Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: [Bossy] Strażnik Urkade

  1. #1
    Young Fish
    Konto usunięte

    [Bossy] Strażnik Urkade

    Mam problem z: Strażnik Urkaden
    Poziom postaci: 34
    Statystyki:
    HP72
    MP25
    Atak80
    Obrona50
    Obrona magiczna40
    Szczęście53
    Szybkość80


    Opis problemu:
    Witam, mam problem z Strażnikiem Urkade, każda próba kończy się przed 1k>hp, dlatego że na koniec swojego hp strażnik robi serię mocnych zdolności i ataków

    Ma ktoś jakieś porady, w co rozdać na 35lv? I jakie eq założyć?

    Moje obecne eq:
    Ogrza Maczuga +3
    Ogrzy Hełm +3
    Ogrza Zbroja +2
    Ogrze Buty +1
    Ogrzy Wisiorek +2

    Zdolki:
    Czysty Cios,
    Bryza,
    Leczenie 1,
    Leczenie 2,
    Drenaż

  2. #2
    Czysty cios nie jest ci potrzebny gdy grasz buławę, jeżeli nie szkoda ci to możesz nabić na niego 25% miecza.

    Używaj mikstur specjalnych ( regeneracja ) używaj bryzy lub osłonę na kruszące grzmotnięcie ale najlepiej wbij 35 lvl , co daje większe leczenie z Leczenia 2.
    By skłonić człowieka do okrucieństw, każ mu wierzyć w absurdy.

  3. #3
    Young Fish
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Spotlight Zobacz post
    Czysty cios nie jest ci potrzebny gdy grasz buławę, jeżeli nie szkoda ci to możesz nabić na niego 25% miecza.

    Używaj mikstur specjalnych ( regeneracja ) używaj bryzy lub osłonę na kruszące grzmotnięcie ale najlepiej wbij 35 lvl , co daje większe leczenie z Leczenia 2.
    Mam miecz nabity na 15%, postaram się wbić 25
    Używam regenek w trakcie walki
    Ten pomysł z osłonami nie jest zły, dzięki temu on nie daje tych zdolności z tego co widzę

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Strażnik używa swoich mocnych zdolek kiedy masz mało HP i nie masz bariery (o ile się nie mylę ale na 95% tak jest), spróbuj trzymać HP na stosunkowo wysokim poziomie kiedy masz regeneracje używając HP 1/2/leczenia 1, a kiedy masz barierę używać HP3 i leczenia 2. Mikstury regeneracji i osłony używaj na zmianę, to jest kiedy masz 1 turę regeneracji to dajesz sobie barierę i na odwrót.
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  5. #5
    Young Fish
    Konto usunięte
    Już ubiłem, do zamknięcia

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •