Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 21

Temat: Śmierć przez 4 żółwia wodnego tylko do 79lvl

  1. #1
    Użytkownik Avatar Oma Ghostrick
    Dołączył
    21-09-2017
    Postów
    195

    Śmierć przez 4 żółwia wodnego tylko do 79lvl

    Witam wszystkich bardzo serdecznie w mojej propozycji.
    Proponuję, żeby śmierć przez 4 od wodnego żółwia była tylko do 79lvl (konkretnie do 76lvl, bo 79 nie jest podzielne przez 4).

    Walka dla kontekstu: https://mfo3.pl/r/ba4dd1eee

  2. #2
    Użytkownik Avatar Eresmel
    Dołączył
    04-02-2020
    Postów
    114
    Na tak, skoro na wszystkie atrakcje tj. Kg, iś czy żetony tygodniowe pvp forsują na nas blokadę lvla to idąc za ciosem mogliby i to zrobić
    This is a certified hood classic

  3. #3
    Użytkownik Avatar Golden Fish
    Dołączył
    04-01-2019
    Postów
    111
    Na tak, odpusciłem sobie bicie żółwia przez Śmierć przez 4, tyle straconego golda i energii. Zdolność jest zbyt op jeśli walczysz solo. Można by było zrobić tak że żółw używa śmierci przez 4 gdy jest 2 graczy lub wiecej. I po problemie

  4. #4
    Albo żółw, albo blokada. Trzeba wybrać, nie można mieć wszystkiego.
    Żółwie tańczą jak szalone...

  5. #5
    Można bić minibossa w 2 osoby, temat był już wielokrotnie poruszany. On nawet nie był projektowany z myślą o samodzielnym biciu, cieszcie się, że wygrana jest możliwa (powiem więcej- wygrane nie należą do rzadkości!)
    Jestem na nie
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  6. #6
    Użytkownik Avatar Kagome
    Dołączył
    13-02-2019
    Postów
    233
    Można też zaproponować, żeby Śmierć przez 4 była tylko w walkach z kilkoma osobami.
    W każdym razie, temat był już poruszany często i jak widać nie weszło i zapewne nie wejdzie, niemniej jestem na tak.
    No matter the era, whichever the society, people always gaze at the stars when young.
    Then they stretch out their hands and try to catch them.
    And then one day, they realize their arms are not long enough to catch the stars, and that’s when they grow up.

  7. #7
    Użytkownik Avatar Golden Fish
    Dołączył
    04-01-2019
    Postów
    111
    Cytat Napisał Antybristler II Zobacz post
    Albo żółw, albo blokada. Trzeba wybrać, nie można mieć wszystkiego.
    a na 65lvl nie trzeba było wybierać ;/

  8. #8
    Nie ma lekko.
    Żółwie tańczą jak szalone...

  9. #9
    Użytkownik Avatar Golden Fish
    Dołączył
    04-01-2019
    Postów
    111
    kiedyś to było, teraz to nie ma

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313

    około 1/10 walk przegrywam, wystarczy ubrać dużo lucka i ataku->wypad+szczęśliwy ciosx2 i po żółwiu


    EDIT: Nawet auto nie zdążyłem dać. https://mfo3.pl/r/ba537ed83

    Jeżeli to jest mini-boss dropiący eq na 40 poziom to coś tu chyba nie gra.
    Ostatnio edytowane przez Apollyon ; 15-08-2021 o 11:28
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  11. #11
    Na nie, pasiasta tez moze w jedną ture zakonczyc walke solo; prędzej bym dodał mu w skrypcie tak, żeby nie mógł użyć tej zdolki w swojej pierwszej turze
    Le tits now

  12. #12
    Użytkownik Avatar Oma Ghostrick
    Dołączył
    21-09-2017
    Postów
    195
    Cytat Napisał Tensa Zangetsu Zobacz post
    Na nie, pasiasta tez moze w jedną ture zakonczyc walke solo; prędzej bym dodał mu w skrypcie tak, żeby nie mógł użyć tej zdolki w swojej pierwszej turze
    No nie do końca. Wystarczy ubrać odpo. Poza tym ona ma mniej luka niż gracze na 50lvl. A śmierć przez 4 zabija od razu każdego. Nawet na 4000[...]000 lvl na hita padniesz.

    @Krycha
    Daruj sobie spam.
    Ostatnio edytowane przez Krycha ; 13-08-2021 o 10:41

  13. #13
    Zbanowany
    Dołączył
    13-10-2019
    Postów
    26
    To wbij se 81 level to nie padniesz

  14. #14
    Użytkownik Avatar aXe
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    100
    Stanowczo na tak.

  15. #15
    Łukasz
    Konto usunięte
    Na nie, już samo tworzenie tej zdolności miało na celu zachęcić graczy do wbijania poziomów ponad max lvl.
    Problemem według mnie jest tutaj ograniczenie w KG/IŚ do 80 poziomu. Za czasów Devos spokojne można było wbić na owe eventy nawet z zwiększonym limitem poziomowym.
    Ewentualnie możnaby zmienić warunek użycia Śmierci przez 4 na (>= 2 graczy w drużynie gracza)

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •