Zobacz wyniki ankiety: Czy zgadzasz się z propozycją?

Głosujących
18. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    15 83.33%
  • Nie

    3 16.67%
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Globalne Statystyki Minibossów/Unikatów

  1. #1
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2016
    Postów
    345

    Globalne Statystyki Minibossów/Unikatów

    Witam. Propozycja dotyczy dodania globalnych statystyk u Mistrza areny dotyczących MiniBossów/Unikatów. Wydaję mi się że nie ma sensu umieszczania globalnych statystyk tylko nie których unikatów czy też mini bossów w różnych lokacjach jak można po prostu u jednego NPC dać wszystkie globalne statystyki dotyczące każdego unikata oraz minibossa.

  2. #2
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Nic nie zrozumiałem z tej propozycji.
    Pozdrawiam
    ***** ***

  3. #3
    Chyba chodzi o to, żeby u każdego mistrza areny można było zobaczyć statystyki wszystkich ubitych mobków.
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    globalne statystki, może chodzi o ranking pokonanych unikatów, minibossów?
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  5. #5
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2016
    Postów
    345
    Chodzi mi o to że jak mamy przykładowo statystyki na łowisku z osobami które ubiły największą ilość pingwinów to żeby takowy ranking znajdywał się u mistrza areny i dotyczył każdego minibossa i unikata albo chociażby samych unikatów.

  6. #6
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    czyli ogólny ranking pokonanych unikatow i minibossow jak pisałem wyżej
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  7. #7
    Użytkownik Avatar Golden Fish
    Dołączył
    04-01-2019
    Postów
    111
    jestem za

  8. #8
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2016
    Postów
    345

    Pomysł Ranking Liczby pokonanych Unikatów/Minibossów

    Witam jak w temacie propozycja polega na rankingu pokonanych potworków unikatowych i minibossów.
    Zauważyłem że tylko wybrane minibossy oraz unikaty nordijskie posiadają własny ranking liczby ich pokonania i sądzę że to absurdalne dawać tylko na kilka potworków jak można dać na wszystkie. Jest już u mistrza areny licznik pokonanej liczby potworów minibossów i unikatów i sądzę że na podstawie tego można też zrobić ranking który mógł być dostępny tak samo u mistrza areny lub też na respie potworka.

  9. #9
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2016
    Postów
    345
    F5

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •