Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Dodanie portalu w Więzieniu suchych łez

  1. #1
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    347

    Dodanie portalu w Więzieniu suchych łez

    Powód? Nowi gracze z tego ci widzę dosyć długo szukają pomocy chociażby ze strażą więzienną.
    Utworzenie tam portalu sprawi, że gracze chętniej i szybciej pojawią się by pomóc.
    Więzienie jest dosyć daleko od chociażby miasta, stąd wielu graczom po prostu się nie chce.
    Tak samo nowi gracze - będą mogli postawić portal i w razie śmierci pojawić się przy zagadkach, zamiast okrążać pół mapy (jak nie więcej).
    Udogodnienie zarówno dla niskich, jak i wysokich lvli.
    ***** ****

  2. #2
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Jest portal w Południowej Baszcie, to są chyba 4 mapy (minuta spaceru) od więzienia.

    @Down: To wcale nie jest dużo, a to, że nie potrafisz chodzić po mapie bez utraty energii to nie moja wina xd
    Ostatnio edytowane przez Hubiot ; 23-08-2021 o 14:01
    ***** ***

  3. #3
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    347
    Cytat Napisał Hubiot Zobacz post
    Jest portal w Południowej Baszcie, to są chyba 4 mapy (minuta spaceru) od więzienia.
    Wierz mi, że to wciąż dużo. Mnóstwo potworków, na które przypadkowo się wejdzie i straci energię. To już lepiej stracić 5 na portal
    ***** ****

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2021
    Postów
    4
    Dobry pomysł, ostatnio tam expię i przechodzenie z południowej baszty to zawsze strata co najmniej kilku punktów energii (jest wąskie przejście z trzema diablikami nie do ominięcia).
    A i mapy trzeba się nauczyć, żeby to była minuta spaceru, na początku ciężko się połapać w przejściach

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    12-02-2021
    Postów
    42
    No czasami psycha siada od chodzenia, sam korzystam z portali ile wlezie, bo nie jestem fanem zwiedzania, ale rozumiem dlaczego portale są tylko we ważnych miejscach. Stąd też umieszczanie portalu minutę spaceru od kolejnego jest bez sensu.

  6. #6
    Użytkownik Avatar GalaxyPL
    Dołączył
    13-05-2021
    Postów
    347
    Zaryzykuję stwierdzeniem, że ten portal w południowej baszcie nie jest aż tak przydatny, jak gdyby znajdował się w Więzieniu suchych łez (na początku koło zagadek).
    Niby minuta dwie drogi stamtąd, ale trzeba wydać 5 pkt energii na portal, gdzie przez następną minutę TRZEBA stracić kilka pkt energii na potwory, których nie da się ominąć.
    Jeden portal jest koło diablosa i sprawa jasna - bardzo pomaga (choć do niego z Langeburga też nie jest jakoś wybitnie daleko).
    ***** ****

  7. #7
    Portal w południowej baszcie prowadzi do Necrani.
    Sam często biłem tego unikata.

    Nie musisz tracić energii na potwory, gdy je omijasz xd. Oprócz tego jeszcze gemy bierności i tak dalej, można lecieć z powtarzanymi po milion razy formułkami.
    Generalnie to w ostatnim roku spotkałem się tylko z jedną prośbą o pomoc w tym gueście, to już bardzo dużo mówi o zapotrzebowaniu na pomocników. Wątpię że dorzucenie portalu cokolwiek by zmieniło.
    Ostatnio edytowane przez Violetta Valery ; 25-08-2021 o 21:47
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2016
    Postów
    298
    Cytat Napisał Gustaw Rapier Zobacz post
    Portal w południowej baszcie prowadzi do Necrani.
    Sam często biłem tego unikata.

    Nie musisz tracić energii na potwory, gdy je omijasz xd. Oprócz tego jeszcze gemy bierności i tak dalej, można lecieć z powtarzanymi po milion razy formułkami.
    Generalnie to w ostatnim roku spotkałem się tylko z jedną prośbą o pomoc w tym gueście, to już bardzo dużo mówi o zapotrzebowaniu na pomocników. Wątpię że dorzucenie portalu cokolwiek by zmieniło.
    XD. Problemem jest brak chęci dochodzenia do tej mapki, a Ty piszesz, że dodanie portalu nic nie zmieni. #testerzlaysow

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •