Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Ostatnia deska ratunku

  1. #1
    Użytkownik Avatar Hubiotka
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    200

    Ostatnia deska ratunku

    Quest: Ostatnia Deska Ratunku

    Obowiązkowy: Nie

    Poziom: 70-75 poziom

    Mapy:


    Opis:
    1. Zadanie rozpoczynamy wracając z Wielkiej Katedry po odebraniu pergaminu i atramentu potrzebnego do questa "Poszukiwania Przewodnika".
      Po drodze spotykamy mężczyznę , który prosi nas o przekonanie mnichów by przygotowali lekarstwo dla jego chorej córeczki, której nikt nie potrafi pomóc.
    2. Idziemy porozmawiać z Opatem , ten zgadza się pomóc. Musimy mu przynieść składniki do wykonania lekarstwa:
      - 10 x Niebieski Śluz,
      - 5 x Skrzydło Arimana,
      - 5 x Róg Arimana.
    3. Zdobyte składniki zanosimy Opatowi, a następnie czekamy 6 godzin na przygotowanie lekarstwa.
    4. Po tym czasie wracamy do katedry, lecz okazuje się, że lek nie zadziałał. Wracamy do klasztoru następnego dnia.
    5. Przychodzimy do klasztoru i dowiadujemy się, że Opuncja nie żyje. Podążamy za Opatem do tajemniczego przejścia w kapliczce.
      Jesteśmy świadkami rozmowy pomiędzy Opatem a Sebastianem, dowiadujemy się, że Sebastian chce wykorzystać ciało dziewczynki do podejrzanego rytuału.
      Nie udaje się go powtrzymać, musimy znaleźć sekretne przejście do laboratorium.
    6. W Bibliotece odnajdujemy księgę o alternatywnym wejściu do laboratorium, które zabezpieczone jest hasłem.
    7. Przechodzimy ukrytym przejściem (Wielka Katedra: Biblioteka, [22,6]) do Laboratorium, po drodze rozwiązując zagadkę logiczną.
      W archiwum (11,3) znajdujemy szyb, którym zjeżdżamy do laboratorium.
    8. Próbujemy powtrzymać Sebastiana przed stworzeniem tajemniczego monstrum, musimy odbyć walkę z bossem Brat Sebastian.
    9. Pomimo pokonania Sebastiana w walce nie udaje się nam powtrzymać go przed stworzeniem Monkensteina. Idziemy porozmawiać z Opatem o tej sytuacji.
    10. Po rozmowie z Opatem ten prosi nas o pokonanie Monkensteina. Jest to miniboss przygotowany do walki z 4 graczami na 80 poziomie.
    11. Pokonujemy Monkensteina , idziemy porozmawiać z Opatem. Ten dziękuje nam za pomoc, prosi o regularne oczyszczanie kanałów pod laboratorium z potworów.
      Zadanie się kończy, otrzymujemy nagrodę oraz możliwość respienia minibossa Monkenstein.


    Nagrody:
    Ostatnio edytowane przez Kagome ; 16-12-2021 o 19:28 Powód: Aktualizacja
    ~ Pozdrawia leniwa Redakcja

  2. #2
    Użytkownik Avatar Toshiro
    Dołączył
    22-04-2013
    Postów
    187
    Nie wiem, ale znalazłem klucz do katedry po tym jak Albert odszedł po tym jak daliśmy jemu składniki. A tutaj o tym nie ma nic.

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    05-01-2023
    Postów
    51
    Cytat Napisał Toshiro Zobacz post
    Nie wiem, ale znalazłem klucz do katedry po tym jak Albert odszedł po tym jak daliśmy jemu składniki. A tutaj o tym nie ma nic.
    Kluczyk ten służy do odblokowania przejścia do teleportu w Sekretnej Piwniczce, nie ma związku z samym questem na dobrą sprawę. Mimo wszystko dobrze, że o tym wspominasz tutaj, bo często w tym momencie portal w Azarad jeszcze jest skuty lodem ;p

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •