Zobacz wyniki ankiety: Jesteś za?

Głosujących
17. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    5 29.41%
  • Nie

    12 70.59%
  • inna odpowiedź (w kom)

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: zmiana automatycznego rozdawania statystyk

  1. #1
    Użytkownik Avatar king of fire
    Dołączył
    02-01-2019
    Postów
    82

    zmiana automatycznego rozdawania statystyk

    proponuje dodac zmiane w automatycznym rozdawaniu statystyk. wiele ludzi na poczatku z niego korzysta, a tak naprawde tylko auto staty do 2 levela sa dobre. moim zdaniem ktos bardzo doswiadczony powinnien je pozmieniac bo wiele ludzi moze miec problemy z gra przez zle rozdawianie statystyk. wiem ze sa one rozdawane pod bossy ale mozna jednak lepiej. co sadzicie?
    Edit: jakby to zostało wprowadzone to można dać jednorazowy reset stat żeby ludzie mogli skorzystać z nowego automatycznego rozdawania, bo właśnie mogą być problemy bo już niektórzy mają swoje własne statystyki i no.
    Ostatnio edytowane przez king of fire ; 14-07-2021 o 15:01

  2. #2
    Użytkownik Avatar Asteronitum
    Dołączył
    11-03-2021
    Postów
    170
    Cytat Napisał king of fire Zobacz post
    proponuje dodac zmiane w automatycznym rozdawaniu statystyk. wiele ludzi na poczatku z niego korzysta, a tak naprawde tylko auto staty do 2 levela sa dobre. moim zdaniem ktos bardzo doswiadczony powinnien je pozmieniac bo wiele ludzi moze miec problemy z gra przez zle rozdawianie statystyk. wiem ze sa one rozdawane pod bossy ale mozna jednak lepiej. co sadzicie?
    Edit: jakby to zostało wprowadzone to można dać jednorazowy reset stat żeby ludzie mogli skorzystać z nowego automatycznego rozdawania, bo właśnie mogą być problemy bo już niektórzy mają swoje własne statystyki i no.
    Automatyczne staty są bardzo dobrze rozłożone, więc nie wiem po co to zmieniać.
    Z Bogiem.

  3. #3
    Young Fish
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Asteronitum Zobacz post
    Automatyczne staty są bardzo dobrze rozłożone, więc nie wiem po co to zmieniać.
    Mówi to osoba która ma swoje staty

  4. #4
    Użytkownik Avatar king of fire
    Dołączył
    02-01-2019
    Postów
    82
    Cytat Napisał Asteronitum Zobacz post
    Automatyczne staty są bardzo dobrze rozłożone, więc nie wiem po co to zmieniać.
    nie sadze, duzo ludzi chce miec dobre staty, ale niektorzy nie wiedza jak je rozdawac wiec uzywaja automatycznego rozdawania, a to niszczy im tylko skille i utrudnia gre. rozumiem ze sa od tego poradniki ale nie kazdy potrafi je zrozumiec ;v

  5. #5
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    nie wiem jak sa rozlozone automatyczne staty, ale jesli faktycznie sa slabo to oczywiscie powinno sie to poprawic, raczej nieduzo roboty a to bardzo wazna kwestia
    jesli sa dobrze to nw ocb w tym temacie
    Przepraszam że zakłócam Pana spokój ale od trzech tygodni ciągle mi dokuczają te same osoby takie jak:
    Eresmel,Elrond Undómiel, Dark, Azekami, Harrious, Fusia
    Czuję się prześladowany i gra mi się bardzo nieprzyjemnie, po nieudanych rozmowach z tymi graczami jestem zmuszony prosić Pana o interwecję.

  6. #6
    Nie wiem, co jest do zmiany w autostatach. Do fabuły są całkowicie wystarczające - dla woja są bardzo dobre, a u maga wystarczy sobie dodać speeda i poodejmować z lucka, zero filozofii.

  7. #7
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Alvi Zobacz post
    nie wiem jak sa rozlozone automatyczne staty
    Średnio na 1 poziom:

    Woj:
    HP: 2
    MP: 0,5
    Atak: 2
    Obrona: 1
    Obrona Mag: 1
    Luck: 1,5
    Speed: 2

    Mag:
    HP: 2
    MP: 1
    Atak Mag: 2
    Obrona: 1
    Obrona Mag: 1
    Luck: 1
    Speed: 2
    ***** ***

  8. #8
    Nope, staty automatyczne są bardzo dobre pod fabułę, jedyny minus to taki, że dążą one do określonego punktu, i wobec tego są rozdawane (np. match-pointy są ustawione na 20-21 lvl i właśnie wtedy będą one miały swój pełen potencjał). Nie są idealne między poziomami, ale całościowo są bardzo dobre. A jeżeli ktoś, tak jak i ty, widzi w tym problem, to niech sobie je modyfikuje wedle własnego uznania i pod dane potwory/bossa
    Le tits now

  9. #9
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Cytat Napisał Hubiot Zobacz post
    Średnio na 1 poziom:

    Woj:
    HP: 2
    MP: 0,5
    Atak: 2
    Obrona: 1
    Obrona Mag: 1
    Luck: 1,5
    Speed: 2

    Mag:
    HP: 2
    MP: 1
    Atak Mag: 2
    Obrona: 1
    Obrona Mag: 1
    Luck: 1
    Speed: 2
    To generalnie sa okej, u maga bym zmniejszyl jedynie mp i lucka do 0.7 na level ale nie widze wiekszych potrzeb zmiany
    Przepraszam że zakłócam Pana spokój ale od trzech tygodni ciągle mi dokuczają te same osoby takie jak:
    Eresmel,Elrond Undómiel, Dark, Azekami, Harrious, Fusia
    Czuję się prześladowany i gra mi się bardzo nieprzyjemnie, po nieudanych rozmowach z tymi graczami jestem zmuszony prosić Pana o interwecję.

  10. #10
    Użytkownik Avatar king of fire
    Dołączył
    02-01-2019
    Postów
    82
    Cytat Napisał Tensa Zangetsu Zobacz post
    Nope, staty automatyczne są bardzo dobre pod fabułę, jedyny minus to taki, że dążą one do określonego punktu, i wobec tego są rozdawane (np. match-pointy są ustawione na 20-21 lvl i właśnie wtedy będą one miały swój pełen potencjał). Nie są idealne między poziomami, ale całościowo są bardzo dobre. A jeżeli ktoś, tak jak i ty, widzi w tym problem, to niech sobie je modyfikuje wedle własnego uznania i pod dane potwory/bossa
    sensu nie widze zeby dopiero na 20/21 level bylyby dobre, bo ludzie z 17 levelem moga miec problem nawet z rapsem ;p

  11. #11
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Jeżeli gracz na 17 poziomie ma problem z rapsem, to nie statystyki automatyczne są problemem tylko ten gracz.
    Raps jest łatwy do zabicia już na 15 poziomie, ze statystykami automatycznymi i eq wyłącznie ze sklepu.
    ***** ***

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •