Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 58

Temat: XI Test Znajomości MFO3 - 6 września 2021 godz. 20:00

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648

    XI Test Znajomości MFO3 - 6 września 2021 godz. 20:00

    Po ponad 6 latach odbędzie się kolejny, już XI Test Znajomości MFO3

    Zasady są praktycznie niezmienne: 50 pytań z odp. ABCDEF, jedna odp. prawidłowa.

    Termin: 6 września 2021 r. (poniedziałek) godz. 20:00:00

    Czas trwania: max. 25 minut

    Miejsce: https://mfo3.tk/test

    Należy zapoznać się ze stroną testu przed testem, regulaminem. Przygotować się zgodnie z zaleceniami.
    Zalecana przeglądarka do testu to Opera, więc warto mieć ją przygotowaną. Obecnie trwa sprawdzanie czy skrypt testu działa prawidłowo na pozostałych Chrome/Firefox/Edge.

    Przygotować takie dane jak: imię postaci, adres e-mail (jeśli chcesz otrzymać potwierdzenie udziału w teście) oraz do celów statystycznych: województwo i płeć.

    Tematyka testu standardowo: wiedza ogólna z MFO3 wraz z updatem Nordia-Azarad.

    Udział w teście jest darmowy, dobrowolny dla wszystkich chętnych.

    Nagrody dla zwycięzcy XI Testu Znajomości MFO3:
    Nagrody



    Test zakończony, wyniki: https://mfo3.tk/test/11/wyniki.php

    Zwycięzca: CooliakPolska
    Ostatnio edytowane przez Antybristler ; 07-09-2021 o 15:55 Powód: update listy sponsorów

  2. #2
    Dlaczego testerzy nie mogą być uczestnikami konkursu?
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Cytat Napisał Gustaw Rapier Zobacz post
    Dlaczego testerzy nie mogą być uczestnikami konkursu?
    Testerzy posiadają dostęp do serwera testowego co znacznie może dać przewagę przy rozwiązywaniu testu. Każdy gracz musi mieć równe szanse na wygraną.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Stara Gwardia
    Dołączył
    16-02-2020
    Postów
    579
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Testerzy posiadają dostęp do serwera testowego co znacznie może dać przewagę przy rozwiązywaniu testu. Każdy gracz musi mieć równe szanse na wygraną.
    W czym niby serwer testowy daje przewagę?

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Nie wiem jak teraz dokładnie wygląda serwer testowy, ale kiedy byłem testerem to były dosyć spore możliwości. Problem można rozwiązać tak, że jeśli admin zagwarantuje wyłączenie serwera testowego na czas trwania testu (19:55 do 20:30 6.9.2021) dla wszystkich testerów (by nie używali własnego i kogoś innego konta testera) to można brać udział. Piszcie w tej sprawie do admina, jeśli napisze mi PW lub w temacie że tak będzie to nie bedziecie uznawani za testerów.

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    260
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Nie wiem jak teraz dokładnie wygląda serwer testowy, ale kiedy byłem testerem to były dosyć spore możliwości. Problem można rozwiązać tak, że jeśli admin zagwarantuje wyłączenie serwera testowego na czas trwania testu (19:55 do 20:30 6.9.2021) dla wszystkich testerów (by nie używali własnego i kogoś innego konta testera) to można brać udział. Piszcie w tej sprawie do admina, jeśli napisze mi PW lub w temacie że tak będzie to nie bedziecie uznawani za testerów.
    Test nie jest "oficjalny" więc nie wiem dlaczego miałby zostać wyłączony serwer testowy, poza tym nie wiem jakie pytania musiałyby być żeby serwer testowy miał jakkolwiek pomóc + większość z nich będzie zapewne dotyczył fabuły, więc może trzeba poprosić o wyłączenie całego mfo?

    Nie chce być uszczypliwy, ale robisz ogromny szum wokół tego testu, zaraz kamerki powiesz że muszą być bo ktoś komuś podpowiada, weź przykład z Antybristler II, jak robi konkursy to:
    - sam sponsoruje nagrody,
    - wrzuca regulamin,
    - nie szuka jakichś absurdalnych ograniczeń.

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Cytat Napisał Sensei Sonquar Zobacz post
    (...)weź przykład z Antybristler II, jak robi konkursy to:
    - sam sponsoruje nagrody,
    - wrzuca regulamin,
    - nie szuka jakichś absurdalnych ograniczeń.
    Szkoda że podajesz nieprawdę, zapewne nawet nie przeczytałeś całego 1. postu. bo:
    - ja sponsoruje nagrody wraz z sponsorami
    - regulamin jest cały czas dostępny od ogłoszenia, wystarczy przeczytać
    - nie są to absurdalne ograniczenia, lecz obiektywnie oczywiste.

    Poza tym nie rozumiem argumentu dot. zablokowania dostępu do serwera testowego testerem na czas trwania testu (ok. 30 minut). Przy wszystkich testach był serwer testowy wyłączony, nigdy nie było z tym problemu.

    Jestem organizatorem testu więc ja tworzę jego warunki. Jeśli komuś jego zasady nie odpowiadają to - przypominam - nie ma obowiązku brania w nim udziału.
    Ostatnio edytowane przez Antybristler ; 30-08-2021 o 11:27

  8. #8
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    347
    Bardzo fajna inicjatywa, z tym że:
    1. Nagrody tylko dla 1. miejsca? Trochę słaby pomysł.
    2. Co do update Nordia-Azarad mam nadzieję, że pytania nie są przesadnie szczegółowe. Gracze którzy tam nie dotarli rzecz jasna mogą się podszkolić z poradników, ale wiadomo jeśli nie ma się dostępu do map, to zawsze to jakieś utrudnienie.
    ***** ****

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Cytat Napisał GalaxyPL Zobacz post
    Bardzo fajna inicjatywa, z tym że:
    1. Nagrody tylko dla 1. miejsca? Trochę słaby pomysł.
    2. Co do update Nordia-Azarad mam nadzieję, że pytania nie są przesadnie szczegółowe. Gracze którzy tam nie dotarli rzecz jasna mogą się podszkolić z poradników, ale wiadomo jeśli nie ma się dostępu do map, to zawsze to jakieś utrudnienie.
    1/ Mogę przeorganizować nagrody na 3 miejsca, jednakże to też nie spodoba się wszystkim...
    2/ Pytań z Nordia-Azarad nie będzie dużo, max. 8-10 przewiduję.

    Przypominam termin testu: 6 września 2021 (poniedziałek) godz. 20:00

    Zachęcam do ustawienia sobie kilku przypomnień przed testem, i być przygotowanym wg instrukcji: https://mfo3.tk/test

  10. #10
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2016
    Postów
    345
    Trochę śmieszne te nagrody ale test i tak zrobie.

  11. #11
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał EneDueRabe Zobacz post
    Ten test i te twoje nagrody to jeden wielki JOKE.
    Fajnie, że ktoś cokolwiek robi. Nawet jak jest to złodziej nicków. Ten test można nawet nazwać takim klasykiem bo jednak od początku jest organizowany i fajnie, że nadal to tworzy.

    Co do nagród powinna zostać tylko dla 1 miejsca.

    Sam wezmę udział jeżeli nie zapomnę

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Niezwykłe jest by komentować coś co jeszcze się nie wydarzyło....nawet zabawne. Przecież każdy może zorganizować test i zobaczymy jaki będzie efekt. Nie jest to łatwe przedsięwzięcie jak się niektórym wydaje.

    Tu link do poprzedniego - X Testu Znajomości MFO3, który był ponad 6 lat temu.
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...ajomości-MFO3

    Przypominam też o możliwości sponsorowania nagród, należy się zgłosić na PW gra/forum.

    Wysłałem też zapytanie do admina odnośnie zablokowania dostępu do serwera testowego na czas trwania testu, jeśli odpowie że tak, to testerzy nie będą uznawani za testerów, a więc będą mogli korzystać z pełni praw uczestnika testu.
    Ostatnio edytowane przez Antybristler ; 04-09-2021 o 11:22

  13. #13
    Użytkownik Avatar Kagome
    Dołączył
    13-02-2019
    Postów
    233
    Można prosić o podanie pytań z poprzedniego testu (wraz z odpowiedziami) albo kilka przykładowych pytań?
    No matter the era, whichever the society, people always gaze at the stars when young.
    Then they stretch out their hands and try to catch them.
    And then one day, they realize their arms are not long enough to catch the stars, and that’s when they grow up.

  14. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Cytat Napisał Kagome Zobacz post
    Można prosić o podanie pytań z poprzedniego testu (wraz z odpowiedziami) albo kilka przykładowych pytań?
    Załączam kilka przykładowych pytań z X Testu (rok 2015), część faktów mogła się zmienić od tego czasu...
    PRZYKŁADOWE PYTANIA


    Generalnie nie radzę doszukiwać się jakiegoś podstępu w pytaniach, najlepiej zastosować zasadę eliminacji złych odpowiedzi.

    * * *

    Informuję ponadto że do grona sponsorów dołączyli nowi sponsorzy i nagrody. Pula jest już bardzo duża!

    * * *
    Informacja dla testerów, którzy chcą wziąć udział w Teście Znajomości MFO3:
    Jeśli admin nie zablokuje dostępu do serwera testowego to jest następująca możliwość:
    - rezygnacja z funkcji testera na czas trwania testu - wysłać PW do admina i nie korzystać z serwera testowego w całym dniu 6 września 2021 z konta własnego oraz innych testerów.

    To czy ktoś coś kombinuje w teście będzie od razu widać, zapisywane jest to jak szybko się odpowiada na konkretne pytania, jeśli będzie do odstawać bardzo od normy, to będzie to co najmniej podejrzane. Dodatkowo TOP10 najlepszych zostanie dokładnie zweryfikowana. Zwycięzca zostanie dokładnie zweryfikowany zanim zostanie wypłacona jakakolwiek nagroda.

    * * *

    Załączam też screena formularza do wypełniania po rozpoczęciu testu:
    Nazwa:  t.png
Wyświetleń: 419
Rozmiar:  21.0 KB

    Dlatego ważne by wcześniej przygotować się do jego wypełnienia:
    - Imię postaci - należy wpisać dokładnie, z ogonkami ążźśćłóń i wielkością liter
    - email - nieobowiązkowe
    - województwo - to w którym przebywamy rozwiązując test, jeśli jesteś poza Polską wybierz Zagranica
    - płeć - do wyboru 2: K/M. Jeśli ktoś ma problem niech wybierze tę z którą się bliżej identyfikuje.
    Ostatnio edytowane przez Antybristler ; 05-09-2021 o 15:55

  15. #15
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Już dzisiaj XI Test Znajomości MFO3, przed godziną 20:00 wystarczy przejść na stronę: https://mfo3.tk/test i rozwiązać test. Do wygrania cenne nagrody - lista nagród na początku tematu. Nie spóźnij się!

    Po zakończeniu testu wstępne wyniki już o godz. 21:00.


    - - - - - - - - - -

    Test u wszystkich powinien wystartować automatycznie o 20:00, gdyby tak nie było wystarczy próbować odświeżyć stronę, może kilka razy, gdyż będzie pewnie obciążenie serwera. https://mfo3.tk/test

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •