Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Zwiększenie czasu po walce na IŚ

  1. #1

    Zwiększenie czasu po walce na IŚ

    W sumie jak w temacie.

    Aktualny limit czasu sprawia, że mogą zdarzyć się wypadki w których nie znajdzie się na czas przeciwnika.
    Na ostatnich IŚ ekipa Wolforda. Zdarzyło się to też Asasynkom i mojej ekipie. W każdym z wypadków dana drużyna nie unikała walki.

    Szczególnie występuje to w wypadku:
    1. W pierwszej rotacji kończysz ciężką walkę do auto lub do 28+min. Po walce masz ~7minut na rozpoczęcie kolejnej kiedy większośc ekip jest na początku/w środku drugiej walki
    2. Po walce 1v4
    3. W końcowym etapie IŚ kiedy kończysz dłuższą walkę, a 2 pozostałe drużyny dopiero co zaczeły swoje walki.


    Proponuje podbicie czasu timeoutu na sztywno do 32minut. Powinno to wyeliminować 90% wylotek na czas.

  2. #2
    Użytkownik Avatar aXe
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    100
    Zgadzam się z tą propozycją.

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    20-08-2020
    Postów
    12
    tak szczerze nie wiem po co ten czas igrzyska najdłużej trwają 1h event powinien trwać do 22 a nie jakieś śmieszny czas na rozpoczęcie kolejnej walki nie mam pojęcia kto to wymyślił ale raczej tego nie przemyślał

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2020
    Postów
    162
    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    W sumie jak w temacie.

    Aktualny limit czasu sprawia, że mogą zdarzyć się wypadki w których nie znajdzie się na czas przeciwnika.
    Na ostatnich IŚ ekipa Wolforda. Zdarzyło się to też Asasynkom i mojej ekipie. W każdym z wypadków dana drużyna nie unikała walki.

    Szczególnie występuje to w wypadku:
    1. W pierwszej rotacji kończysz ciężką walkę do auto lub do 28+min. Po walce masz ~7minut na rozpoczęcie kolejnej kiedy większośc ekip jest na początku/w środku drugiej walki
    2. Po walce 1v4
    3. W końcowym etapie IŚ kiedy kończysz dłuższą walkę, a 2 pozostałe drużyny dopiero co zaczeły swoje walki.


    Proponuje podbicie czasu timeoutu na sztywno do 32minut. Powinno to wyeliminować 90% wylotek na czas.
    Otoż nie.

  5. #5
    Cytat Napisał Varvinex Zobacz post
    Otoż nie.
    Gdyby nie uprzejmość ekipy Wolforda też pewnie byś dostał timeouta na ostatnich IŚ(mogli przecież walczyć do końca).

    Problem będzie się pogłębiał wraz z wydłużaniem się średniego czasu walki, który już często jest blisko 20min.

  6. #6
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    Cytat Napisał Varvinex Zobacz post
    Otoż nie.
    O kolejna osoba która po kontaktach z obecnymi testerami utraciła zdolność do wypowiadania pełnych zdań xD
    Koksem jesteś, nie zmieniaj się Warwi!

    Nie do końca zgadzam się ze sztywnym timeoutem (ogólnie tak średnio zgadzam się z timeoutem), ale to temat o którym faktycznie warto porozmawiać - skoro problem sabotów został wyeliminowany, to dobrze byłoby pójść o krok dalej i zająć się problemem przegrywania "z czasem".
    Poszedłbym nawet dalej i ustawił 40 minut - najwyżej gracze postoją sobie chwilę dłużej na arenie.

  7. #7
    Użytkownik Avatar Karoxus
    Dołączył
    07-12-2017
    Postów
    8
    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    W sumie jak w temacie.

    Aktualny limit czasu sprawia, że mogą zdarzyć się wypadki w których nie znajdzie się na czas przeciwnika.
    Na ostatnich IŚ ekipa Wolforda. Zdarzyło się to też Asasynkom i mojej ekipie. W każdym z wypadków dana drużyna nie unikała walki.

    Szczególnie występuje to w wypadku:
    1. W pierwszej rotacji kończysz ciężką walkę do auto lub do 28+min. Po walce masz ~7minut na rozpoczęcie kolejnej kiedy większośc ekip jest na początku/w środku drugiej walki
    2. Po walce 1v4
    3. W końcowym etapie IŚ kiedy kończysz dłuższą walkę, a 2 pozostałe drużyny dopiero co zaczeły swoje walki.


    Proponuje podbicie czasu timeoutu na sztywno do 32minut. Powinno to wyeliminować 90% wylotek na czas.
    Wydaję mi się, że ww. zmiany nie mają jakiegokolwiek sensu. IŚ właśnie jest kojarzone z presją czasu i TvT. Nikt wam też nie nakazuje brania udziału w evencie.

  8. #8
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    jesli 32 minuty sprawia to ze nie bedzie wypadania przez czas to jestem na tak, jesli nie to niech admin i testerzy wymyslaja cos innego
    Przepraszam że zakłócam Pana spokój ale od trzech tygodni ciągle mi dokuczają te same osoby takie jak:
    Eresmel,Elrond Undómiel, Dark, Azekami, Harrious, Fusia
    Czuję się prześladowany i gra mi się bardzo nieprzyjemnie, po nieudanych rozmowach z tymi graczami jestem zmuszony prosić Pana o interwecję.

  9. #9
    Użytkownik Avatar Oma Ghostrick
    Dołączył
    21-09-2017
    Postów
    195
    Cytat Napisał Leonardo Zobacz post
    Poszedłbym nawet dalej i ustawił 40 minut - najwyżej gracze postoją sobie chwilę dłużej na arenie.
    To jest dobra propozycja. Jeśli limit czasu będzie tak duży to gracze nie będą przedłużać walki, bo po co. Szczegulnie, że teraz jest więcej czasu na wykonanie ruchu, więc pewnie zaraz podniosą limit czasu na walkę.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •