Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 22

Temat: Ciemny Motyw

  1. #1
    Użytkownik Avatar Golden Fish
    Dołączył
    04-01-2019
    Postów
    111

    Post Ciemny Motyw

    Pisze z propozycją wprowadzenia ciemnego motywu w grze. Co o tym myślicie?
    Ostatnio edytowane przez Golden Fish ; 13-10-2021 o 19:38 Powód: doprecyzowanie

  2. #2
    Użytkownik Avatar Kagome
    Dołączył
    13-02-2019
    Postów
    233
    Nie jestem przekonany że jest to aktualnie potrzebne, ale chciałbym jakiś szkic zobaczyć, żeby mieć jakiś ogólny pogląd na to jak miałoby to wyglądać w mfo.
    No matter the era, whichever the society, people always gaze at the stars when young.
    Then they stretch out their hands and try to catch them.
    And then one day, they realize their arms are not long enough to catch the stars, and that’s when they grow up.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    my mafia miała ciemny motyw, ciemne tło itd spoko
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  4. #4
    Yatagarasu
    Konto usunięte
    nie jest za bardzo potrzebne, ale by było nawet fajne

  5. #5
    Użytkownik Avatar Altair
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    191
    przyda się, obecny mocno męczy oczy.

  6. #6
    Użytkownik Avatar king of fire
    Dołączył
    02-01-2019
    Postów
    82
    na tak. wiekszosc preferuje wlasnie ciemny motyw niz jakis jasny

  7. #7
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    jestem również za opcją zmiany tła na ciemne
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  8. #8
    Łukasz
    Konto usunięte
    Jeżeli mówicie o forum gry to w sumie możnaby wszędzie udostępnić opcję dostosowania wyglądu strony jaka znajduje się już m.in. w profilu użytkownika:
    Nazwa:  IMG_20211013_165719.jpg
Wyświetleń: 384
Rozmiar:  48.1 KB
    W samej grze troszkę ciężej by było to wprowadzić ale myślę, że trochę zabawy w HTMLu i CSSie i uzyskalibyśmy pożądany efekt.

  9. #9
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    chodzi o gre, na forum można sobie ustawiać po swojemu (tylko swój własny profil)
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  10. #10
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    957
    Wystarczyłoby podmienić grafikę w tle, co by się wiązało z potrzebą zrobienia/kupna nowej.
    Ostatnio edytowane przez Luxferre ; 23-12-2021 o 22:53 Powód: tyle → tle
    ::::​)

  11. #11
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2016
    Postów
    345
    Jestem na tak. Wystarczy zwykła zmiana kolorystyki gry oraz zmienienie tła na ciemniejsze. W przypadku tła stawiał bym na jakieś mroczniejsze żeby kolorystycznie było ciemne ale też pasowało klimatycznie.

  12. #12
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    576
    Jestem na tak, zrobienie ciemnego motywu to 5 minut pracy w gimpie, więc w czym jest problem, żeby to dodać?
    Sam na szybko trochę zmieniłem obecne tło(z otworzeniem gimpa 2 minuty) i efekt według mnie nie jest zły
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

  13. #13
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Cannibal Zobacz post
    Jestem na tak, zrobienie ciemnego motywu to 5 minut pracy w gimpie, więc w czym jest problem, żeby to dodać?
    Sam na szybko trochę zmieniłem obecne tło(z otworzeniem gimpa 2 minuty) i efekt według mnie nie jest zły
    er
    no tak średnio to akurat wygląda
    Wygląda, jakbyś musiał pop-upa zamknąć, żeby tło wróciło do normy.
    Ciemny motyw raczej wymagałby większego nakładu pracy, zaczynając od pomysłu na nowy wygląd obrazka. Efekt, który pokazujesz, można praktycznie osiągnąć poprzez zwykłe ściemnienie ekranu.
    Ostatnio edytowane przez Clover ; 16-10-2021 o 19:34
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  14. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    12-02-2021
    Postów
    42
    Cytat Napisał Clover Zobacz post
    er
    no tak średnio to akurat wygląda
    Wygląda, jakbyś musiał pop-upa zamknąć, żeby tło wróciło do normy.
    Ciemny motyw raczej wymagał by większego nakładu pracy, zaczynając od pomysłu na nowy wygląd obrazka. Efekt, który pokazujesz, można praktycznie osiągnąć poprzez zwykłe ściemnienie ekranu.
    +1. Słabo to wygląda.

  15. #15
    agf
    Konto usunięte
    Zgadzam się, ale to nie jest konieczne, bez przesady.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •