Zobacz wyniki ankiety: Czy potwierdzasz, że błąd istnieje?

Głosujących
5. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, potwierdzam, że błąd istnieje (również się z tym spotkałem)

    1 20.00%
  • Nie, nigdy nie miałem tego błędu, a sprawdzałem warunki jego wystąpienia

    1 20.00%
  • Nie zwracałem uwagi/Nie jestem w stanie sprawdzić

    2 40.00%
  • Według mnie to nie jest błąd gry

    1 20.00%
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: [P2] postać posiada błąd w fabule

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    20

    [P2] postać posiada błąd w fabule

    Prawdopodobnie moja postać RealMadaFaka jest zbugowana , gra zapamiętała dane z innej postaci(konta) mimo że postać krulas od dawna jest usunięta
    Przez co powstał błąd podczas questa "Przesyłka z oceanu" a dokładnie nie mogę wykonać rogu u Melchiora, gdyż rzekomo już go zamowiłem...za pewne na postaci krulas był zamowiony i to ma jakiś wpływ. dołączam zrzuty ekranu:

    https://gyazo.com/6b8d88cefbc06b4196bbeb832cdcabd9
    https://gyazo.com/6f80698a47a548a69046c53927d8931b

    Podobna sytuacja jest podczas wymiany kwiatow śnieżnobiałego lotosu w Azaarad Mimo że wymieniłem zaledwie 30-50 sztuk łącznie na postaci Realmadafaka (Jedynej postaci aktywnej z dostępem do Nordii/Azaraad) po wymianie wyskakuje komunikat że wymieniłem ich już ponad 1300, czy tak powinno być?

    Przeglądarka/OS: google chrom

  2. #2
    I to jest porządny błąd, a nie jakieś "mam lagi, bo zawirusowałem komputer "
    Żółwie tańczą jak szalone...

  3. #3
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,729
    Przez co powstał błąd podczas questa "Przesyłka z oceanu" a dokładnie nie mogę wykonać rogu u Melchiora, gdyż rzekomo już go zamowiłem...za pewne na postaci krulas był zamowiony i to ma jakiś wpływ. dołączam zrzuty ekranu:
    Poprawione


    Podobna sytuacja jest podczas wymiany kwiatow śnieżnobiałego lotosu w Azaarad Mimo że wymieniłem zaledwie 30-50 sztuk łącznie na postaci Realmadafaka (Jedynej postaci aktywnej z dostępem do Nordii/Azaraad) po wymianie wyskakuje komunikat że wymieniłem ich już ponad 1300, czy tak powinno być?
    Tutaj mam informację, że to licznik "na konto", także liczą się też wymiany z innych postaci, nawet jeśli usunięte.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •