Zobacz wyniki ankiety: Przez rok oczekiwania na IŚ, jak oceniasz ich zmiane?

Głosujących
20. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Pozytywnie

    9 45.00%
  • Negatywnie

    11 55.00%
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: IŚ: 30-sekundowa blokada ataku na gracza i nie tylko

  1. #1
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609

    IŚ: 30-sekundowa blokada ataku na gracza i nie tylko

    Witam.

    Sprawa wygląda następująco. Kto wgl wpadł na tak głupi pomysł jak 30-sekundowa blokada ataku po zakończonej walce? Domyślam się, że pewnie płacz jakiejś osoby testera, która niestety nie zdążyła podnieść prezentu z ziemi przed następną walkę przeważyła, jednakże co w momencie, jak zostanie mi 20 sekund a przeciwnicy akurat skończą walkę? mam odpaść przez czas bo chłopy otrzymują bezsensowną ochronę, żeby mogli sobie podnieść prezent? Kpina..

    Jak już coś wprowadzać do iś, to może warto spojrzeć na to o czym piszą gracze?(Nie widziałem chociaż 1 tematu o ochronie po walce) Bo temat przedłużenia czasu na wykonanie tury o 5 sekund powraca i jest wałkowany już dobrych pare lat.

    Skoro już poruszyłem sam temat igrzysk, ciekawi mnie jedna rzecz. Kiedyś, gdy spytałem w temacie Pytania, kiedy możemy się spodziewać powrotu igrzysk śmierci, dostałem odpowiedź, że jest udoskonalany system antysabotów dlatego tak długo to trwa. Po dobrym roku oczekiwania na igrzyska śmierci w zamian dostaliśmy po prostu grupowanie się, czyli rozumiem, że przez rok udoskonalania systemu antysabotów jedyne, co udało się wymyślić, to grupowanie się? Nic więcej jak "XD" powiedzieć się tu nie da.

    Co sądzicie o tej ochronie i samych obecnych IŚ? Zachęcam do dyskusji oraz udziału w ankiecie.
    Ostatnio edytowane przez Dorek ; 11-09-2021 o 02:43

  2. #2
    Aktualne IŚ lubię bo to turniej TvT, a w tym czuje się dobrze. Też w mojej ocenie ta forma podniosła poziom walk z bezmyślnego hiterstwa. No i jest jedynym powodem dla którego jestem zainteresowany eventem.

    A co do zmiany 30 sekund - to rodzi problem bo tworzy potrzebę gotowych profili na określonych przeciwników. Bo przygotowanie na TvT to 70% sukcesu. A po pierwszym cyklu walk dokładnie wiesz z kim będziesz walczyć co najmniej 15 sekund przed walką.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Oczywiście, też nie mówię, że opcja grupowania się jest nie wiadomo jak zła. Prawdę mówiąc, też mi się podoba.

    Jednakże, w momencie, kiedy czekasz na event ponad rok, gdzie zapowiadany jest jakiś udoskonalony system antysabotów, a dostajesz w zamian grupowanie się (co wbrew pozorom wydaje się najłatwiejszą i najszybszą opcją usunięcie sabotów) to wydaję mi się, że mam powody do niezadowolenia.
    Ostatnio edytowane przez Dorek ; 11-09-2021 o 03:10

  4. #4
    Cytat Napisał Dorek Zobacz post
    Oczywiście, też nie mówię, że opcja grupowania się jest nie wiadomo jak zła. Prawdę mówiąc, też mi się podoba.

    Jednakże, w momencie, kiedy czekasz na event ponad rok, gdzie zapowiadany jest jakiś udoskonalony system antysabotów, a dostajesz w zamian grupowanie się (co wbrew pozorom wydaje się najłatwiejszą i najszybszą opcją usunięcie sabotów) to wydaję mi się, że mam powody do niezadowolenia.
    Sam nie wiem - mało kiedy brałem udział w evencie kiedy były składy losowe.
    Wydaje mi się, że "brak grupy" wpływa istotne na możliwośc wina masowych ekip. Gdzie przykładem ekipy senseja właściwie zawsze do ostatniej walki dożywa 1 grupa

  5. #5
    Gdyby odbiór prezentów był po igrzyskach to obie strony byłyby zadowolone.
    Żółwie tańczą jak szalone...

  6. #6
    Negatywnie, bo wcześniej mogłem dla zabawy wbijać losowym ludziom na walki z 0 hp, skryptem do sabotów i patrzec jak przegrywają wygraną walke, a teraz juz nie mam takiej mozliwosci i IS nie daje mi zadnej rozrywki ;/
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    20-08-2020
    Postów
    12
    głupie posunięcie ze strony administracji w 30s mogę zmienić profil zdolki nie musze zbierać prezentu idk może jeszcze odblokują resetowanie stat na igrzyskach to ludzie zaczną walić resety w 30 sekund po wygranej walce.
    jak kiedyś w pvp ludzie co dawali rade zrobić reset w 60 sekund z maga na woja
    ale by była zabawa pewnie xD
    Ostatnio edytowane przez Wolford ; 11-09-2021 o 19:34

  8. #8
    5 sekund w zupelnosci wystarczy na zebranie prezentu i zamkniecie okna walki

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •