Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Powiadomienie o zniszczeniu uzbrojenia

  1. #1
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2016
    Postów
    345

    Powiadomienie o zniszczeniu uzbrojenia

    Witam propozycja krótka i raczej łatwa do zrealizowania. Powiadomienie o zniszczeniu danej części uzbrojenia bądź też całego eq.

    Dajcie znać co sądzicie. Pozdrawiam.

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2020
    Postów
    162
    Nie wiem po co to komu, skoro każdy wie, że 400 Walk = Zniszczony przedmiot, myślisz, że Tomi nie ma do roboty lepszych rzeczy takich jak np. Scythe?


    Na nie.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Altair
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    191
    Cytat Napisał Varvinex Zobacz post
    Nie wiem po co to komu, skoro każdy wie, że 400 Walk = Zniszczony przedmiot, myślisz, że Tomi nie ma do roboty lepszych rzeczy takich jak np. Scythe?


    Na nie.
    No na pewno, będę zaglądał w eq za każdym razem jak się loguję i przy 90% na pewno będę sprawdzał / liczył ile walk jeszcze mam stoczyć.
    Nawet jesli opozniloby to Scythe to co najwyzej o jeden dzień, a czymże jest jeden dzień przy 5-10 latach budowania nowego miasta ?


    Dziwne, że czegos takiego nie ma od poczatku. Jest to w każdym MMO i bardzo się przydaje. Zdecydowanie na Tak.

  4. #4
    Chyba było to kiedyś tam proponowane, miało wejść razem w pakiecie premium, czyli raczej szybko to nie nastąpi. Sugeruję czekanie
    Co do samej propozycji- jak dla mnie może wejść, ale nie jest to mega potrzebne- sprawdzenie stanu tego paska nie zajmuje dużo czasu.
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2016
    Postów
    260
    Ale rozmawiajcie kulturalnie, Varvinex jak masz zamiar krytykować "bo to opóźni czas czegoś" to nie wiem czy jesteś osobą, która może mieć jakiekolwiek informacje na temat ilości pracy jaka jest potrzebna do wprowadzenia tego konkretnego udogodnienia i nie dogryzaj osobie, która wymyśliła propozycję.

    Co więcej temat dotyczy "paska uszkodzenia uzbrojenia", a nie pytania jak się ubrać na Tantosa, a teksty typu "krótko to powinni ciebie w domu trzymać przy tym kaloryferze" raczej nie są wskazane na forum.

  6. #6
    Użytkownik Avatar Kagome
    Dołączył
    13-02-2019
    Postów
    233
    Dobry pomysł, według mnie takie powiadomienie mogłoby wyglądać jak wtedy kiedy np. dostajemy wiadomość na naszą skrzynkę odbiorcza.
    Oczywiście nie proponuję żeby dostawać wiadomość o zepsuty eq, a tylko samo powiadomienie.
    Ostatnio edytowane przez Kagome ; 20-07-2021 o 07:15

  7. #7
    Użytkownik Avatar Harriours
    Dołączył
    24-10-2017
    Postów
    122
    Świetna propozycja, na tak.

  8. #8
    Byłbym w 100% na tak, jeżeli plusowe eq miałoby inną wytrzymałość w zależności od plusa, tak jak jest teraz to jak wyżej, każdy wie że 400 walk i do kowala trzeba, więc dla mnie nie, ale jak komuś bardzo potrzebne to nie będę mu wybijał tego pomysłu z głowy
    Le tits now

  9. #9
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2016
    Postów
    345
    Cytat Napisał Kagome Zobacz post
    Dobry pomysł, według mnie takie powiadomienie mogłoby wyglądać jak wtedy kiedy np. dostajemy wiadomość na naszą skrzynkę odbiorcza.
    Oczywiście nie proponuję żeby dostawać wiadomość o zepsuty eq, a tylko samo powiadomienie.

    Bardziej wyobrażałem sobie to powiadomienie jak te które się pojawia przy leczeniu w fontannie.

  10. #10
    Użytkownik Avatar Kagome
    Dołączył
    13-02-2019
    Postów
    233
    Cytat Napisał CooliakPolska Zobacz post
    Bardziej wyobrażałem sobie to powiadomienie jak te które się pojawia przy leczeniu w fontannie.
    Też pasuje, różni się chyba tylko tym, że powiadomienie jest w innym rogu ekranu.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •