje nieprzeznaczone dla Admina
    Jak tak się mądrzysz prawniczo to w żaden sposób się nie kwalifikuję na recydywę - od ostatniego bana za przewinienia w grze minęło ponad 8 lat, na forum mam tylko jedno ostrzeżenie za posty - dla ciekawości sprzed 3 lat. Obecne konto to "aniołek" .

  14. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Cytat Napisał Pirrat Zobacz post
    Jak tak się mądrzysz prawniczo to w żaden sposób się nie kwalifikuję na recydywę - od ostatniego bana za przewinienia w grze minęło ponad 8 lat, na forum mam tylko jedno ostrzeżenie za posty - dla ciekawości sprzed 3 lat. Obecne konto to "aniołek" .
    Jedyne co mogę jeszcze ewentualnie doradzić to możesz napisać do Rzecznika Praw Obywatelskich https://bip.brpo.gov.pl
    Gdybym ja za to miał banować dałbym 2 miesiące bana, wg mnie nie kwalifikuje się to na całkowitą blokadę, chyba że są fakty o których wie tylko admin i są dla ciebie nieprzychylne...

  15. #15
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    602
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Jedyne co mogę jeszcze ewentualnie doradzić to możesz napisać do Rzecznika Praw Obywatelskich https://bip.brpo.gov.pl
    Gdybym ja za to miał banować dałbym 2 miesiące bana, wg mnie nie kwalifikuje się to na całkowitą blokadę, chyba że są fakty o których wie tylko admin i są dla ciebie nieprzychylne...
    Daruj sobie, bo to już offtopic i niepotrzebny spam, zaraz ostrzeżenie dostaniesz i co będzie.

    Cytat Napisał Pirrat Zobacz post
    Jak tak się mądrzysz prawniczo to w żaden sposób się nie kwalifikuję na recydywę - od ostatniego bana za przewinienia w grze minęło ponad 8 lat, na forum mam tylko jedno ostrzeżenie za posty - dla ciekawości sprzed 3 lat. Obecne konto to "aniołek" .
    Napisz do Tomiego i uzgodnijcie czy warto, fajnie że wyszedłeś z inicjatywą przeprosin dla osób które mogłeś wnerwić, szanuję

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •