Zobacz wyniki ankiety: Czy zgadzasz się z propozycją?

Głosujących
35. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    19 54.29%
  • Nie

    16 45.71%
Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Temat: Przedłużenie czasu pomiędzy turami na Igrzyskach Śmierci

  1. #1
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2016
    Postów
    345

    Zły Przedłużenie czasu pomiędzy turami na Igrzyskach Śmierci

    Witam. Propozycja dotyczy czasu jaki mamy na zastanowienie się podczas igrzysk. Uważam że na samym królu góry 10 sekund to za mało a co dopiero na igrzyskach śmierci kiedy mamy walkę 4v4 i mamy 15 sekund na to żeby obmyśleć taktykę. Wiem że limit ten jest taki iż walka by trwała za długo i dlatego też jest limit minutowy walki po którym przełącza się walka na automatyczną. Proponuję zatem aby limit automatycznej walki został taki sam natomiast zmienić limit czasu tury do co najmniej 20 sekund.

  2. #2
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    602
    Dodaj ankietę, 20s jak najbardziej na plus, jest dużo zdolności do użycia więc to 15 s to może być za mało.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    na nie, niech retardy dalej nie wiedza co maja zrobic elo
    chodzi o to zeby szybko myslec, ja wiem ze ci od sluchania sie chcieliby wiecej czasu ale chyba chodzi o dazenie do posiadania wlasnych umiejetnosci a nie sluchania sie tylko
    Przepraszam że zakłócam Pana spokój ale od trzech tygodni ciągle mi dokuczają te same osoby takie jak:
    Eresmel,Elrond Undómiel, Dark, Azekami, Harrious, Fusia
    Czuję się prześladowany i gra mi się bardzo nieprzyjemnie, po nieudanych rozmowach z tymi graczami jestem zmuszony prosić Pana o interwecję.

  4. #4
    Użytkownik Avatar God of Night
    Dołączył
    11-09-2019
    Postów
    101
    na nie , walka zostanie przeciagana az do auto walki

  5. #5
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2016
    Postów
    345
    Cytat Napisał Alvi Zobacz post
    na nie, niech retardy dalej nie wiedza co maja zrobic elo
    chodzi o to zeby szybko myslec, ja wiem ze ci od sluchania sie chcieliby wiecej czasu ale chyba chodzi o dazenie do posiadania wlasnych umiejetnosci a nie sluchania sie tylko
    Jest w tym trochę racji natomiast jeśli ktoś musi to trudno się dogadać na chacie i w 5 sekund podjąć decyzje.

  6. #6
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał Taiger Zobacz post
    na nie , walka zostanie przeciagana az do auto walki
    jak różnica 5 sekund ma zmienić aspekt przeciągania walki????????????????????????????????????????????? ????????????????????????????????????


    20 sekund to dobry pomysł. Nie ma żadnych minusów na przedłużenie czasu na wykonanie tury. Czasami będzie to ratujące gdy mamy lagi.

  7. #7
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    Cytat Napisał Dorek Zobacz post
    jak różnica 5 sekund ma zmienić aspekt przeciągania .
    Tu były wyzwiska, ale przemyślałem 3 razy czy wolę zwyzywać głupotę i dać argument Denolowi by znowu stwierdził, że to nie jest krytyka tylko "hejt", ale stwierdziłem że się powstrzymam
    Jak to jak? Normalnie - będzie to po prostu bardziej viable opcja.
    To że masz 15 sekund wcale nie znaczy, że korzystasz z 15 sekund - ruch zwykle wykonuje się w około 10 sekund + średnio 2 sekundy czasu animacji (czas niczyj).
    Daje to 5 ruchów na minutę - około 150 tur przed auto walką.
    Załóżmy, że jedna ze stron celowo zacznie dążyć do sprowadzenia walki do automatycznej.
    Nagle zamiast 10+2 ruchy drugiej drużyny trwają 15+2. Daje to 14,5 sekundy na turę (czyli +/- 124 tur w walce). Różnica nie wydaje się być zbyt znacząca.
    Tymczasem w momencie przejścia 20+2... Robi się niebezpiecznie:
    Jeżeli jedna ze stron zacznie nadużywać tego systemu, da to średnio 17 sekund na turę. Jest to tylko 105 tur walki.

    A teraz sprawdźmy ile tur trwały walki zwycięzców ostatnich iś:
    Nazwa:  iś.png
Wyświetleń: 243
Rozmiar:  54.8 KB

    Jak widać po ilości tur, potencjał na przedłużanie walk jest ogromny. Zatem prawidłowym jest zadać sobie pytanie: Czy chcemy aby gracze mogli przychodzić ze strategią "do auto". Osobiście nie mam nic przeciwko bo mopek napisze mi skrypt, ale potrafię zrozumieć graczy nie mających mopka w drużynie, którzy nie przychodzą na iś po to, by przeciwnik wydłużał tury jak się tylko da - świadomość grania przeciwko czemuś takiemu potrafi być nieprzyjemna.

  8. #8
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    347
    Cytat Napisał Leonardo Zobacz post
    Tu były wyzwiska, ale przemyślałem 3 razy czy wolę zwyzywać głupotę i dać argument Denolowi by znowu stwierdził, że to nie jest krytyka tylko "hejt", ale stwierdziłem że się powstrzymam
    Jak to jak? Normalnie - będzie to po prostu bardziej viable opcja.
    To że masz 15 sekund wcale nie znaczy, że korzystasz z 15 sekund - ruch zwykle wykonuje się w około 10 sekund + średnio 2 sekundy czasu animacji (czas niczyj).
    Daje to 5 ruchów na minutę - około 150 tur przed auto walką.
    Załóżmy, że jedna ze stron celowo zacznie dążyć do sprowadzenia walki do automatycznej.
    Nagle zamiast 10+2 ruchy drugiej drużyny trwają 15+2. Daje to 14,5 sekundy na turę (czyli +/- 124 tur w walce). Różnica nie wydaje się być zbyt znacząca.
    Tymczasem w momencie przejścia 20+2... Robi się niebezpiecznie:
    Jeżeli jedna ze stron zacznie nadużywać tego systemu, da to średnio 17 sekund na turę. Jest to tylko 105 tur walki.

    A teraz sprawdźmy ile tur trwały walki zwycięzców ostatnich iś:
    Nazwa:  iś.png
Wyświetleń: 243
Rozmiar:  54.8 KB

    Jak widać po ilości tur, potencjał na przedłużanie walk jest ogromny. Zatem prawidłowym jest zadać sobie pytanie: Czy chcemy aby gracze mogli przychodzić ze strategią "do auto". Osobiście nie mam nic przeciwko bo mopek napisze mi skrypt, ale potrafię zrozumieć graczy nie mających mopka w drużynie, którzy nie przychodzą na iś po to, by przeciwnik wydłużał tury jak się tylko da - świadomość grania przeciwko czemuś takiemu potrafi być nieprzyjemna.
    Równie dobrze można banować osoby nadużywające systemu czasowego :v
    Jest przecież różnica między szybkim ustaleniem co robić i czynem, a celowym przeciąganiem.
    ***** ****

  9. #9
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    Uch...
    Chcesz banować ludzi za to, że korzystają z przydzielonego im czasu? Zdajesz sobie sprawę, co ty sugerujesz?

  10. #10
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    347
    Korzystać faktycznie, a wykonywać ruchy w ostatniej sekundzie celowo by przedłużać to duża różnica.
    ***** ****

  11. #11
    Ok
    Jak udowodnisz, że przeciąganie walk nie wynika z opóźnień internetu/ konsultacji z czlonkami drużyny/ whatever?
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  12. #12
    Użytkownik Avatar Asteronitum
    Dołączył
    11-03-2021
    Postów
    170
    Cytat Napisał GalaxyPL Zobacz post
    Równie dobrze można banować osoby nadużywające systemu czasowego :v
    Jest przecież różnica między szybkim ustaleniem co robić i czynem, a celowym przeciąganiem.
    nie byłeś nigdy na iś i masz najwięcej do powiedzenia faktycznie bardzo mądre.
    Z Bogiem.

  13. #13
    Young Fish
    Konto usunięte
    Cytat Napisał GalaxyPL Zobacz post
    Równie dobrze można banować osoby nadużywające systemu czasowego :v
    Jest przecież różnica między szybkim ustaleniem co robić i czynem, a celowym przeciąganiem.
    Nie ma sensu to co napisałeś, dostajesz bana za to że masz problem z netem?

  14. #14
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    347
    Cofam swoje zdanie. Widzę, że z niektórymi nie ma sensu dyskutować. Róbta co chceta, mi to tak naprawdę wisi. Widzę, że robicie dramę z jednego postu. Dla mnie żaden problem zwiększyć czas z 15 do 20 sekund, ale niech ludzie sobie zagłosują. Brak zmian w tym zakresie akurat nie jest żadnym problemem.
    ***** ****

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •